Автор Тема: Вечный двигатель  (Прочитано 11773 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Миша

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • Миша has no influence.
Вечный двигатель
« : Січень 21, 2011, 01:39:13 am »
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D1%87%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C
когда мир перестанет уничтожить землю и качать нефть
« Останнє редагування: Січень 21, 2011, 01:41:44 am від Миша »

Ioabert

• Старійшина
  • Ioabert has no influence.
  • Surge et age!
Re: Вечный двигатель
« Reply #1 : Січень 22, 2011, 12:12:42 am »
Когда закончится нефть и не будет людей, в чьих интересах поднимать на нее цену:)

http://www.epochtimes.com.ua/articles/view/7/17939.html

Що собою являє вічний двигун? Думаю,що спочатку треба подивитися у підручник з фізики.Останній раз слово вічний двигун я бачив саме в них."Вічний двигун-це замкнена система, яка одноразово запущена,може робити корисну роботу зажди,без зовнішних затрат енергії." Іншими словами, можна сказати це пристрій, який може генерувати стільки енергії, скільки вистачало б для роботи самого пристрою, та ще певна частина цієї енергії залишається для виконання зовнішнього корисного навантаження.
Далі в підручнику приводять цілий список фізичних законів, що доводять, що вічний двигун не може існувати! Наприклад, закон збереження енергії, в якому говориться, що енергія не може з відкись з`являтися і кудись пропадати, вона може лише переходити з однієї форми в іншу. Тому уявіть собі, що ви зайшли в кімнату і штовхнули величезній маятник звисаючий зі стелі. Ви передали передали йому певну механічну енергію, котру він використав для погойдування по кімнаті декілька разів. Якщо подивитися на цей дослід уважніше,то можна помітити, що енергія не з`явилася звідкись і нікуди не пропала - вона з`явилася від того що Ви зробили роботу м`язами, потім вона передалася з рухом руки чи ноги і витратилася на роботу маятника(його рух по кімнаті, тертя) А тепер пофантазуйте і уявіть собі, що маятник, з такою ж конструкцією, штовхнути один раз, і він буде далі сам себе штовхати і робити якусь корисну роботу(відра з водою з місця на місце переносити).Не може бути?
Ось приклад неможливого вічного двигуна: Підключити динамомашину до електромотора, а той-же електромотор інншим кінцем до динамо машини(і звісно запустити динамомашину). По теорії вони повинні крутити один-одного вічно,але цьго не буде так як енергія не може працювати без витрат на на навколишнє середовище.
Отже теоретично це неможливо, але існує багато ідей, багато суперечностей, теорій, можливо хтось може висловити свою думку щодо цього. :)
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Антуан Мари Жан-Батист Роже де Сент-Экзюпери

"В масонстве Вы узнаете то, что найдёте в нём сами..."   Освальд Вирт. 1937

Ordo

• Старійшина
  • Ordo has no influence.
« Reply #2 : Січень 22, 2011, 08:24:37 am »
Когда закончится нефть и не будет людей, в чьих интересах поднимать на нее цену
Она никогда не закончится. В наше время теория абиогенного происхождения нефти на Земле (в результате пиролиза метана) получает весьма серьёзное подтверждение.
Я спешу посмеяться над всем, иначе мне пришлось бы заплакать.

hanter

• Гість
« Reply #3 : Січень 22, 2011, 12:28:19 pm »
Всё когда-то кончается, ничто не вечно в подлунном мире. В этом вся красота бытия :)

Миша

• Допитливий
  • **
  • Миша has no influence.
« Reply #4 : Січень 22, 2011, 02:57:08 pm »
Согласен, нечего вечного нет, сотрутся подшипники и т.д. и двигатель уже не будет вечным. Возможно, не вечный двигатель а двигатель, который будет собирать энергию природы, как известно реки каждый день текут, ветер тоже периодически дует и т.д. просто обидно смотреть на то, что в мире столько всего можно сделать, не губив природы и не загрязняя её, можно облегчить жизнь людям, в странах третьего мира дать жизнь людям а не существование.

Ordo

• Старійшина
  • Ordo has no influence.
« Reply #5 : Січень 22, 2011, 03:25:48 pm »
в странах третьего мира дать жизнь людям а не существование.
Не будьте таким наивным. Ещё кажется Ломоносов говорил: "Если где-то убыло, значит где-то прибыло".

Миша

• Допитливий
  • **
  • Миша has no influence.
« Reply #6 : Січень 22, 2011, 03:28:35 pm »
в странах третьего мира дать жизнь людям а не существование.
Не будьте таким наивным. Ещё кажется Ломоносов говорил: "Если где-то убыло, значит где-то прибыло".
что реки остановятся,ветер перестанит дуть.

Ordo

• Старійшина
  • Ordo has no influence.
« Reply #7 : Січень 22, 2011, 03:46:59 pm »
И такое вполне возможно. Попробуйте сейчас найти на карте Аральское море. Хорошо ещё, что у компартии руки не дошли развернуть Сибирские реки вспять...

Ioabert

• Старійшина
  • Ioabert has no influence.
  • Surge et age!
« Reply #8 : Січень 22, 2011, 04:12:28 pm »
Не смешите, господин Ордо...
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Антуан Мари Жан-Батист Роже де Сент-Экзюпери

"В масонстве Вы узнаете то, что найдёте в нём сами..."   Освальд Вирт. 1937

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #9 : Січень 22, 2011, 04:22:17 pm »
Вечных двигателей не бывает -- зато бывают вечные тормоза (с) :D
З.Ы. Шутка, а если серьёзно, то альтернативные источники энергии уже обсуждались в одной из тем и уже активно используются рядом стран.

Ordo

• Старійшина
  • Ordo has no influence.
« Reply #10 : Січень 22, 2011, 04:32:09 pm »
Не смешите, господин Ордо...
Аргументируйте плиз...

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #11 : Січень 22, 2011, 06:06:17 pm »
Отже теоретично це неможливо, але існує багато ідей, багато суперечностей, теорій, можливо хтось може висловити свою думку щодо цього. :)
Перший, другий та третій закони термодинаміки доводять неможливість вічного двигуна першого, другого та третього роду. Можливо є четвертий закон який нам невідомий?
Согласен, нечего вечного нет, сотрутся подшипники и т.д. и двигатель уже не будет вечным. Возможно, не вечный двигатель а двигатель, который будет собирать энергию природы, как известно реки каждый день текут, ветер тоже периодически дует и т.д. просто обидно смотреть на то, что в мире столько всего можно сделать, не губив природы и не загрязняя её, можно облегчить жизнь людям, в странах третьего мира дать жизнь людям а не существование.
Дійсно прикро дивитись на те, як у розвинених і багатих країнах економлять енергоресурси і розвивають альтернативну енергетику. А в країнах, що неможуть собі дозволити палити газ та нафту - навпаки. В основному це пов'язано з тим, що керівники цих країн основною ціллю ставлять для себе накопичення власного добробуту. Знаєте наскільки дорого і проблемно в Україні поставити вітрову електростанцію?
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Странник

• Писар
  • Странник has no influence.
« Reply #12 : Січень 22, 2011, 06:42:31 pm »
Уважаемый Ульф. Ветровая электростанция 1-5 кв. стоит около 10 т.э. весит 60 кг. и ставится на любую крышу за 20 минут.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #13 : Січень 22, 2011, 07:17:31 pm »
И кучей справочек и бумажечек. Знаю, проходили.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Миша

• Допитливий
  • **
  • Миша has no influence.
« Reply #14 : Січень 24, 2011, 02:09:14 am »
Интересно, почему человечество смотрит на людей, которые нас грабят, обманывают и т.д. и нечего не может сделать, понятно что кто бы не пришел к власти всеравно будет грабить народ, но если народ начинают давить, можно было бы восстать и наказать власть или человека который зажимает народ, всеравно правительство прикрывается охраной, только не какая милиция, охрана и т.д. не сравниться с огромной массой народа. Ветряки, солнечные батареи пока что сильно дорогие, по поводу справок не знаю, пока что на мой взгляд, актуально это солнечный калектор, еще бы интересно собирать отходы, листья и т.д. и не полить их и не закапывать в землю а делать из этого удобрение, метан.