Автор Тема: ДВЕРІ ХРАМУ  (Прочитано 62471 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vasyl

• Administrator
  • Писар
  • Reputation Power: 0
  • vasyl has no influence.
  • ДЛ"Каменяр"
Re: ДВЕРІ ХРАМУ
« Reply #15 : Грудень 01, 2008, 06:00:37 pm »
Масоном может стать совершеннолетний, а у нас это 18 лет. Но надо, чтобы братья решили - достаточно ли Вы взрослый в духовном и моральном плане :) .
Мушу поправити, згідно наших правил, масоном може стати чоловік, який має 21 рік і більше.

nothing

• Старійшина
  • nothing is looked down upon.
« Reply #16 : Грудень 08, 2008, 08:29:29 pm »
у меня вопрос...ничего что я по русски буду заявление писать?  :)

dowerson

• Administrator
  • Місцевий
  • dowerson has no influence.
    • Офіційний сайт ВЛУ
« Reply #17 : Грудень 08, 2008, 09:42:40 pm »
Здравствуйте!

когда будете писать заявление, постарайтесь, что бы оно было понятным и точно прочитанным.....  ;)

dowerson

• Administrator
  • Місцевий
    • Офіційний сайт ВЛУ
« Reply #18 : Грудень 09, 2008, 09:55:49 pm »
Вимоги до віку прохачів - не менше 21 року - не ми вигадали - це частина Традиції, яку нам передали Попередники і яку ми бережемо і передаємо далі тим, хто прийде....

Від себе добавлю, що через деякий час прийшов до висновку, що  зрілість - одна з чеснот масона  ;) . І в прямому і в переносному сенсі. В тому числі  емоційна зрілість. Масонська наука дається коли на просто хочеш її сприймати, а й коли можеш. Певний життєвий досвід тому основа.....

В традиціях давніх юрисдикцій є виключення по вимогах за віком - для синів масона, з 18 років.
« Останнє редагування: Грудень 09, 2008, 10:00:54 pm від dowerson »

vasyl

• Administrator
  • Писар
  • ДЛ"Каменяр"
« Reply #19 : Грудень 10, 2008, 02:14:34 pm »
Я так думаю не варто кріпити все до фактичного віку людини.Їй може бути 20 але в своєму розумовому і духовному розвитку набагато вища за старших від себе людей.От наприклад до мене бажання бути з Братами і потребність в цьому виникли якраз в 21(певно я стандарт) :) Але якшо хтось молодший відчує потребу бути з Вами, то невже ви відмовите людині в її прагненні? Це виглядяає як залишити людину на вулиці в лютий мороз.
я думаю, що не відмовим, але почекаємо один рік :)

frankomason

• Брати мулярі
  • Писар
  • frankomason has no influence.
« Reply #20 : Грудень 10, 2008, 04:55:44 pm »
Я так думаю не варто кріпити все до фактичного віку людини.Їй може бути 20 але в своєму розумовому і духовному розвитку набагато вища за старших від себе людей.От наприклад до мене бажання бути з Братами і потребність в цьому виникли якраз в 21(певно я стандарт) :) Але якшо хтось молодший відчує потребу бути з Вами, то невже ви відмовите людині в її прагненні? Це виглядяає як залишити людину на вулиці в лютий мороз.
я думаю, що не відмовим, але почекаємо один рік :)

В прагненні не можливо відмовити. Це Ваше особисте ставлення і бажання. А от щодо ініціації - це вже рішення братів. Це зовсім інше. Всьому свій час. І той, хто поспішає в даному питанні - випереджає своє майбутнє, що може нашкодити. Головне витримка.
Витримка часом. Недарма, просвітлені давнини, що досягли статусу учня, кажуть  - "Мій магічний вік становить 7 років".
TEMPORA MUTANTUR ET NOS MUTAMUR IN ILLIS

vivere

• Допитливий
  • **
  • vivere is looked down upon.
« Reply #21 : Січень 17, 2009, 03:15:53 am »

Мушу поправити, згідно наших правил, масоном може стати чоловік, який має 21 рік і більше.
[/quote]

Здравствуйте! У меня почти сразу возник вопрос - а может ли стать масоном женщина? Судя по Вашему высказыванию, то нет, хотя я сталкивался с информацией (возможно, ложной?) о масонке (источник указать не могу - не помню))) Заранее благодарен!

Author

• Гість
« Reply #22 : Січень 17, 2009, 08:15:02 pm »
Здравствуйте, имеется ли какая-то единая форма заявки на вступление или все пишется в произвольном виде. С уважением

dowerson

• Administrator
  • Місцевий
    • Офіційний сайт ВЛУ
« Reply #23 : Січень 18, 2009, 10:56:26 pm »
Здравствуйте, имеется ли какая-то единая форма заявки на вступление или все пишется в произвольном виде. С уважением
Якщо Ви маєте на увазі бланк, то його не існує. Масонство дуже системна річ, але "бланк" - це було б занадто. Головне в заяві - відповіді прохача на запитання, як за формою так і за змістом. Запитання у всіх Достойних лож практикуються однакові. У різних лож може відрізняися черговість, але всі найважливіші будуть задані. Зміст запитаннь описано на початку цієї теми в цьому форумі. Відповіді пишуться у довільній формі. Це - по суті - перше знайомство.
За моєю особистою думкою бланк - це свого роду "догма". Догми у масонів не прижилися  ;)
Кожний брат - відмінна особистість і допитливий розум.

Наверное Ваш вопрос надо еще дополнить: "выдают ли удостоверение "Масона" после вступления?  ;D

А от документи про належність до братства, дійсно, можуть видаватися. Внутрішня канцелярія розвивається разом з прогресом і для потреб обліку, ідентифікації та інш.. розвинуті і багаточисельні Великі Ложі вводять навіть електронні паспорти для адептів. Такий чіп є одночасно і ідетифікатором і довідником про сплату внесків,  і перепусткою до передпокоїв Храму..... (далі можно продовжувати - дисконтною карткою, платіжною карткою і т.д.)
При подорожах за кордоном такий електронний паспорт, мабуть, зручна штука. Ми в ВЛУ ще такого не маємо, а от американські, французькі та інш брати вже звикли до таких систем. В Україні ми всі знаємо один одного в обличчя, а якщо зустрічаються не знайомі - то вони мають рекомендації усні чи письмові від знайомих братів  для обміну.
« Останнє редагування: Січень 18, 2009, 11:17:42 pm від dowerson »

dowerson

• Administrator
  • Місцевий
    • Офіційний сайт ВЛУ
« Reply #24 : Січень 18, 2009, 11:06:15 pm »
Все частіше стало з"являтися "жіноче питання".... :-*

Мабуть треба присвятити йому окрему тему. Дати посилання на перевірені ресурси жіночих масонських організацій поки що не можу. Як тільки буду мати підтверджені відомості - відкрию нову тему.

Поки що, для  зацікавлених рекомендую в гуглі пошукати посилання з ключовими словами "women" і "freemason". Україно-, російсько - мовних ресурсів на цю тему не зустрічав. Англомовних багато.

Володя

• Писар
  • Володя is looked down upon.
« Reply #25 : Січень 19, 2009, 01:05:09 am »
Для чого потрібні регулярні внески, якщо зі слів Майстрів, ви не займаєтеся ніякими проектами, а тільки трактуванням симворів та ритуалів.
Адже на атрибутику та облаштунки достатньо разових внесків при вступі та пожертвувань адептів.
Тобто, які ще є станні витрат?

Leonid

• Старійшина
  • Leonid has no influence.
    • Теософское движение на Днепропетровщине
« Reply #26 : Січень 19, 2009, 10:50:01 am »
Все частіше стало з"являтися "жіноче питання".... :-*

Мабуть треба присвятити йому окрему тему. Дати посилання на перевірені ресурси жіночих масонських організацій поки що не можу. Як тільки буду мати підтверджені відомості - відкрию нову тему.

Поки що, для  зацікавлених рекомендую в гуглі пошукати посилання з ключовими словами "women" і "freemason". Україно-, російсько - мовних ресурсів на цю тему не зустрічав. Англомовних багато.
Есть вот такой русскоязычный сайт, посвященный женскому масонству: http://www.freekameya.narod.ru/
All we need is Love!

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #27 : Січень 20, 2009, 04:04:51 pm »
....
Адже на атрибутику та облаштунки достатньо разових внесків при вступі та пожертвувань адептів.
....
А можна дізнатись про суми разових внесків при вступі та пожертвувань адептів?
Ціни на реманент та вартість оренди приміщень можна знайти в інтернеті.
PS Рекомендую перечитати цю тему від початку.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

vasyl

• Administrator
  • Писар
  • ДЛ"Каменяр"
« Reply #28 : Січень 21, 2009, 07:46:35 pm »
....
....
А можна дізнатись про суми разових внесків при вступі та пожертвувань адептів?
Ціни на реманент та вартість оренди приміщень можна знайти в інтернеті.
PS Рекомендую перечитати цю тему від початку.
Давайте залишим питання внесків тим, хто їх платить, і тим хто їх збирає. Рекомендую припинити цю дискусію.

imhotep

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • imhotep is looked down upon.
« Reply #29 : Січень 21, 2009, 08:34:08 pm »
Про фінансові внески насправді все вже сказано, тому Вас і скеровували на початок теми:

Фінансові умови прийому різняться в Ложах.
Кожна Ложа із складу ВЛУ самостійно визначає правила і норми своєї фінансової діяльності. Тобто джерела фінансування своїх витрат. В деяких Ложах ВЛУ, на скільки мені відомо, встановлений вступний внесок за розміром не більший суми щомісячних зборів за рік. Цей внесок витрачається, як правило, на оплату особистого реманента новопосвячуваного. Про платню при підвищенні градусу в українських Ложах, як це прийнято в деяких юрисдикціях, ще не чув.
Питання повернення вартості реманенту братами також вирішується Ложами самостійно.

Простою більшістю голосів затверджується і розмір щомісячних внесків в Ложу і інші обов"язкові ситуативні внески. Як мені відомо, розмір щомісячних внесків на поточний рік у всіх українських Ложах не відрізняється і складає 50 грн.

Про конкретні фінансові умови вступу в Ложу брати обов"язково попередять Прохача до його прийняття.

Мають місце і добровільні внески братів на потреби Ложі. Наприклад, налагодження реманенту Ложі, оплата поштових відправлень, інтернет-сторінки, тощо.

І додати до цього практично нічого.

Резюме:
- 50 грн. в місяць. (При тимчасових фінансових труднощах навіть ця сума може зменшуватися для конкретного брата).
- Добровільні внески є насправді добровільними і практикуються рідко.
- вступний в сумі не більшим за річний (на реманент новопосвяченого) практикується, здається, наразі тільки в одній із Лож ВЛУ.

І жодних "таємних" фінансових потоків, розчарую Вас, Володю.
Але майже не сумніваюся, що Ви і на цей раз подумаєте: "А чи не дурять нас тут? Чи можна цим масонам довіряти?"

Як Ви думаєте, Володю, чи можна з таким мізерним бюджетом "правити світом", як Ви допускаєте в своєму "опитуванні" про довіру? :-\ :-\.

Дехто з відвідувачів тут все хоче "опошлять". То може варто знайти більш "благодатний" для таких дій форум?
« Останнє редагування: Січень 21, 2009, 08:47:36 pm від imhotep »