Автор Тема: Масонські навчальні заклади  (Прочитано 5719 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

hcnik

• Гість
Re: Масонські навчальні заклади
« Reply #15 : Березень 14, 2010, 12:35:51 pm »
Цитувати
Перше, а може і єдине це те, що до масонства людина повинна прийти своїм, власним шляхом, тому і віковий ценз вважаю раціональним.
Поэтому более вероятным выглядит открытие частной школы по желанию отдельной группы людей из ложи или даже одного. Можно несколько изменить программу, введя предметы по духовному развитию, без намека на само масонство. Даже если будет обычная школьная программа, но преподаваемая качественно и квалифицированными педагогами - для школьников это уже будет очень хороший задел в жизни.
А то получается, что воспитывать собираемся не масонов, а специалистов по масонству :)

Степан

• Старійшина
  • Reputation Power: 0
  • Степан has no influence.
  • Вперед,не знаючи перешкод.
    • Мій блог
« Reply #16 : Березень 14, 2010, 01:41:48 pm »
Цитувати
Перше, а може і єдине це те, що до масонства людина повинна прийти своїм, власним шляхом, тому і віковий ценз вважаю раціональним.
Поэтому более вероятным выглядит открытие частной школы по желанию отдельной группы людей из ложи или даже одного. Можно несколько изменить программу, введя предметы по духовному развитию, без намека на само масонство. Даже если будет обычная школьная программа, но преподаваемая качественно и квалифицированными педагогами - для школьников это уже будет очень хороший задел в жизни.
А то получается, что воспитывать собираемся не масонов, а специалистов по масонству :)
А це правильна думка!
Нехай буде існувати рай ,навіть ,якщо нам призначене пекло...
Хорхе Луїс Борхес
Мій блог http://www.ufc.cc.ua/blog/

Anael

• Допитливий
  • **
  • Anael is looked down upon.
« Reply #17 : Червень 15, 2010, 06:20:52 pm »
Сам працюю у ВУЗі і мушу Вас розчарувати, що дана ідея є утопічною. Любий навчальний заклад повинен виконувати державну освітню програму, щоб випускники закладу змогли отримати документ державного зразка про освіту. Програма є надзвичайно насиченою і за таких умов можливим є лише введення факультативних занять. По-друге згідно фізіологічного і психологічного розвитку середньостатистична дитина стає свідомою приблизно в п'ятому класі. По-третє, це вже у зрілому віці ми починаємо думати, щоб для нас було краще колись, як кажеться ЯКБИ МОЛОДІСТЬ ЗНАЛА А СТАРІСТЬ МОГЛА...     

Ioabert

• Старійшина
  • Ioabert has no influence.
  • Surge et age!
« Reply #18 : Червень 15, 2010, 08:41:05 pm »
Сам працюю у ВУЗі і мушу Вас розчарувати, що дана ідея є утопічною. Любий навчальний заклад повинен виконувати державну освітню програму, щоб випускники закладу змогли отримати документ державного зразка про освіту. Програма є надзвичайно насиченою і за таких умов можливим є лише введення факультативних занять. По-друге згідно фізіологічного і психологічного розвитку середньостатистична дитина стає свідомою приблизно в п'ятому класі. По-третє, це вже у зрілому віці ми починаємо думати, щоб для нас було краще колись, як кажеться ЯКБИ МОЛОДІСТЬ ЗНАЛА А СТАРІСТЬ МОГЛА...     

Людина зі сфери освіти.  Це чудово. Але нові ідеї не мають меж геніальності ;)
От вільні школи (гімназії) в Німеччині і так далі...

Система недержавної освіти в Україні, на жаль, як і все інше, повністю перетворено в продуктивний бізнес. Це, здавалось би, добре. Але ми повинні дбати про щось вище і далекоглядніше, ніж чужі кишені)
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Антуан Мари Жан-Батист Роже де Сент-Экзюпери

"В масонстве Вы узнаете то, что найдёте в нём сами..."   Освальд Вирт. 1937

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #19 : Червень 15, 2010, 11:45:33 pm »
А ще наша недержавна освіта далека від якості. Не всі заклади, але більшість.

buen

• Гість
« Reply #20 : Червень 16, 2010, 11:16:57 am »
Тим більше!
Наскільки я зрозумів з попередніх повідомлень, склалась ситуація, за якої повинні вродитися якісні навчальні заклади. Шановний Anael каже, що дитина стає свідомою у 5 класі, то й що? А основні риси характеру формуються до трирічного віку, тобто, як батьки "запрограмували" дитину в дитинстві, так вона і буде жити все життя. Мені здалося, що Брати хочуть зробити світ кращим. Можливо помиляюся. Якщо ні, то якісні заклади, з яких будуть виходити люди з правильними моральними устоями є вкрай необхідними, а якщо і освіченими, і такими, що люблять вчитися - вважайте, той хто це зробить, попадає відразу до Раю! :) В теперішній системі освіти наука є нецікавою. Лише ті діти, яким вона подобається вчаться добровільно і добре. Наостанок зацитую світлої памяті проф. М.Лобу. Він говорив, що найбільша цінність в людини це розум і його треба берегти, плекати, шанувати і любити. (цитата не дослівна)

Anael

• Допитливий
  • **
  • Anael is looked down upon.
« Reply #21 : Червень 16, 2010, 11:46:01 am »
Тим більше!
Наскільки я зрозумів з попередніх повідомлень, склалась ситуація, за якої повинні вродитися якісні навчальні заклади. Шановний Anael каже, що дитина стає свідомою у 5 класі, то й що? А основні риси характеру формуються до трирічного віку, тобто, як батьки "запрограмували" дитину в дитинстві, так вона і буде жити все життя. Мені здалося, що Брати хочуть зробити світ кращим. Можливо помиляюся. Якщо ні, то якісні заклади, з яких будуть виходити люди з правильними моральними устоями є вкрай необхідними, а якщо і освіченими, і такими, що люблять вчитися - вважайте, той хто це зробить, попадає відразу до Раю! :) В теперішній системі освіти наука є нецікавою. Лише ті діти, яким вона подобається вчаться добровільно і добре. Наостанок зацитую світлої памяті проф. М.Лобу. Він говорив, що найбільша цінність в людини це розум і його треба берегти, плекати, шанувати і любити. (цитата не дослівна)
Шановний buen, Ви,  цілком правильно визначаэте статус сім'ї як інституту дошкільного виховання, але поняття добра і зла, любові, світосприйняття, моралі, пізнання є "дещо" непосильним для дітей. Є певні правила та послідовність розвитку, якщо їх нарушити виникне патологія. Якщо ви дитині навіть в шкільному віці подасьте опрацювати такого виду матеріали вона нічого не зрозуміє (а є учні з синдромом відмінника, які взагалі почнуть комплексувати). Пошук, методика, структуризація та інтерпретація знань є проблемою індивідуальною.   

buen

• Гість
« Reply #22 : Червень 16, 2010, 11:53:41 am »
Згідний з Вами.
Але, якщо показувати дитині, що вона не є одною на світі, а ще й існує суспільство (однокласники, сусіди, інші учні....) і давати їй зрозуміти, що інші теж люди з почуттями, бажаннями, тощо. Можливо і виросте з цієї дитини нормальна людина. А не "люмпен банальний", який наразі керує нашою державою.

Jerubbaal

• Брати мулярі
  • Допитливий
  • Jerubbaal has no influence.
  • ДЛ "Immortality" №8 м.Київ
І того дня прозвано Гедеона “Єрувваал”, тобто “Нехай судиться з ним Ваал”, - бо він зруйнував його жертовник.
Книга Суддів 6:32

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
« Reply #24 : Червень 22, 2010, 07:24:13 pm »
Все англійською мовою, а я щось по-нашенськи?:)

Jerubbaal

• Брати мулярі
  • Допитливий
  • Jerubbaal has no influence.
  • ДЛ "Immortality" №8 м.Київ
« Reply #25 : Червень 22, 2010, 10:04:51 pm »
Все англійською мовою, а я щось по-нашенськи?:)

Треба вчити мову...Інакше - ніяк...
І того дня прозвано Гедеона “Єрувваал”, тобто “Нехай судиться з ним Ваал”, - бо він зруйнував його жертовник.
Книга Суддів 6:32

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
« Reply #26 : Червень 24, 2010, 12:11:32 am »
А тезово переказати ніяк? Не один же я не знаю англійскої...

Ioabert

• Старійшина
  • Ioabert has no influence.
  • Surge et age!
« Reply #27 : Червень 26, 2010, 04:27:02 pm »
А тезово переказати ніяк? Не один же я не знаю англійскої...

Саме так, Вєталь ;)
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Антуан Мари Жан-Батист Роже де Сент-Экзюпери

"В масонстве Вы узнаете то, что найдёте в нём сами..."   Освальд Вирт. 1937

Степан

• Старійшина
  • Степан has no influence.
  • Вперед,не знаючи перешкод.
    • Мій блог
« Reply #28 : Червень 26, 2010, 11:10:06 pm »
Для тих хто не знає іноземної мови спробуйте ввести адресу сайту в Google перекладач .Я знаю ,що це не найкраще рішення ,але хоч суть тексту зрозумієте !
Нехай буде існувати рай ,навіть ,якщо нам призначене пекло...
Хорхе Луїс Борхес
Мій блог http://www.ufc.cc.ua/blog/

alandd2001

• Брати мулярі
  • Допитливий
  • alandd2001 is looked down upon.
  • ДЛ "Три Колони" №1
« Reply #29 : Червень 28, 2010, 02:44:21 pm »
Priwet vsem,

Pervyi raz pishu na forume, xotia ja davno vas citaju...

Izvinite za angliskyi shrift, no mne tak proshe i bystree napisat.
Ja nedavno vstupil v L. 3 Kolonny.

Cestno govoria, mne ne ocen poniatno polza ipoteticeskogo otkrytia shkoly.

Ja ne znaiu esli te kotorye eto predlagaiut javliautsia masonami, ja dumaiu shto masonu ne nuzhna nikakaja shkola, nikakoi ucitel kotoryi citaet tebe lekzii i skazhet kak napisat referat, ili shto dumat.

Ostavte eto drugim....
Masonstvo, dlia menia, eto ne kak voiskovaja sluzhba.

SLISHKOM PROSTO SLUCHAT UROK I DELAT KAK UCITEL GOVORIT, samoe trudno eto smotret na postupki drugix liudej, pytatsia poniat drugie tocki zrenii shtob vypolnit put' vnutrennyi...

Ne nado nikakaja shkola, po krainei mere ne ta shkola kotoruiu profan sebe predstavliaet.

Shkola masona eto rabota v Lodgii, i samaja zhizn..
To be 1, ask 1