Автор Тема: ДВЕРІ ХРАМУ  (Прочитано 63389 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Zerfel

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • Zerfel has no influence.
Re: ДВЕРІ ХРАМУ
« Reply #555 : Липень 12, 2015, 04:34:24 am »
Шановний  Zerfel,
розумію, що доказ не зовсім той, що
Ви просили але....

Це новина на сайті Великої Національної Ложі Польщі, яка належить до регулярного масонства.
http://wlnp.pl/site/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=93&cntnt01dateformat=%25Y-%25m-%25d&cntnt01returnid=54
Цитувати
2014-07-05
Zgromadzenie Wielkiej Loży Ukrainy
Dnia 5 lipca odbyło się Zgromadzenie Wielkiej Loży Ukrainy, które miało miejsce we Lwowie. Podczas Zgromadzenia zapalone zostały Światła w nowej Loży pracującej na Wschodzie Kijowa. W uroczystości udział wzięły delegacje z Wielkiej Zjednoczonej Loży Niemiec, Wielkiej Loży Słowacji, Wielkiej Loży Turcji oraz delegacja Wielkiej Loży Narodowej Polski pod przewodnictwem Wielkiego Mistrza Aleksandra Kalinowskiego.
що можна перекласти приблизно так:
"Зібрання Великої Ложі України
5 липня (* мається на увазі 2014 року) відбулося Зібрання Великої Ложі України, яке було у Львові. Під час Зібрання було запалено Світла в новій Ложі, що працює на Сході Києва. В урочистості брали участь делегації з Великої Обєднаної Ложі Німеччини, Великої Ложі Словаччини, Великої Ложі Турції а також делегація Великої Національної Ложі Польщі під керівництвом Великого Майстра Александра Каліновського"

* - уточнення від мене :)

Як Ви уже мабуть знаєте, Брати регулярних масонських лож не можуть брати участь у Зібраннях нерегулярних.
А Велика Національна Ложа Польщі, є однозначно у регулярному масонстві, на відміну від
Масонського Сходу Польщі (Wschód Wolnomularski) під юрисдикцією Великого Сходу Франції.
та  „Prawo Ludzkie” або як ще вони називають себе Le Droit Humain Polska

Пане W.Ulf  уже помог разобраться в моем вопросе, но в любом случае спасибо.
Каждый слышит лишь то, что понимает.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #556 : Липень 12, 2015, 10:16:53 am »

Вот я как раз про ту графу и говорил, справа должна быть указана та ВЛ/ДЛ или что-то другое к чему мы имеем прямое отношение , весь этот список это ложи мира и регулярные и нерегулярные.
К примеру в этом же списке есть ложи с отметкой 'DH' International mixed (Male and Female) Freemasonry,also known as "Co-Masonry"   то есть полное отсутствие регулярности.
Там где вы видите Ukraine в столбце 'Notes' указанно ровно ничего, а в русской версии в столбце 'Признание' снова ничего.

Но а за вторую ссылку большое спасибо и странно как это я пропустил, так как вроде все глянул на сайте UGLE.
З права вказується до якого об'єднання входить ВЛ. Це немає відношення до питання взаємовизнання між ВЛ. ВЛУ не входить до жодного об'єднання, так само як і ОВЛА і ще багато інших Регулярних ВЛ. Там внизу є табличка, яка пояснює що це за об'єднання. В Європі, якщо не помиляюсь є лише одне Регулярне об'єднання VGLvD - Vereinigte Großlogen von Deutschland (United Grand Lodges of Germany / Об'єднана Велика Ложа Німеччини).

А російський варіант таблиці не зовсім коректний, тому, що приналежність до об'єднань і визнання дещо різні речі.  Та й не дуже актуальний, наприклад, навпроти ВЛ Шотландії теж нічого не пише, а вона таки визнана ОВЛА. :)
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Zerfel

• Допитливий
  • **
« Reply #557 : Липень 12, 2015, 10:46:37 am »
]З права вказується до якого об'єднання входить ВЛ. Це немає відношення до питання взаємовизнання між ВЛ. ВЛУ не входить до жодного об'єднання, так само як і ОВЛА і ще багато інших Регулярних ВЛ. Там внизу є табличка, яка пояснює що це за об'єднання. В Європі, якщо не помиляюсь є лише одне Регулярне об'єднання VGLvD - Vereinigte Großlogen von Deutschland (United Grand Lodges of Germany / Об'єднана Велика Ложа Німеччини).

А російський варіант таблиці не зовсім коректний, тому, що приналежність до об'єднань і визнання дещо різні речі.  Та й не дуже актуальний, наприклад, навпроти ВЛ Шотландії теж нічого не пише, а вона таки визнана ОВЛА. :)

С англ вариантом я как раз разобрался когда Вы указали ссылку с региональными вкладками сайта UGLE и благодаря ссылке обнаружил в русской версии  многочисленные несовпадения.
Довольно таки странно что при смене безобидного языка, в корень изменился смысл статьи. 

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #558 : Липень 12, 2015, 11:53:35 am »
С англ вариантом я как раз разобрался когда Вы указали ссылку с региональными вкладками сайта UGLE и благодаря ссылке обнаружил в русской версии  многочисленные несовпадения.
Довольно таки странно что при смене безобидного языка, в корень изменился смысл статьи.
Тут справа не у зміні мови і невірному перекладі.
В англійській статті це просто примітка, з вказанням об'єднання до якого входить ВЛ.
В російському варіанті ця колонка перетворилась з "примітки" у "визнання", бо в Масонському середовищі Росії це питання стало глобальним і визначальним. Свого часу у російському сегменті Вікіпедії велись війни правок з питань визнання та регулярності. :blank:

Zerfel

• Допитливий
  • **
« Reply #559 : Липень 14, 2015, 08:16:58 am »
Свого часу у російському сегменті Вікіпедії велись війни правок з питань визнання та регулярності. :blank:

А можете объяснить пожалуйста какой толк нерегулярным ложам от самих себя и в целом?
Просто как по мне, куда разумнее стремится к признанию от ОВЛА, нежели звать женщин или еще делать какие-то вещи которые закрывают дорогу к настоящему масонству.

frankomason

• Брати мулярі
  • Писар
  • frankomason has no influence.
« Reply #560 : Липень 20, 2015, 10:57:40 pm »
Свого часу у російському сегменті Вікіпедії велись війни правок з питань визнання та регулярності. :blank:

А можете объяснить пожалуйста какой толк нерегулярным ложам от самих себя и в целом?
Просто как по мне, куда разумнее стремится к признанию от ОВЛА, нежели звать женщин или еще делать какие-то вещи которые закрывают дорогу к настоящему масонству.

В своїй хаті своя правда і сила, і воля! :)
TEMPORA MUTANTUR ET NOS MUTAMUR IN ILLIS

AlexLevov2015

• Допитливий
  • **
  • AlexLevov2015 is looked down upon.
« Reply #561 : Жовтень 12, 2015, 11:00:23 am »
Доброе время суток. Подскажите пожалуйста к кому можно обратится по поводу вступления в орден?! Очень много писем было написано на электронный адрес " Три колонны", но ответа все нет и нет)!!! Есть ли люди которые отвечают непосредственно за этот вопрос?! Спасибо

b.r.

• Administrator
  • Допитливий
  • b.r. is looked down upon.
  • ДЛ "Три колони", ДЛ "Поломники до країни Сходу"
« Reply #562 : Жовтень 13, 2015, 11:59:42 am »
Доброе время суток. Подскажите пожалуйста к кому можно обратится по поводу вступления в орден?! Очень много писем было написано на электронный адрес " Три колонны", но ответа все нет и нет)!!! Есть ли люди которые отвечают непосредственно за этот вопрос?! Спасибо

Ваша інформація буде розглянута в межах нашого товариства, та в разі
позитивного рішення ми обов'язково Вас проінформуємо

GriMD

• Допитливий
  • **
  • GriMD is looked down upon.
« Reply #563 : Листопад 13, 2015, 07:34:04 pm »
Здравствуйте, можно узнать судьбу своей анкеты?

vyatch

• Допитливий
  • **
  • vyatch has no influence.
« Reply #564 : Грудень 07, 2015, 05:22:46 pm »
Спасибо администрации ресурса и участникам форума за информативный ресурс. У меня возник следующий вопрос, ответа на который я не нашел: Проводят ли представители ВЛУ встречи или семинары (не знаю как правильно сформулировать) с профанами, желающими вступить в ложу, где последние могли бы задать интересующие их вопросы? Вопрос задаю не с праздного любопытства, просто есть моменты, в которых я хочу разобраться перед принятием ответственного решения.
Спасибо.

Lucem

• Lodge «Golden Acacia» No.4
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 3
  • Lucem has no influence.
« Reply #565 : Грудень 08, 2015, 01:02:03 pm »
Спасибо администрации ресурса и участникам форума за информативный ресурс. У меня возник следующий вопрос, ответа на который я не нашел: Проводят ли представители ВЛУ встречи или семинары (не знаю как правильно сформулировать) с профанами, желающими вступить в ложу, где последние могли бы задать интересующие их вопросы? Вопрос задаю не с праздного любопытства, просто есть моменты, в которых я хочу разобраться перед принятием ответственного решения.
Спасибо.

На сегодняшний момент подобные мероприятий не проводятся, по крайне мере официальные. Частные встречи время от времени случаются и о них сообщают в разделе "Літній дворик > Встреча...". Так же иногда собираются профаны, которые интересуются тематикой масонства.

flying lotus

• Старійшина
  • Reputation Power: 5
  • flying lotus has no influence.
« Reply #566 : Грудень 08, 2015, 05:40:40 pm »
Семинары и лекции на масонскую тему проводятся - https://www.facebook.com/events/1635369170052958

Lucem

• Lodge «Golden Acacia» No.4
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 3
  • Lucem has no influence.
« Reply #567 : Грудень 08, 2015, 07:03:40 pm »
Семинары и лекции на масонскую тему проводятся - https://www.facebook.com/events/1635369170052958
Хотел бы уточнить, что проводят её не масоны.

flying lotus

• Старійшина
  • Reputation Power: 5
  • flying lotus has no influence.
« Reply #568 : Грудень 08, 2015, 07:52:43 pm »
Хотел бы уточнить, что проводят её не масоны.

Ну я промолчу по этому поводу.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #569 : Грудень 09, 2015, 06:13:45 pm »
Спасибо.
Задати запитання Ви можете на цьому форумі та/або приватно Братам з цього форуму.
Можете написати мені, постараюсь відповісти максимально оперативно.