Автор Тема: Чому Ви стали масоном?  (Прочитано 14477 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Djumanjy

• Місцевий
  • Reputation Power: 0
  • Djumanjy is looked down upon.
  • Тільки ходою подолаєш дорогу.
Re: Чому Ви стали масоном?
« Reply #30 : Квітень 06, 2008, 10:13:48 pm »
О счастье я рассуждал в другом месте форума. А каждый тут находящийся находится тут именно потому, что его сюда "позвали"... по большему счету внтутренние причины. Во многой мудрости много печали? Почему тогда Великие Мастера снова становятся учениками?
А осознав свое несовершентво становится довольно за себя противно и задаешься совершенно другими вопросами, как ни крути.
« Останнє редагування: Квітень 06, 2008, 10:23:03 pm від Djumanjy »

Leonid

• Старійшина
  • Leonid has no influence.
    • Теософское движение на Днепропетровщине
« Reply #31 : Квітень 06, 2008, 11:05:16 pm »
Чем больше мы познаем тем больше понимаем, что мы знаем все меньше и меньше! Потому Мастера становятся учениками, в то время как глупцы мнят из себя гениев! А начало познания - понимание того, что ты знаешь мало, что ты во Тьме и нужно искать Свет! Все же так просто - какие тут могут быть вопросы?
All we need is Love!

Valentaim

• Місцевий
  • Valentaim is looked down upon.
« Reply #32 : Квітень 07, 2008, 02:24:51 pm »
А каждый тут находящийся находится тут именно потому, что его сюда "позвали"... по большему счету внтутренние причины.
Ви сказали Всі тому я скажу, що мене сюди позвали не причини а мене сюди привели пошуки. І якщо ви скажете, що мої пошуки іза внутрішніх причин! То я відповім, що причин на це не було а е мета... Вибачаюсь якщо щось висловив не так

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #33 : Квітень 08, 2008, 09:07:52 pm »
Нельзя заслужить или заработать членство, нужно подтвердить что ты "масон". Если человек чувствует принадлежность к Братству, он находит дорогу и проходит посвящение. Так было у всех. Так и будет дальше.
[/quote]

Подтвердить поступками? Или своим отношением к жизни?

Djumanjy

• Місцевий
« Reply #34 : Квітень 09, 2008, 12:43:03 am »
А каждый тут находящийся находится тут именно потому, что его сюда "позвали"... по большему счету внтутренние причины.
Ви сказали Всі тому я скажу, що мене сюди позвали не причини а мене сюди привели пошуки. І якщо ви скажете, що мої пошуки іза внутрішніх причин! То я відповім, що причин на це не було а е мета... Вибачаюсь якщо щось висловив не так
Ваша мета і є причиною Вашого знаходження тут.

dowerson

• Administrator
  • Місцевий
  • dowerson has no influence.
    • Офіційний сайт ВЛУ
« Reply #35 : Квітень 09, 2008, 02:36:50 pm »
Хочу залишити коментарі щодо прочитаного в цій темі....

Так склалося, що брати на питання "чи ти вільний муляр?" - відповідають, - "Мої брати, вільні муляри, визнають мене ним!"
Зверніть увагу, що основними силами що єднають і зв"язують братів є взаємовизнання і довіра. На першому місті  відносини що за суттю, а не за формою. Мало визнавати себе вільним муляром, треба бути визнаним ним братами. Те ж саме і з Ложами. Зверніть також увагу, що це братське визнання не є вічним, таким що дається раз і назавжди. Його можна втратити за власної волі (тобто заявити про це публічно братам), або втратити визнання за рішенням братів. І перше і друге веде до виключення, або за змістом традиції - до "приспання". Це також зворотній стан. Бо стежки буття не тільки прямі...

Для мене особисто дуже важливими і символічними в масонстві є роздуми над питаннями : "Звідки я прийшов?", "Хто (Що) я є?", "Куди я прямую? (Куди мені йти?)" . І до посвячення і особливо після -  пошуки відповідей є працею і гідними вправами для мене. Ясна річь, що питання ці перефразуються і отримують багато "відтінків".  Хіба ці питання є "власністю" тільки масонства?
У всякому випадку самі пошуки потребують високої ступені усвідомленності. 

:) Кінечний варіант відповіді на питання "Чому я став масоном?" я для себе ще не склав. :)
« Останнє редагування: Квітень 09, 2008, 10:05:05 pm від dowerson »

Valentaim

• Місцевий
  • Valentaim is looked down upon.
« Reply #36 : Квітень 09, 2008, 03:28:13 pm »
Шановний моя Мета в пiзнаня i я не важаю, що це для мене причина

indin

• Старійшина
  • indin has no influence.
  • и вновь продолжается бой,и сердцу тревожно в груди
« Reply #37 : Квітень 09, 2008, 09:29:18 pm »
Indin, прочитал Вашу подпись, счастья от этого мало.
Знал ли Маленький принц, отправляясь в свое путешествие, что он был счастлив со свим цветком? Нет, потому и отправился в путь.
 А стал ли он счастливым, когда понял свою глупость? И не потому ли он отправился в обратный путь именно таким способом?
"Любовь есть главная причина жизни, главный закон гармонической связи, царствующей в природе... жизнь без любви есть пресмыкание!"
М.А.Бакунин

Djumanjy

• Місцевий
« Reply #38 : Квітень 10, 2008, 07:47:17 am »
Хочу залишити коментарі щодо прочитаного в цій темі....
 :) Кінечний варіант відповіді на питання "Чому я став масоном?" я для себе ще не склав. :)
Дякую.

indin

• Старійшина
  • indin has no influence.
  • и вновь продолжается бой,и сердцу тревожно в груди
« Reply #39 : Квітень 22, 2008, 08:11:41 am »
 А мне понравилась вот эта причина

Каменщик “создает камень” снова, всегда очищая восприятия и развивая проницательность. Она обращается к интерьеру каждого в богатый, интимный опыт, что через резонанс толкает внешность, вызывая восприятия и виденье мира для эволюции, потому что Каменщик начал самое большое возможное приключение, завоевание себя.
"Любовь есть главная причина жизни, главный закон гармонической связи, царствующей в природе... жизнь без любви есть пресмыкание!"
М.А.Бакунин

Jose

• Місцевий
  • Jose is looked down upon.
« Reply #40 : Вересень 30, 2008, 01:51:58 am »
С большим интересом прочитал эту тему.
Разрешите вставить свои скромные пять копеек по этому поводу.
Лично мне кажется, что масоном становится тот, кто способен услышать в своем сердце "Вечный Зов".
Услышав Его хоть раз "по настоящему", назад пути уже нет.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
« Reply #41 : Жовтень 01, 2008, 08:18:03 pm »
Вечный зов куда? Что имеется ввиду под этим понятием?

Aleph

• Гість
« Reply #42 : Жовтень 01, 2008, 11:09:27 pm »
Вечный зов куда? Что имеется ввиду под этим понятием?

У моєму розумінні, це - щось на зразок "генетичної програми" закладеної Творцем (Програмістом  ;) ), тільки не на біологічному, а на "духовному" рівні. Тільки щоб ця "програма" ефективно виконувалась, потрібно взяти під контроль систему та переросподілити ресурси, встановити вищі пріоритети "духовним" програмам, що у звичайному стані уступають "біологічним".  Нажаль, більшість людей не встигає це зробити до чергового "перезавантаження" (смерті-народження).

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
« Reply #43 : Жовтень 02, 2008, 09:28:54 pm »
Одні загадки... може ще у когось є своє трактування "Вічного зову"? Цікаво було б послухати..

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #44 : Жовтень 07, 2008, 05:10:14 pm »
Одні загадки... може ще у когось є своє трактування "Вічного зову"? Цікаво було б послухати..
Це, щось на кштал гострого шила в одному місці.  ;D
Одного дня приходить розуміння, що це шило самому не витягти, от і починаєш шукати - хто б допоміг. ;) :D
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!