Автор Тема: ДВЕРІ ХРАМУ  (Прочитано 69967 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Chiram

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • Chiram is looked down upon.
Re: ДВЕРІ ХРАМУ
« Reply #75 : Травень 19, 2009, 08:31:51 pm »
Большое спасибо за ответ! Просто мой вопрос был мотивирован именно напряжённым отношением к масонству большинства традиционных церквей, хотя бы католицизма и православия. Мне казалось что Орден на постсоветском пространстве без энтузиазма воспринял бы желание священослужителя вступить в Братство, учитывая напряжённые отношения с Церковью. Хотя повторюсь, в традиционных протестантских церквах имеет место положительное решение о членстве своих прихожан в масонских ложах. Это собственно последний момент, который хотел для себя прояснить, перед тем как написать прошение о вступлении в Братство Вольных Каменщиков.

Vladimer

• Допитливий
  • **
  • Vladimer is looked down upon.
« Reply #76 : Червень 15, 2009, 03:42:17 pm »
Реально ли открыть у нас в Виннице ложу или представительство одной из существующих лож Киева или Одессы?

vasyl

• Administrator
  • Писар
  • vasyl has no influence.
  • ДЛ"Каменяр"
« Reply #77 : Червень 15, 2009, 04:14:21 pm »
Реально.  Стукайте, працюйте і можливо Вам попаде честь бути першим сучасним масоном в Вінниці.

imhotep

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • imhotep is looked down upon.
« Reply #78 : Червень 15, 2009, 04:20:25 pm »
Реально ли открыть у нас в Виннице ложу или представительство одной из существующих лож Киева или Одессы?

Реально, звичайно, відкрити саме Ложу ... Років через 5-7 після посвяти першого масона. ("Представництв" Лож інших міст в вашому місті в масонстві не буває).
Коли в Вінниці буде хоча б 6-7 майстрів за підтримки афільованих майстрів з інших міст можна буде інсталювати і місцеву Ложу. Швидше не реально. Починати треба з інших міст.  

Ioabert

• Старійшина
  • Ioabert has no influence.
  • Surge et age!
« Reply #79 : Червень 15, 2009, 05:17:49 pm »
Мені - 17 років. Вільний журналіст, займаюсь громадсько-політичною роботою. Я знаю, що це обговорення тут є неприпустимим, але це-як пролог до того, що хочу сказати. При цьому мені - 17 років ( повторюю не просто, а наголошую на цьому), визнаний судом цивільно дієздатним, хоча й не досяг повноліття ( січень, 2010 рік). Два роки вивчаю літературу про масонство, осягаю його філософію та світоглядні установки. Як можна стати вільним муляром, враховуючи мій вік?

Повноліття чи усвідомлення моральної, філософської і психологічної підготовленості?

Вік чи інтелект і свідомість?

Чому надається пріоритет?
З повагою та сподіванням на адекватну відповідь.

"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Антуан Мари Жан-Батист Роже де Сент-Экзюпери

"В масонстве Вы узнаете то, что найдёте в нём сами..."   Освальд Вирт. 1937

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #80 : Червень 15, 2009, 06:22:36 pm »
В-першу чергу, пріоритет надається традиціям. Згідно масонських традицій ми приймаємо чоловіків віком старше 21-го року. Виняток робиться для синів масонів, яких можуть прийняти до Ордену у 18 років.
У світі є молодіжні парамасонські організації в які можна потрапити і в молодшому віці. Але у нас таких, на жаль, поки немає.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

imhotep

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • imhotep is looked down upon.
« Reply #81 : Червень 17, 2009, 10:14:09 pm »
Якщо так багато бажаючих вступити в Братство з Вінниці, то чи не можна проводити зустрічі, збори... в пристуності майстра, чи майстрів, які б могли приїхати на такі зустрічі?

Не можна. Для того, щоб праця була результативною в плані прийняття в масони, необхідна кількість майстрів набагато більша.
Скажімо брати з Івано-Франківська 3-5 років щомісяця їздили на праці до Львова. А ложу тут відкрили через 5 років після прийняття першого масона. І це вважаємо відбулося порівняно досить швидко.... Бо в нас є міста, де вже років десять є масони, а ложі досі немає.

N

• Допитливий
  • **
  • N is looked down upon.
« Reply #82 : Червень 29, 2009, 01:03:42 pm »
Доброго времени суток, уважаемые братья!
Прошу прощения, если сей вопрос не будет конструктивен.
В правилах вступления в орден, я прочитал о том, что вступление в ВЛУ происходит с 21 года.
В некоторых случаях с 18 лет, при условии что один из членов Ложе является родственником.
(Полагаю что возраст 21 - как-то связан с принятием спиртных напитков, возможно я ошибаюсь)
Вопрос заключается в следующем:
1. Возможно ли вступление в ряды масонов, профана 18 лет? Если он не имеет родственных связей в ВЛУ?
2. Факт, того, что профан не употребляет спиртных напитков, может положительно повлиять на решение братьев во время голосования?
Спасибо заранее.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #83 : Червень 29, 2009, 01:29:15 pm »
Возраст принятия в Орден не связан с принятием алкоголя.
Вопрос 1.
К сожалению, нет. Масонство базируется на жостком следовании традициям, а традиция такова, что младше 21-го года принимаются только сыновья масонов. Но достижение 21-го года не гарантирует принятия. Обычно в масоны принимают в более зрелом возрасте. Для молодежи существуют молодежные парамасонские организации, но на Украине их пока нет.

Вопрос 2.
Этот факт неимеет особого значения. Масоны тоже люди и им иногда хочется расслабиться. Во время агапы пьют вино. Главное - умереность. :)

N

• Допитливий
  • **
  • N is looked down upon.
« Reply #84 : Червень 29, 2009, 07:02:56 pm »
Из вашего ответа вытек еще вопрос:
Есть ли смысл заранее подавать заявку, до 21 года (в 20)? То есть с резоном, на то что принятие решения совета занимает некоторое кол-во времени.

Avesalom

• Гість
« Reply #85 : Червень 29, 2009, 08:34:28 pm »
Из вашего ответа вытек еще вопрос:
Есть ли смысл заранее подавать заявку, до 21 года (в 20)? То есть с резоном, на то что принятие решения совета занимает некоторое кол-во времени.
  Vu mo*ute podatu zaRvky navit v 30 rokiv... Vse zale*ut vid togo 4u y vas dvoe maistriv kotri  mo*ut vas rekomendyvatu + vse zale*ut vid rezyltaty golosyvannR brativ pislR vawogo proslyxovyvannR  pid povRzkoiy v lo*i...

fg28

• Допитливий
  • **
  • fg28 is looked down upon.
« Reply #86 : Червень 29, 2009, 10:00:34 pm »
А прослушивания под повязкой, дело совсем не быстрое. До него еще дожить надо  :(
А чому б і ні :) Все в руках творця.

Avesalom

• Гість
« Reply #87 : Червень 30, 2009, 03:40:49 am »

Ze dosut va*luvui ta vidpovidalnui  krok  po dorozi do Xramy. Tomy do niogo potribno retelno gotyvatus dlR togo abu vurazutu svoe bezkorustne ba*annR statu masonom... abo skazatu vse po 4esnomy - 4yvaku R xo4y pokeryvatu svitom razom z vamu  :)  :)  :) 

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #88 : Червень 30, 2009, 09:42:49 pm »
А куди поспішати? Починати йти, по цьому шляху, можливо і самому.
Потрібно самому. Бо шлях в тисячу кілометрів починається з одного кроку. І зробити його потрібно самому. І пройти частину теж треба самому, а коли остаточно визначиш курс та ритм руху можна починати шукати супутників. Щоб пройти цей шлях разом до кінця.

Duke

• Допитливий
  • **
  • Duke is looked down upon.
« Reply #89 : Липень 01, 2009, 01:31:24 am »
Привет.Я иностранец, живу на Кавказе. Могу я к вам вступить?? Просто часто посещать Украину будет трудновато мне.