Автор Тема: ДВЕРІ ХРАМУ  (Прочитано 70142 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
Re: ДВЕРІ ХРАМУ
« Reply #630 : Вересень 12, 2019, 05:37:49 pm »
Добрый день. Администраторы, подскажите, пожалуйста. Не поменялся ли E-mail ложи "Три колонны"? Не получается отправить письмо по адресу three_columns@ukrmason.org. Сообщения возвращаются с ругательным ответом, о не существовании адреса...
Наскільки мені відомо - не мінявся. Надішліть своє звернення вені в особисті повідомлення, я передам його до Ложі.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

MGY

• Допитливий
  • **
  • MGY has no influence.
« Reply #631 : Вересень 12, 2019, 06:51:37 pm »
Доброго дня. В первую очередь, хочу выразить свою благодарность за допуск к форуму.
Скажите пожалуйста, при повторной отправке так же не произошло никакой реакции. Это технический момент, или всё же быть настойчивей и не стесняться и отправлять 3 раз. Заранее благодарен вам за ответ.

daat474

• Допитливий
  • **
  • daat474 has no influence.
« Reply #632 : Вересень 13, 2019, 09:57:23 am »
Цитувати
Наскільки мені відомо - не мінявся. Надішліть своє звернення вені в особисті повідомлення, я передам його до Ложі.

Спасибо! Отправил в личку

MGY

• Допитливий
  • **
  • MGY has no influence.
« Reply #633 : Вересень 23, 2019, 01:13:16 am »
Добрый день. После ответа на вопросы анкеты, к сожалению  нет обратной связи. Отправлено и на ваш @ вы предложили и на @ ложи.  Нет, это тоже ответ. Или молчание золото?

GoodGuy

• Писар
  • Reputation Power: 5
  • GoodGuy has no influence.
  • You and I say something. It is like ping pong)
« Reply #634 : Вересень 23, 2019, 08:36:32 am »
15 сентября исполнилось 2 года с моего появления здесь. 2 года назад я подавал заявку и ещё жду ответа... . Кстати, помню один человек написал, что ждал 10 лет.

П. С. Усаживайтесь поудобнее и читайте форум. Кстати я заметил про себя такое классное чувство, когда ты на границе (у дверей Храма). Это как на границе миров - и там и здесь  :) сложно описать словами
Любовь к истине есть прирожденная любовь к добру, доминируя над всеми другими желаниями души, она очищает её, она поднимает человека и восстанавливает в нем подобие Божие.

Не ленись читать книги, ибо в них ты легко отыщешь то, что иные с таким трудом обретали в жизненном опыте, и постигнешь все...

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #635 : Жовтень 10, 2019, 07:52:52 pm »
Добрый день. После ответа на вопросы анкеты, к сожалению  нет обратной связи. Отправлено и на ваш @ вы предложили и на @ ложи.  Нет, это тоже ответ. Или молчание золото?
Доброго дня!
На  які мейли Ви відправляли листи?
Зазвичай, якщо протягом 6 місяців немає відповіді, тоді можна подавати заяву ще раз до тієї ж ложі, або до іншої ложі. Ще варто зробити поправку на канікули - липені і серпень.
Деякі ложі не повідомляють про відмову, тому варто розглянути можливість подачі заяви в іншу майстерню, якщо вам тривалий час не відповідають.

GoodGuy

• Писар
« Reply #636 : Жовтень 10, 2019, 10:56:29 pm »
Мне хочется верить, что среди лиц принимающих решение по обработке заявлений есть люди обладающие определённой сверх прозорливостью. Я бы даже сказал сверх прозорливостью, такие, которым достаточно взглянуть на фото и имя и понять что это за человек. Мне почему-то так кажется и я сам хочу развиться до такого уровня. А время затраченое мною на ожидание проводится с пользой и для развития и я бы сказал, что по этой причине мне не ответили, поэтому я третий раз не пишу... По факту мне все равно название ложи, меня интересуют самые продвинутые личности, чтобы благодаря им развиваться быстрее. Решил написать такие свои мысли именно для таких личностей  :) с надеждой что можно переписываться на форуме здесь) некоторые форумчане меня уже вдохновили на определённые действия, чему я благодарен и рад. Последнее время испытываю море радости от посещения музеев :)
Любовь к истине есть прирожденная любовь к добру, доминируя над всеми другими желаниями души, она очищает её, она поднимает человека и восстанавливает в нем подобие Божие.

Не ленись читать книги, ибо в них ты легко отыщешь то, что иные с таким трудом обретали в жизненном опыте, и постигнешь все...

MGY

• Допитливий
  • **
  • MGY has no influence.
« Reply #637 : Жовтень 18, 2019, 12:17:53 am »
Доброго Вам дня. По вашей рекомендации направил заявление повторно Вам и в ложу. Вложил полное резюме. Телефон, @., дал требуемое описание, так как понимаю ответственность если обратились. Ответа нет!  Вопрос: 1) У вас расовые проблемы есть? 2)  Ложа Три колонны информируют об отказе? Выглядит как проверка на смирение. Вам не кажется что из-за такой затяжной работы, скажем так пред.квалификационной комиссии мы можем терять тех кто достоин, хочет, может?. Форум работаем, вопрос-ответ, даже если не тот, что ты хочешь слышать, но ответ! Думаю понимание есть.  Благодарю. 
« Останнє редагування: Жовтень 18, 2019, 12:22:07 am від MGY »

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #638 : Жовтень 18, 2019, 08:17:26 am »
Доброго дня!
На які адреси ви відправляли звернення?
1. Расових проблем немає.
2. Три Колони про відмову не інформують.

GoodGuy

• Писар
« Reply #639 : Жовтень 19, 2019, 12:55:46 pm »
А всего кандидату даётся 3 попытки-прошения? Или нет? Или три это максимальное количество обращений в одну ложу?  :rule:

ARHYPENKO

• Допитливий
  • **
  • ARHYPENKO has no influence.
« Reply #640 : Жовтень 19, 2019, 02:42:05 pm »
Добрый день, уважаемые участники форума. Хотелось бы поделиться своими размышлениями и услышать ваши взгляды.
Я дважды отправлял письмо на почту, ответил на поставленные вопросы. Но к сожалению или к счастью никакого ответа не получил. Исходя из молчания и опираясь на тот факт, что обратной связи никакой нет. Естественно, меня посещают мысли по какой же причине? Я размышлял, что же не так? Возможно чего-то не понимаю, не вижу.
Самое интересное заключается в том, что я сбился в поиске ответа на свой вопрос.
Единственная причина по которой проявил желание вступить в ваши ряди - это понять, существует ли Бог? И кто же я? Одушевлённый, имеющий определённую цель и смысл человек, или все таки простой «кусок мяса». В мире существует 3 мировые религии, огромное количество взглядов, выводов и объяснений. Но мне лично сложно дать однозначный ответ. Я понимаю, что все участники форума - это те люди, которые наверняка уже ответили себе на этот вопрос, и не сомневаются.
К примеру, существует ОН, существует человек. Тогда какую цель должен преследовать человек, чтобы понять его волю, правду, истину наконец?

Иногда меня посещают мысли о том, возможно я никогда не отвечу с уверенностью на этот вопрос. Правда откроется только после смерти. Тогда есть смысл просто жить и единственными индикаторами могут быть только мораль и совесть. Убеждён, что это правильно, как бы там не оказалось после.
Буду рад услышать ваши взгляды на этот вопрос, спасибо!

GoodGuy

• Писар
« Reply #641 : Жовтень 19, 2019, 08:03:13 pm »
На мою скромну думку, те що одразу не приймають э показником якостi особового складу ложi, якщо так можна виразитись. А вiдсутн iсть вiдповiдi один з iнструментiв перевiрки, а також в першу чергу показуэ серйознiсть ваших намiрiв, та взагалi дiзнатись бiльше про себе, про масонство  iт. д. Тобто це э добре для всiх. Адже наразi Ви можна сказать зробили частину справки, добрались до дверей Храму iдо форуму, вивчати який i рекомендовану лiтературу можете одразу :read:
« Останнє редагування: Жовтень 19, 2019, 08:05:01 pm від GoodGuy »

Guerreiro da Luz

• Допитливий
  • **
  • Guerreiro da Luz has no influence.
« Reply #642 : Грудень 22, 2019, 11:01:48 pm »
Якщо умовно уявити ВЛУ як звичайну організацію, яка має на меті досягнення якихось цілей. Цілей, для яких стає потрібно все більше людських ресурсів для роботи над їх досягненням. Логічно допустити, що має бути якийсь "HR-відділ" внутрішній. Робота такого відділу відбувається в двох напрямках:
1. він опрацьовує анкети пошукачів роботи, які знайшли оголошення про вакансію;
2. працівники відділу постійсно аналізують ринок трудових ресурсів, вишукуючи кандидатів, що по всіх критеріях підходять для роботи.
Я час від часу консультую власників компаній щодо стратегічних питань. Мені доводилось також підбирати персонал для компанії від ТОП менеджера до працівиків найнижчого рівня.
дуже часто компанія (читай власник) втрачає блискучі кадри із-за простої банальності. Анкети, які приходять від супер професіоналів попадають до HR менеджера, який не має достатньої кваліфікації оцінити якість цієї анкети. відповідно інтерв"ю не призначається і Людина, що приймає рішення про прийом на роботу не має змоги поспілкуватися з Людиною, яка повністю відповідає цій  роботі......
Ідентична ситуація відбувається коли людина, яка дійсно має що запропонувати Компанії дзвонить до Генерального Директора, а трубку бере секретар, який блискуче виконуючи свою роботу оберігати шефа від набридливих незнайомців, ніяк не з"єднує з шефом. як наслідок Компанія втрачає можливості, якими скористаються конкуренти. (звичайно, тут також питання до вміння телефонуючого "проходити секретаря", але....
Ці історії просто з досвіду, без жодних натяків.
Єдине, питання:"чи всі анкети доходять до Людей, що приймають рішення щодо членства?"
Дякую.

dowerson

• Administrator
  • Місцевий
  • Reputation Power: 0
  • dowerson has no influence.
    • Офіційний сайт ВЛУ
« Reply #643 : Грудень 27, 2019, 07:42:49 pm »
Єдине, питання:"чи всі анкети доходять до Людей, що приймають рішення щодо членства?"
Дякую.

Дуже розумію про що Ви написали. Відповім.
Майже всі анкети, запити доходять до тих хто приймає рішення. Запити можуть не потрапити до тих хто приймає рішення випадково.

Поясню чому так:
1. Змінювати цей світ на краще є метою масонства. Робита ця відбувається через внутрішню роботу, роботу над собою і з собою. Збільшення кількості "собі подібних", людей що розділяють однакові цінності - є прямим інструментом цієї роботи. Завдання кожного майстра-вільного муляра - приймати участь в цій праці. Найбільше масонське свято - привітання новоініційованих, прийом в свій ланцюг нових братів.
2. Запити, анкети можуть бути направлені на:

+ он-лайн заявку на сайті ВЛУ http://www.freemason.org.ua/BecomeFreemason.aspx;
+ загальну скриньку ВЛУ;
+ прямий е-майл обраної ложі - дивися перелік на початку цієї теми;
+ прямий е-майл обраної ложі через персональний сайт цієї ложі, або через персональну фейсбук-сторінку ложі;
+ персонально приватним повідомленням будь кому з братів на цьому форумі (наприклад, мені).
Всі заявки мусять бути передані на розгляд тієї ложі, куди вони адресовані.

Чому є слово "майже" і чому все таки іноді не потрапляють. Найбанальніша причина - перегруз скриньки такими запитами. Найчастіше це відбувається в Києві. Запит не губиться, він стає в чергу. Черга може бути досить довгою. Порада - якщо не отримано відповіді три місяці і більше - писати на адресу іншої ложі, продублювати свій запит на інші канали зв'язку. Але бути готовим при отриманні відповідей від кількох лож одночасно - обрати тільки одну. Потрібно бути готовим і до відмови - буває таке що приєднання прохача до свого товариства брати вважають неприйнятним або передчасним. Але буває й таке, що сама братерська спільнота видається не готовою для декого з прохачів. Важливо розуміти, що процедура пізнання - це рух назустріч. Є таке поняття - масон без фартуха, - це про людину, що сповідуює масонськи цінності і керується ними, є дослідником і людиною честі, але не є членом жодної з лож. Всі ми різні, таким людям твориться і працюється наодинці краще. 

Визнаю, раніше були випадки коли запити губилися. Останнім часом, вже кілька років, цього не відбувається.

« Останнє редагування: Грудень 27, 2019, 08:54:51 pm від dowerson »

Guerreiro da Luz

• Допитливий
  • **
  • Guerreiro da Luz has no influence.
« Reply #644 : Грудень 29, 2019, 01:07:59 am »
Дякую за відповідь.
Повністю Вас розумію!
"Те, що шукаєш ти, шукає тебе" написав Джалаледдін Румі в 13 столітті...
Гермес Трисмегист в Кібаліоні це сформулював у 2 Принципі Відповідності
Карл Юнг це називав "синхронізацією" і т.д. Я вже деякий час живу саме так, орієнтуючись головне на синхронізацію.

Я послав лист на скриньку Львівської Ложі "Каменяр".
Енергія слідує за думкою. а тут ще й текст і дія:)
Якщо має дойти, лист дойде!