Автор Тема: КТО И ПОЧЕМУ НЕ МОЖЕТ БЫТЬ ПРИНЯТ В ОРДЕН ВОЛЬНЫХ КАМЕНЩИКОВ  (Прочитано 11632 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.

Вопрос клятва и обещание либо обязательство будут равносильны? Если например в моей религии клятва не приветствуется, но есть понятие обещание и у нас принято что пообещал то обязан выполнить, по сути тоже самое что и для остальных клятва, у нас не говорят "обещаю" если не собираются выполнять. Так вот в данном случае они будут равносильны в вашей организации, если обещание для меня тоже что и клятва?

Зараз, в більшості ритуалів, відмовились від формули "клянусь". Тепер, замість клятви, приносяться зобов'язання, також використовується формула "присягаю".
Зобов'язання традиційні - берегти таємниці Братства, та допомагати Братам.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Gr

• Допитливий
  • **
  • Gr has no influence.
Доброго дня всім!! Ще таке запитання, як брати ставляться до політичних вязнів???? адже за вимогами кандидат повинен бути доброї слави, це передбачає відсутність судимостей, але ж є і письменники які відбували покарання за свої твори, чи роблять дня них якісь виключення???? 

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • W. Ulf has no influence.
Доброго дня всім!! Ще таке запитання, як брати ставляться до політичних вязнів???? адже за вимогами кандидат повинен бути доброї слави, це передбачає відсутність судимостей, але ж є і письменники які відбували покарання за свої твори, чи роблять дня них якісь виключення????
Тут все на розсуд Ложі. В деяких режимах судимість за певними статтями КК, може розглядатись як підтвердження доброаесності. :)
Але такі режими майже ніколи не толерують Вільномулярство.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Gr

• Допитливий
  • **
  • Gr has no influence.
Спасибі!!! Головне що для таких людей є надія. Думаю їм головне відразу вказувати такі речі і аргументовано описати свою позицію. А дальше як ви і писали, все на розсуд Ложі))) Успіхів.