Автор Тема: КТО И ПОЧЕМУ НЕ МОЖЕТ БЫТЬ ПРИНЯТ В ОРДЕН ВОЛЬНЫХ КАМЕНЩИКОВ  (Прочитано 22507 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.

Вопрос клятва и обещание либо обязательство будут равносильны? Если например в моей религии клятва не приветствуется, но есть понятие обещание и у нас принято что пообещал то обязан выполнить, по сути тоже самое что и для остальных клятва, у нас не говорят "обещаю" если не собираются выполнять. Так вот в данном случае они будут равносильны в вашей организации, если обещание для меня тоже что и клятва?

Зараз, в більшості ритуалів, відмовились від формули "клянусь". Тепер, замість клятви, приносяться зобов'язання, також використовується формула "присягаю".
Зобов'язання традиційні - берегти таємниці Братства, та допомагати Братам.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Gr

• Допитливий
  • **
  • Gr has no influence.
Доброго дня всім!! Ще таке запитання, як брати ставляться до політичних вязнів???? адже за вимогами кандидат повинен бути доброї слави, це передбачає відсутність судимостей, але ж є і письменники які відбували покарання за свої твори, чи роблять дня них якісь виключення???? 

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
Доброго дня всім!! Ще таке запитання, як брати ставляться до політичних вязнів???? адже за вимогами кандидат повинен бути доброї слави, це передбачає відсутність судимостей, але ж є і письменники які відбували покарання за свої твори, чи роблять дня них якісь виключення????
Тут все на розсуд Ложі. В деяких режимах судимість за певними статтями КК, може розглядатись як підтвердження доброаесності. :)
Але такі режими майже ніколи не толерують Вільномулярство.

Gr

• Допитливий
  • **
  • Gr has no influence.
Спасибі!!! Головне що для таких людей є надія. Думаю їм головне відразу вказувати такі речі і аргументовано описати свою позицію. А дальше як ви і писали, все на розсуд Ложі))) Успіхів.

alpeton

• Допитливий
  • **
  • alpeton has no influence.
Бр.: Зелот
.....торжественные обязательства приносятся на Книге
Священного Закона (в зависимости от вероисповедания кандидата это может быть
практически любая священная книга – Библия, Тора, Коран, Трипитака и т.д.). Поэтому
как бы кандидат ни называл Бога, он имеет право на вступление в Орден, если верует в
Его бытие и считает ту или иную книгу настолько священной, что обязательство,
принесенное на ней, будет для него свято.

Питання від профана тому вибачаюсь,  але..
якщо для кандидата Біблія, Коран або Тора настільки священна, що забов*зання принесене на них буде для нього святе, для чого йому масонство? Адже всі відповіді він знайде в цих книгах.
А якщо вони його не задовільняють і він далі шукає Істину, чи може вважати їх настільки святими?
Поясніть хтось, будь ласка.

Alen Geich

• t.me/legendary_tails [24/7]
  • Допитливий
  • **
  • Alen Geich has no influence.
  • icq.im/legendary_tails [24/7]
Бр.: Зелот
.....торжественные обязательства приносятся на Книге
Священного Закона (в зависимости от вероисповедания кандидата это может быть
практически любая священная книга – Библия, Тора, Коран, Трипитака и т.д.). Поэтому
как бы кандидат ни называл Бога, он имеет право на вступление в Орден, если верует в
Его бытие и считает ту или иную книгу настолько священной, что обязательство,
принесенное на ней, будет для него свято.

Питання від профана тому вибачаюсь,  але..
якщо для кандидата Біблія, Коран або Тора настільки священна, що забов*зання принесене на них буде для нього святе, для чого йому масонство? Адже всі відповіді він знайде в цих книгах.
А якщо вони його не задовільняють і він далі шукає Істину, чи може вважати їх настільки святими?
Поясніть хтось, будь ласка.

В християнстві, до прикладу у Біблії, є такі слова - "Испытывай свою веру" 2-е Коринфянам 13:5 Його трактують по різному, але в базисі це закладенний пошук шляху, до духовного зростання, який приведе вас до милості Творця. Святі книги - не дають повної відповіді на усі запитання. Вони лиш підштовхують тебе у потрібний напрямок, за умови, що ти вірно розтлумачиш його. А далі - справа за Вами.

Не задовільняють? А дитина зможе зрозуміти абетку, якщо її не влаштує "Букварик"? Їй це потрібно, просто нехай вибере для себе своє "видання". Але з вибіром потрібно бути обережним. А може це справа не у данній книзі, а в не вірному тлумаченні її? Ви можете вважати її святими навіть лише за те, що в ній закладене Слово Б-же.

Имхо.
Мої думки, базуються лише на фоні мого життєвого досвіду, на момент його формування та висвітлення. Цілком ймовірно, що моя подальша інформація буде відрізнятися від попередньої, або суперечитися, ба більше - спростовуватись. Тому не раджу сприймати мої повідомлення, як за цілковиту істину. Дякую.

alpeton

• Допитливий
  • **
  • alpeton has no influence.
дякую. знайшов окрему гілку по цій темі. Re: Книга Священного Закона.
вивчаю.
« Останнє редагування: Квітень 26, 2020, 05:44:29 pm від alpeton »

MGY

• Допитливий
  • **
  • MGY has no influence.
Здравствуйте. Может ли быть такое, после получения мной вашего @, вы 2 года не отвечайте на заявку?

Hermit

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • Reputation Power: 2
  • Hermit has no influence.
  • ДЛ "Паломники до Країни Сходу" №17
    • Паломники до Країни Сходу
Здравствуйте. Может ли быть такое, после получения мной вашего @, вы 2 года не отвечайте на заявку?

Здравствуйте.

Мне в своё время почти 3 года не отвечали.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
Доброго вечора!
Напишіть мені в приват куди і коли ви звертались.

Guerreiro da Luz

• Допитливий
  • **
  • Guerreiro da Luz has no influence.

В християнстві, до прикладу у Біблії, є такі слова - "Испытывай свою веру" 2-е Коринфянам 13:5 Його трактують по різному, але в базисі це закладенний пошук шляху, до духовного зростання, який приведе вас до милості Творця. Святі книги - не дають повної відповіді на усі запитання. Вони лиш підштовхують тебе у потрібний напрямок, за умови, що ти вірно розтлумачиш його. А далі - справа за Вами.

Вітання! Я б хотів уточнити, чи правильно я Вас розумію. Повністю цитата з Послання Павла звучить: "Випробовуйте самих себе, чи ви в вірі, пізнавайте самих себе. Хіба ви не знаєте самих себе, що Ісус Христос у вас? Хіба тільки, що ви не такі, якими мали б бути". В такому вигляді - це дійсно квінтесенція суті і дороговказ по Шляху. Але, думаю, оригінальний зміст і загальне трактування в християнстві неймовірно відрізняються. І, думаю, непідготований пошукач абсолютно нічого не візьме справжнього з цієї неймовірно глибокої цитати, як би не старався, без попередньої підготовки.

Alen Geich

• Допитливий
  • **

Вітання! Я б хотів уточнити, чи правильно я Вас розумію. Повністю цитата з Послання Павла звучить: "Випробовуйте самих себе, чи ви в вірі, пізнавайте самих себе. Хіба ви не знаєте самих себе, що Ісус Христос у вас? Хіба тільки, що ви не такі, якими мали б бути". В такому вигляді - це дійсно квінтесенція суті і дороговказ по Шляху. Але, думаю, оригінальний зміст і загальне трактування в християнстві неймовірно відрізняються. І, думаю, непідготований пошукач абсолютно нічого не візьме справжнього з цієї неймовірно глибокої цитати, як би не старався, без попередньої підготовки.

Доброго дня,
Тут важко обговорювати пересічну людину та її висновки на базі цієї цитати.
Але у мене існує така думка, що кожен шукач чи людина, яка може підпадати на подібну характеристику, може взяти для себе щось важливе і трактувати по своєму ці речі, тобто, він зможе використати її максимально на рівні своїх знань та можливостей. В любому випадку загальне направлення буде незмінним.
Виходя з цього можна підсумувати те, що людині відкриється стільки істини, скільки вона зможе зрозуміти, освоїти та використати.
Мої думки, базуються лише на фоні мого життєвого досвіду, на момент його формування та висвітлення. Цілком ймовірно, що моя подальша інформація буде відрізнятися від попередньої, або суперечитися, ба більше - спростовуватись. Тому не раджу сприймати мої повідомлення, як за цілковиту істину. Дякую.

Guerreiro da Luz

• Допитливий
  • **
Ваші слова універсальні для всього!!!

Alen Geich

• Допитливий
  • **
Ваші слова універсальні для всього!!!

У якому розумінні?
Вибачте, не повністю зрозумів вашу думку. Можна Вас попросити зробити більш розгорнуту відповідь?
Дякую.
« Останнє редагування: Серпень 22, 2020, 10:12:39 pm від Alen Geich »

Guerreiro da Luz

• Допитливий
  • **
Я маю на увазі, що будь-яка фраза, символ, знак має своє первинне значення. Те істинне значення, яке туди заклав той, хто сказав фразу, створив символ, зобразив знак. Звичайно, багато з них настільки давні, що істинний зміст втрачається, але він наскільки можливо передається через різні традиції. Багато з таких "посилів" практично постійно трактуються самими різними людьми з самими різними цілями - але це ж не міняє їх суті, правильно? Небезпека для шукача підпасти під вплив хибного тлумачення тієї чи іншої Школи (в широкому змісті). Ось тут фраза св.Павла:" Випробовуйте самих себе, чи ви в вірі, пізнавайте самих себе" - найбільш доречна. Тільки зрозумівши, що твій перший Учитель - твоя Душа і твоя головна задача встановити зв"язок з нею (побудувавши антахкарану), прагнучий зможе рухатись "від нереального до реального". Саме тому існує ілюзія "таємних, скритих знань", а насправді все просто - знання постійно розкриваються по мірі росту рівня свідомості людини. не може дитина зрозуміти теорему, наприклад, Піфагора, а для студента - це елементарне рівняння. Але ж суть теореми не міняється і для кожного її суть відкривається в свій час:))( P.S. я глибоко копнув, але щось змушує мене думати, Ви мене зрозумієте.