Автор Тема: КТО И ПОЧЕМУ НЕ МОЖЕТ БЫТЬ ПРИНЯТ В ОРДЕН ВОЛЬНЫХ КАМЕНЩИКОВ  (Прочитано 22493 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

brabus

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • brabus has no influence.
Почему ВЛУ так категорично относится к приему в ее ряды женщин? Или на территории Украины все еще процветает средневековье? Почему бы ВЛУ не взять пример с Великой Ложи Франции, которая еще в 1936 году на своем конгрессе провозгласила, что:"Конгресс доверяет нашим сестрам честь утверждения женского масонства вровень с нашим"....
цикаво послухати видповидь буде...
Что толку,если не хочешь изменить Мир?!...

Ioabert

• Старійшина
  • Ioabert has no influence.
  • Surge et age!
Почему ВЛУ так категорично относится к приему в ее ряды женщин? Или на территории Украины все еще процветает средневековье? Почему бы ВЛУ не взять пример с Великой Ложи Франции, которая еще в 1936 году на своем конгрессе провозгласила, что:"Конгресс доверяет нашим сестрам честь утверждения женского масонства вровень с нашим"....
цикаво послухати видповидь буде...

А що тут слухати? Є масонство ліберальне і регулярне. ВЛУ належить до регулярного. Яке за давніми ландмарками жінок не приймає.
А все інше-будь ласка-інформації повно. Читайте.
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Антуан Мари Жан-Батист Роже де Сент-Экзюпери

"В масонстве Вы узнаете то, что найдёте в нём сами..."   Освальд Вирт. 1937

Инесса

• Допитливий
  • **
  • Инесса is looked down upon.

В РФ можете брати досвід і емплементувати його в Україні. Тема з ресурсами про жіноче масонство вже є на цьому форумі.
Ну, прописные истины про регулярность и либерализм масонских лож не стоило писать(простите за тавтологию :)), тут не глупые люди собрались.... хотя вразумительного и конструктивного ответа так и не получилось))) 
Твой друг назвал меня принцессой,
А ты сказал, скрывая страх,
Таких принцесс в старинных пьесах,
В конце, сжигали на кострах...

JK

• Administrator
  • Писар
  • JK has no influence.
  • ДЛ "Каменяр"
...
Ну, прописные истины про регулярность и либерализм масонских лож не стоило писать(простите за тавтологию :)), тут не глупые люди собрались.... хотя вразумительного и конструктивного ответа так и не получилось))) 

Дотримання правил, що тривалий час зарекомендували себе як досить надійний засіб забезпечення існування та розвитку структури є запорукою цього існування та розвитку і надалі. Будь-які необдумані далекоглядно та глибоко зміни, якими б актуальними та модними вони не здавалися, можуть нівелювати результати титанічної роботи багатьох поколінь. Орден - не політична партія чи секта, що бореться за чисельність членів чи схвальне ставлення більшості. І мода чи тенденції у профанському світі - не аргумент для зміни фундаментальних засад Ордену.

Щодо змішаних лож, на мою думку, у силу генетичних програм людини, забезпечити дійсно рівне ставлення до осіб протилежної статі на практиці є вкрай важко, або неможливо взагалі. Ніхто не зможе гарантувати повної відсутності свідомих чи несвідомих проявів лібідо у ложі та, як наслідок, зростання потенційної загрози для братських стосунків, як у формі надання особливої уваги особам протилежної статі, так і виникнення інших непорозумінь.

Усе написане вище є моєю особистою позицією і не претендує не істину. 

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
Може тому, що не було "вразумительного и конструктивного" питання?

Якщо Вас не задовільнила моя відповідь, відповім ще раз, але не впевнений, що й ця відповідь Вас задовільнить, бо в ній знову будуть прописні істини про Регулярність та Лібералізм у Масонстві.

У Масонстві є три течії. Це Традиційне, Адогматичне та Ліберальне Масонство. Ще є парамасонські організації.
- Традиційне Масонство, до нього належить і ВЛУ, дотримується Старовинних Ландмарок і не приймає жінок. Та не визнає жіночі та змішані Ложі такими, що дотримуються Древніх Ландмарок, тобто Регулярними.

- Адогматичне Масонство, до якого належить згадувана ВЛФ,  дотримується Старовинних Ландмарок і не приймає жінок. Та визнає жіночі та змішані Ложі, якщо не Регулярними, то, принаймні, дружніми. Візитації односторонні :) , представники Лож Адогматичного Масонства можуть відвідувати праці жіночих та змішаних Лож, але на праці Лож Адогматичного Масонства жінок не допускають. Не визнається Регулярним Традиційним Масонством.
Ситуація дещо змінилась, коли ВЛФ дозволила створювати під своєю юрисдикцією жіночі та змішані Ложі. Це викликало певний спротив великої частини Братів ВЛФ, але яка зараз ситуація і чи є у ВЛФ жіночі та змішані ложі мені невідомо.

- Ліберальне Масонство, до нього належать ВСФ та ВЖЛФ, дотримується частини Старовинних Ландмарок і приймає жінок.  Не визнається Регулярним Традиційним Масонством.

- Парамасонські організації такі як Право Людини. Приймають жінок.

На території України діють організації та є представники всіх напрямків. Комусь зручно в Традиційній ВЛУ, комусь у Адогматичній ОВЛР яка у дружніх стосунках з ВЛФ, комусь в ліберальних ВСФ та ВЖЛФ ложі яких є в Москві, а комусь в Ложах Право Людини.
Куди Вам податись - Ваш вибір.
Ви ж в басейні не йдете в чоловічу роздягальню, чи в чоловічий зал перукарні. І цілком нормально сприймаєте таке розділення. То чому Ви намагаєтесь змусити ВЛУ відмовитись від, що найменше, трьохсотлітніх традицій Традиційного Масонства? Тим більше, що є прийнятні альтернативи.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Инесса

• Допитливий
  • **
я ни в коем разе не заставляю и не навязываю... да и к тому же не могу этого сделать))) и аналогии с бассейном и парикмахерской тут не удачны: в бассейне мы плаваем вместе и зачастую стрижемся в одном зале....в любом случае благодарю вас за мини-лекцию о видах масонства и перечни лож))))
все ваши ответы на мой вопрос напоминают фразу Портоса:"Я дерусь, потому что дерусь")) я в очередной раз прочла информацию, которую можно скопировать с любого сайта, посвященного масонскому движению, но никто из отвечающих не высказал своего личного мнения и отношения... за исключением беспокойство про разыгравшееся либидо и неуверенности в том. что смогут сдержать его(простите за подобные письмена ::), но я только цитирую ответчика))
« Останнє редагування: Квітень 16, 2012, 06:27:40 pm від Инесса »

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
я в очередной раз прочла информацию, которую можно скопировать с любого сайта, посвященного масонскому движению, но никто из отвечающих не высказал своего личного мнения и отношения...
А Ви очікували якихось жахливих одкровень?
Ви читаєте і сприймаєте тільки те, що Вам хочеться. Можливо варта сприйняти те, що Вам кажуть і не шукати те, чого просто не існує.

Инесса

• Допитливий
  • **
я в очередной раз прочла информацию, которую можно скопировать с любого сайта, посвященного масонскому движению, но никто из отвечающих не высказал своего личного мнения и отношения...
А Ви очікували якихось жахливих одкровень?
Ви читаєте і сприймаєте тільки те, що Вам хочеться. Можливо варта сприйняти те, що Вам кажуть і не шукати те, чого просто не існує.
бог с вами)) какие страшные откровения?))хотя... прочитать слова типа:"курица не птица, а женщина не человек..." в XXI веке действительно страшно......а услышать, вернее прочитать простое личное не заангажированное отношение и не более...
« Останнє редагування: Квітень 16, 2012, 09:32:13 pm від Инесса »

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
Личное мнение?
Мое личное мнение было уже два раза.
Скажу еще раз, мы не принимаем женщин потому, что придерживаемся такой традиции и этой традиции как минимум 300 лет. И, хотя бы из уважения к возрасту этой традиции, менять её не собираемся.
А подтверждения Вашей теории про птиц и женщин Вы в Масонстве не найдете.

Каменяр

• Веталь
  • Старійшина
  • Каменяр has no influence.
  • ДЛ № 3 "Каменяр"
Масон по своїй природі філософ, а яка може бути філософія, коли поруч жінка :)?
http://ukrmason.org/ukr/faq.php
Найчастіші запитання: Як, Де, Коли? :)

Инесса

• Допитливий
  • **
Масон по своїй природі філософ, а яка може бути філософія, коли поруч жінка :)?
Благодарю за ответ... правдивый ответ ;)

Инесса

• Допитливий
  • **

это не моя теория вовсе :) как раз я-то и совсем с этими словами не согласна, при чем категорически >:(

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина

это не моя теория вовсе :) как раз я-то и совсем с этими словами не согласна, при чем категорически >:(
І тому ретельно вишуковуєте її прихильників?

Patriarh=>Shooter

• Місцевий
  • Patriarh=>Shooter has no influence.
Почему ВЛУ так категорично относится к приему в ее ряды женщин? Или на территории Украины все еще процветает средневековье?

Инесса , а почему католики так категорично против избрания на пост Папы Римского женщины? Или в католицизме процветает средневековье?
Тень - это часть света ...

Инесса

• Допитливий
  • **
Почему ВЛУ так категорично относится к приему в ее ряды женщин? Или на территории Украины все еще процветает средневековье?

Инесса , а почему католики так категорично против избрания на пост Папы Римского женщины? Или в католицизме процветает средневековье?
А разве нет? ;)