Автор Тема: Інформація про українське масонство в інтернеті  (Прочитано 4936 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lucem

• Lodge «Golden Acacia» No.4
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 3
  • Lucem has no influence.
 :vo: :vo: :vo:

Zazi

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • Zazi has no influence.
Вітаю, любі Брати та відвідувачі нашого форуму.
Повідомляю, що Достойна Ложа "Паломники до країни сходу" №17, відкрила свій канал на yotube в якому ми будемо намагатися публікувати цікаву інформацію про масонів та масонство, а також робити переклади цікавої інформації з англомовних ресурсів.
На даний момент опубліковано перше (пілотне) відео в якому розповідається про легенду Хірама Абіфа (переклад субтитрами з англійської мови).
Приємного перегляду.

Дякую за Вашу працю!
Відео цікаві та потрібні.

Joris288

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Joris288 has no influence.
Значення Br:. секретар,

З 14 по 19 червня 2019 року я перебуваю в Києві, частково приватно і частково для завершення подорожі. Для завершення будівництва я прошу вас допомогти.

Як товариш, я був посланий Вісімцем, зі сходу, з завданням, щоб я був відомий на Заході.

У моєму просуванні сума була зібрана де Валлен Бродерс моєї ложі. Я можу вільно присвятити цю суму моїй волі.

Минулого року я був також у Києві та Чорнобильському районі. Я також побував у Прип'яті. Те, що я бачив там, справило на мене глибоке враження.

8 травня 2019 року я доставляю свою квартиру. А 29 травня 2019 р. Мій господар піднявся. Я хотів би пожертвувати безкоштовну суму соціальній благодійній організації. Моя особиста перевага - для цільової групи для дітей Чорнобиля.

Сподіваюся на вашу братню допомогу

З самим Br:. привітання

J.F. van Hooidonk

Телефон
+31616802000

Співробітник масон, а також

Майстер суду та підвалу:. Будинок № 288 Компас О:. Остерхаут під Великим Сходом Нідерландів

Ashlar

• Брати мулярі
  • Писар
  • Reputation Power: 1
  • Ashlar has no influence.
Dear Joris288. Do I understand correctly, that you are willing to take part in some form of charity? I suggest you writing to this address  info@ukrmason.org  I believe Brothers will pass your letter to Br Grand Secretary
Донт ворі, мементо морі