Автор Тема: Чи вірять масони в реінкарнацію?  (Прочитано 6874 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
Re: Чи вірять масони в реінкарнацію?
« Reply #15 : Березень 21, 2008, 06:01:26 pm »
Каббалісти кажуть про «гільгулей нешамот» — «кругообіг душ»
Цитувати
Соотношение между количеством людей и количеством душ
 Адам, — это метафора, для обозначения совокупности всех душ, которые впоследствии проявятся на Земле. Огромная душа Адама разделилась на большое число частей в момент «греха» и разлетелась на осколки, которые на языке каббалистов называются «искрами душ». Каждая из них неповторима и уникальна, как неповторима ДНК, определяющая характерные черты каждого человека. Так реальность была засеяна множеством душ, в то время как миллионы дополнительных душ остались в метафизическом резервуаре в ожидании своей очереди быть вовлеченными в круговорот рождения, жизни, смерти и возрождения.
 Разлетевшись на осколки, душа Адама обладавшая огромной энергией сознания, произвела отдельных людей, каждый из которых получил собственную, уникальную часть. Обобщённо, поскольку Адам — это метафизическое понятие, то и тело его это совокупность разных сознаний. Каждая часть Адама — это определённый тип сознания. Например, сознание, которое было частью мозга Адама, передалось людям, обладающим мудростью, труд которых связан с умственной деятельностью. Сознание же, пребывавшее в пальцах, передалось людям, занимающимся материальной деятельностью. И вот каждая из сил передалась в свою специфическую генетическую материю, и именно эти силы ответственны за все различия, которые характерны для людей.
(c) http://www.kabbalah.ru/rus/bible/soul
Інше каббалістичне тлумачення каже, що душа Адам а-Рішон розбилась на конкретну кількість шматочків - 600 000. Але оскільки людей більшає то деякі шматочки змушені працювати "на кількох посадах". Це пояснює схожість доль людей які живуть в різних кутках світу. (Количество интелекта - постояно, а население растет. (c) ;) )
Цитувати
Виходить, що кожний з нас народжується з маленькою часткою душі Адама, яка вкладена до нього. І якщо людина виправляє свою частину, вона вже не повинна ще раз перевтілюватись. Тому що тільки для виправлення цієї частки вона сходить, народжується в нашому світі.
Але в людини існує воля вибору, як говориться в Талмуді, що іще до народження людини вирішується, чи буде вона сильною чи слабкою, розумною чи дурною, багатою чи бідною, але буде вона праведником чи грішником – не встановлюється. Звідси виходить, що людина не народжується праведником, вона сама вибирає собі цей шлях – кожна згідно до своїх зусиль, очищує своє егоїстичне серце – і цим завершує покладену на нього працю.
(c) раві Барух Ашлаг
« Останнє редагування: Березень 22, 2008, 02:00:46 pm від W. Ulf »
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Radja_Didh

• Місцевий
  • Reputation Power: 0
  • Radja_Didh is looked down upon.
  • ???
« Reply #16 : Березень 22, 2008, 02:10:02 am »
W. Ulf, дуже цікаво! Дякую!
Цілеспрямовано ніколи каббалу не досліджував, але бачу багато спільного зі східними вченнями та вченням Великого Гермеса Трисмегіста. Усе говорить нам про реінкарнацію...

А що стосується дуже цікавого зауваження Leonid'a
Цитувати
А чи може бути таке, що наша минула реінкарнація була у майбутьнєму, або що наша наступна реінкарнція буде у минуле? Якщо в Ідеальному світі немає категорії часу, то тоді виходить що реінкарнація може бути як у майбутьнє так і у минуле (відносно нашого часу в існуючому для нас матеріальному світі), бо для того, хто здійснює цю реінкарнцію, часу ж не існує! Якщо так, то чому усі ті люди, які стверджують що якимось чином дізнались про своє минуле життя, ніколі не кажуть що в минулому житті вони жили у майбутьнєму?! Чи може є такі видпадки? Чи таке не можливо?
це питання, відповіді для себе ще повністю не знайшов. Спробую освітити з моїх поглядів на закон реінкарнації.
Реінкарнація дуже пов'язана з кармою. Тому монада не може впасти знову в матерію у минуле тому що посіяне сімя прорастає у майбутньому і теперішня інкарнація дуже пов'язана з кармічними вузлами, з'вязаними  саме у минулих інкарнаціях. Проявлений матеріальний світ живе законами часу та циклів. Закон циклів, Махапралайя, пралайя, День Брами, Ніч Брами тощо - один з основних езотеричних законів...

Але питання все одно дуже складне. Треба шукати... ???
SATYAT NASTI PARO DHARMAH

Leonid

• Старійшина
  • Leonid has no influence.
    • Теософское движение на Днепропетровщине
« Reply #17 : Березень 22, 2008, 08:52:43 pm »
це питання, відповіді для себе ще повністю не знайшов. Спробую освітити з моїх поглядів на закон реінкарнації.
Реінкарнація дуже пов'язана з кармою. Тому монада не може впасти знову в матерію у минуле тому що посіяне сімя прорастає у майбутньому і теперішня інкарнація дуже пов'язана з кармічними вузлами, з'вязаними  саме у минулих інкарнаціях. Проявлений матеріальний світ живе законами часу та циклів. Закон циклів, Махапралайя, пралайя, День Брами, Ніч Брами тощо - один з основних езотеричних законів...

Але питання все одно дуже складне. Треба шукати... ???

Если понятие "прошлые реинкарнации" заменить на "предыдущие реинкарнации", что будет вполне справедливым, то это позволит отвязаться от термина "прошлое" как имевшее место до нашего времени, и тогда семя, посаженное в предыдущей жизни может свободно произрастать в новой жизни, которая может быть в прошлом, т.е. до того, как оно было посеяно в материальном понимании категории времени. И это не нарушит кармических законов, т.к. карма "сработает" в новой земной жизни даже если эта жизнь будет в прошлом... или может даже в настоящем (ведь вполне можно предположить что мой сосед это я, только в другой жизни)... Вакханилия получается - душа то одна... а если сосед это я, то в одном времени получится уже две души... Хотя это может быть не понятно в материальном мире и вполне допустимым в духовном, о котором мы, увы, пока знаем очень мало. ???
All we need is Love!

frankomason

• Брати мулярі
  • Писар
  • frankomason has no influence.
« Reply #18 : Березень 25, 2008, 11:24:28 am »
А чи може бути таке, що наша минула реінкарнація була у майбутьнєму, або що наша наступна реінкарнція буде у минуле? Якщо в Ідеальному світі немає категорії часу, то тоді виходить що реінкарнація може бути як у майбутьнє так і у минуле (відносно нашого часу в існуючому для нас матеріальному світі), бо для того, хто здійснює цю реінкарнцію, часу ж не існує! Якщо так, то чому усі ті люди, які стверджують що якимось чином дізнались про своє минуле життя, ніколі не кажуть що в минулому житті вони жили у майбутьнєму?! Чи може є такі видпадки? Чи таке не можливо?

Ну тут вже якась машина часу виходить :D !
Схиляюсь до думки, що реінкарнація все ж таки має місце, але з напрямком тільки в майбутнє.
TEMPORA MUTANTUR ET NOS MUTAMUR IN ILLIS

Ritterschaft

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • Ritterschaft is looked down upon.
  • ДЛ "Імхотеп до Полум'яної зорі" №6
« Reply #19 : Березень 26, 2008, 05:06:30 pm »
 "Куда бежит время? А время бежит от нас, нас которые безудали хотят его оседлать, но только мастер может догнать время, мастер поломаных душ и архитектор мира"

Знайдений мною надпис на годиннику 60р.
NON NOBIS, DOMINE, NON NOBIS, SED TUO NOMINI DA GLORIAM.

Valentaim

• Місцевий
  • Valentaim is looked down upon.
« Reply #20 : Квітень 05, 2008, 09:56:01 pm »
" исполняющий волю Божую прибывает вечно " приблизно так написано в Біблії... Для мене "воля Божа" це духовна чистота  моєї душі ... 

Valentaim

• Місцевий
« Reply #21 : Квітень 05, 2008, 11:10:06 pm »
Я думаю що все навколо теми реінкарнації е логічним тому, що будь-яка взаємодія включає в себе інформаційний процес, що залишає про себе пам'ять в іншому... Людина є джерелом, носієм, а також споживачем інформації... Візьму наприклад себе - признаюсь відверто мною не було прочитано жодної книжки я їх переглядаю (книги це мудрість і щлях найти щось свое) ... Наприклад позавчора здаючи залік по "Культорології" я відповідав на питаня про які раніше навіть не знав, а підсвідомо сформулював змістовні відповіді... В кожного із нас в підсвідомості є набагато більше ніж ми думаемо, все це залежить від  духовної сили і нашої цілеспрямованості...  ( я нікого не переконую а лише викладаю свою думку !)  Реінкарнацію можна розглядати по різному але чим більше ми вишукуемо, тим іноді заводим себе до хибних рішень ...

Avesalom

• Гість
« Reply #22 : Квітень 09, 2008, 01:39:54 pm »

Одна з сучасних культових організацій (небуду називати, але хто цікавився - зрозуміє) котра зараз має своїх адептів майже у встому світі. Вірять в те, що кожна душа після повернення на небо, аналізується "богами" (котрв перед тим були людьми, і через процес самовдосконалення досягли рівня "богів") і якщо рівень її досконалості недосконалий то душа знову посилається на землю для того щоб почати все з самого початку... це теж є певний вид реєнкарнації. Але тут повстає питання. А що як людина знову незнайде того шляху про котрий говорять члени цієї "церкви"? Тоді, що людині блукати вічно між двох світів? Ні! Я думаю, що Творець придумав щось набагато простіше від того, що людина може собі понапридумувати. В Писанні написано, що "ділами Закону неможе виправдатись жодне тіло" (тобто людина.Післання до римлян.) Тому спасіння людям нині дається виключно по вірі. А щодо реєнкарнації - то це виключно особисте питання віри людини... ;)

Valentaim

• Місцевий
« Reply #23 : Квітень 11, 2008, 12:16:44 pm »
Avesalom якщоб так усвідомлювала "основна частина людства" то більше людей прагнулоб до само вдосконаленя, що велоб за собою вдосконаленя суспільства .... Але нажаль не всі усвідомлюють що віра е "джерелом ..."

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #24 : Квітень 18, 2008, 08:57:08 pm »
Довго вагався за який пункт проголосувати... з одного боку я вірю в реінкарнацію, з іншого боку, я не знаю про це... все ж таки зупинився на першому пункті, так хочеться вірити, що життя не закінчується лише біологічною формою... :)

Admin

• Administrator
  • Місцевий
  • Admin is looked down upon.
  • ДЛ "Юрій Котермак"
« Reply #25 : Квітень 18, 2008, 09:46:30 pm »
Реінкарнація цікава концепція, проте мені чомусь в неї віриться з трудом. Можливо це із-за того, що частина віруючих в неї (особиво серед народів сходу, а особливо Індії), любить "спихати" на карму те, що приносить їм життя, замість активно формувати свою долю.
Знаю, що реінкарнація є одною з основою вчень розенкрейцерів.
Можливо віра в неї залежить від підтексту, котрий бажаєш в неї вкласти.

Radja_Didh

• Місцевий
  • ???
« Reply #26 : Квітень 18, 2008, 10:02:14 pm »
Можливо це із-за того, що частина віруючих в неї (особиво серед народів сходу, а особливо Індії), любить "спихати" на карму те, що приносить їм життя, замість активно формувати свою долю.
:)Ну это потому, что сами они до конца не поняли в чем суть кармы, а в этом соль и смысл не более не менее - что сеешь, то и жнешь. И если человек правильно это воспринимает, он как раз и будет активно формировать свою судьбу и в этой инкарнации и в следующей. А жизнь просто так ничего не приносит - все что и кто встречается на нашем пути не случайность, это мы призвали события, людей, возможности и т.д.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #27 : Квітень 19, 2008, 06:08:14 pm »
Можливо це із-за того, що частина віруючих в неї (особиво серед народів сходу, а особливо Індії), любить "спихати" на карму те, що приносить їм життя, замість активно формувати свою долю.
:)Ну это потому, что сами они до конца не поняли в чем суть кармы, а в этом соль и смысл не более не менее - что сеешь, то и жнешь. И если человек правильно это воспринимает, он как раз и будет активно формировать свою судьбу и в этой инкарнации и в следующей. А жизнь просто так ничего не приносит - все что и кто встречается на нашем пути не случайность, это мы призвали события, людей, возможности и т.д.

Вы считаете, что Вы обладаете правильным пониманием реинкарнации по сравнению с народами Востока?

Radja_Didh

• Місцевий
  • ???
« Reply #28 : Квітень 19, 2008, 07:45:18 pm »
На Востоке, как и на Западе, есть мудрецы и невежи, вот мнение как раз мудрецов Востока о карме и реинкарнации я поддерживаю, а основная масса слепо доверяет браминам в их трактовках Вед, которые преследуют только личностную выгоду и цели.

Уважаемый, к счастью не весь народ востока примитивно понимает карму и перевоплощение, так что не обобщайте весь народ/народы под одну гребенку...

Ritterschaft

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • Ritterschaft is looked down upon.
  • ДЛ "Імхотеп до Полум'яної зорі" №6
« Reply #29 : Квітень 20, 2008, 02:57:12 pm »

Реинкарнация глазами великого Тетиана ........ ???
NON NOBIS, DOMINE, NON NOBIS, SED TUO NOMINI DA GLORIAM.