Автор Тема: Масон як дослідник невідомого  (Прочитано 6081 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Radja_Didh

• Місцевий
  • Reputation Power: 0
  • Radja_Didh is looked down upon.
  • ???
Масон як дослідник невідомого
« : Березень 18, 2008, 09:34:51 pm »
Честно говоря всегда связывал и связываю масонство не только с созиданием Храма человечества, но и с исследованиями феноменов, невидимого в видимом, постижением самого себя, скрытых пока для официальной науки сил природы, потенциала, скрытого во всем и являющего божественное дыхание и мысль (что может всё впрочем и является частями великого плана ???)...

Сколько великих трудов масонов, розенкрейцеров, алхимиков скрывают ключи к символам. Имеющие глаза и видящие узрят в этих текстах и символах ответы на вопросы, терзающие мыслящего человека, который не удовлетворится объяснениями пасторов и священников ортодоксальной церкви.

Мистик, исследователь к какой бы традиции и вероисповеданию он не принадлежал, но если был чист, всегда признавался масонскими ложами и наделялся многим, и мог пользоваться доступами к тем библиотекам и ресурсам знаний, к которым я уверен есть доступ братства и поныне...

Живет ли дух исследователя неведомого в современном масонстве? Исследуют ли масоны оккультное? Публикуют ли труды? Въется ли роза вокруг креста и поныне или иссохла...?

Понимаю, что многое, что масон мог бы сказать , он не скажет :-X, но хотя бы туманные намеки если можно! ;)

SATYAT NASTI PARO DHARMAH

Valentaim

• Місцевий
  • Valentaim is looked down upon.
Re: Масон як дослідник невідомого
« Reply #1 : Квітень 05, 2008, 11:41:22 pm »
Я не Масон но маю думку. "Ісус син Божий відкривав істину але найшлись ті хто забажав зупинити його так як Ісус  зі своею духовною істиною був загрозою їх царюваню при тому що він не прагнув цьго"  Завжди знайдуця ті хто не зрозуміють ...

indin

• Старійшина
  • indin has no influence.
  • и вновь продолжается бой,и сердцу тревожно в груди
« Reply #2 : Квітень 05, 2008, 11:48:47 pm »
 я даже не знаю, что сказать, но что ответят братья? очень интересно
"Любовь есть главная причина жизни, главный закон гармонической связи, царствующей в природе... жизнь без любви есть пресмыкание!"
М.А.Бакунин

Valentaim

• Місцевий
« Reply #3 : Квітень 07, 2008, 11:49:24 am »
Феномен це слово яке нисе за собою реальні факти на які не відразу можливо дати відповіді а з часом

Avesalom

• Гість
« Reply #4 : Квітень 07, 2008, 02:55:10 pm »
 Шановні форумчани.
 Звісно, що масонство й сьогодні досліджує багато речей. Багато праць подаються на огляд в профанський світ...
 Але є також праці про котрі ми кожного разу збираємось, ми даємо клятву про мовчання та нерозголошення таємниці нашої праці.
 Що стосується надбання наших попередників, то в загальному частина їхніх праць є доступною. Тому, що одна з 12-ти заповідей масонства говорить про те, що ми повинні розпоширювати ідеали масонства в світі в котрому живемо... Тому тут не завжди є доречним ховати світло від людей.

Ritterschaft

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • Ritterschaft is looked down upon.
  • ДЛ "Імхотеп до Полум'яної зорі" №6
« Reply #5 : Квітень 07, 2008, 04:24:30 pm »
  Без коментарів
NON NOBIS, DOMINE, NON NOBIS, SED TUO NOMINI DA GLORIAM.

Valentaim

• Місцевий
« Reply #6 : Квітень 07, 2008, 08:17:28 pm »
Саме на таку відповідь я і розраховував адже ... Що могутніше розум? Йому - влада, сила і пануваня над всім Космосом. Останій сам породжуе в собі силу, яка ним керує. Вона наймогутніша серед усіх інших сил природи...

ZERO

• ДЛ "Три Колони"
  • Брати мулярі
  • Допитливий
  • ZERO is looked down upon.
« Reply #7 : Квітень 09, 2008, 02:46:59 pm »
Саме на таку відповідь я і розраховував адже ... Що могутніше розум? Йому - влада, сила і пануваня над всім Космосом. Останій сам породжуе в собі силу, яка ним керує. Вона наймогутніша серед усіх інших сил природи...

Бог могутніший за розум, бо він є джерелом розуму.

Valentaim

• Місцевий
« Reply #8 : Квітень 09, 2008, 08:38:50 pm »

Бог могутніший за розум, бо він є джерелом розуму.
Ви мене правильно зрозуміли під "Розумом" я мав на увазі "Бога" так як він є всемогутнім

Avesalom

• Гість
« Reply #9 : Червень 06, 2008, 07:46:39 pm »
 Я думаю, що мало хто сумніватиметья в могутності Бога...

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #10 : Червень 12, 2008, 08:50:34 pm »
 Звісно, що масонство й сьогодні досліджує багато речей. Багато праць подаються на огляд в профанський світ...

Воно може й так, але на цьому сайті не так вже й багато праць масонів, які побачили світ профанів. Чому так?

indin

• Старійшина
  • indin has no influence.
  • и вновь продолжается бой,и сердцу тревожно в груди
« Reply #11 : Червень 19, 2008, 05:18:19 pm »
 Являются ли зодчесткие работы тайной?
"Любовь есть главная причина жизни, главный закон гармонической связи, царствующей в природе... жизнь без любви есть пресмыкание!"
М.А.Бакунин

Djumanjy

• Місцевий
  • Djumanjy is looked down upon.
  • Тільки ходою подолаєш дорогу.
« Reply #12 : Січень 10, 2009, 05:49:49 pm »
в зависимости от того, какая тема рассматривается и как она раскрыта.

nothing

• Старійшина
  • nothing is looked down upon.
« Reply #13 : Січень 10, 2009, 07:35:37 pm »
надо же...хорошая тема, раньше не замечал ее...
жаль что Radja_Didh не посещает больше форум...

dowerson

• Administrator
  • Місцевий
  • dowerson has no influence.
    • Офіційний сайт ВЛУ
« Reply #14 : Січень 11, 2009, 05:48:33 pm »
Мулярські праці братів швидше "непублічні"...
Не можуть бути винесені з ложі праці братів, які є наслідком іх роботи по вивченню і осмисленню ними ритуалів і символів градусів, що цими братами вивчаються. Це було б порушенням загальних масонських правил і публічних клятв.
Обов"язковими є підсумкові роботи учнія чи підмайстра, що є відображенням рівня володіння ними масонськими знаннями, а точніше - рівня усвідомлення масонської культури.
Також традиційними є реферати після ініціації і після проходження відповідного ритуалу інсталяції при підвищенні градусу.
Всі інші роботи виконуються братами: за власною ініциативою як особисті висновки і думки щодо вивчаємих ними питань і аспектів; або за місцевими традиціями Достойної ложі, - мулярська праця на кожну роботу, бувають, навіть, спеціалізаціїї лож у вивченні тієї чи іншої дисціпліни (поки що не в ВЛУ); або за проханням Достойного Майстра - керівника ложі...

Особливе місце займають спеціальні праці братів - відображення їх масонських пошуків що нам відомі як в витвори мистецтв - літератури, мизики, образотворчі пам"ятки, а у оперативних будівничих - захоплюючі архітектурні і ландшафтні споруди.. і т.інш.
Наприклад: " Чарівна флейта" Моцарта, "Фауст" Гете, поезії У.Єйтса, уманський парк "Софіївка", і багато інших мулярських праць відомих і невідомих братів...

Для просто цінителя прекрасного знайомство з такими працями -  політ думки, захоплення,  нові душевні переживання... Для втаємниченого - це ще і послання брата, - зашифровані у мистецькі символи і формули. Відкриття і знання у масонських дослідженнях, зроблені ним і передані таким відмінним чином...Розшифровка і осягнення іх масонського значення - особлива робота і задоволення. ;)

Доречі, на сайті Украмасон.орг розміщено дещо цікаве:
http://www.ukrmason.org/rus/brotherworks.php