Автор Тема: О языке работы  (Прочитано 6978 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ioabert

• Старійшина
  • Reputation Power: 0
  • Ioabert has no influence.
  • Surge et age!
Re: О языке работы
« Reply #15 : Січень 28, 2010, 04:43:23 pm »
Кий за літописними документами був полянським князем. А не норманом. Існує також згадка візантійських хронік про візит кия до Візантії.
Питання походження Кия є дуже важливим, бо дає відповідь на колосальне питання автохтонії першої династії. Нещодавно читав "Повість врєменних літ"-чітко відстежується норманська вуаль.
Кий як город був уже в 7 столітті. До цього-приблизно з 5-перебував на стадії формування.
Питання походження полян є теж важливим, бо відсутня археологічна культура, яка б їм відповідала на стадії формування ранніх слов"ян. Окремішність полян визначають тільки за скроневими підвісками.

А взагалі-тема занадто складна. У мене в університеті Шевченка дуже багато суперечок між викладачами-провідними науковцями...
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Антуан Мари Жан-Батист Роже де Сент-Экзюпери

"В масонстве Вы узнаете то, что найдёте в нём сами..."   Освальд Вирт. 1937

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #16 : Січень 28, 2010, 07:46:37 pm »
Все це э, і археологічні культури також. Тема дійсно цікава. А існування у слов"ян своїх князів річ доведена. Наприклад, спікер ВРУ Литвин навіть пам"ятник поставив древлянському князю Малу, відомі імена князів інших слов"янських племен. А щодо Кия, то це історична особа, і ім"я у цієї особи не норманське.

Ioabert

• Старійшина
  • Surge et age!
« Reply #17 : Січень 29, 2010, 01:27:43 am »
Все це э, і археологічні культури також. Тема дійсно цікава. А існування у слов"ян своїх князів річ доведена. Наприклад, спікер ВРУ Литвин навіть пам"ятник поставив древлянському князю Малу, відомі імена князів інших слов"янських племен. А щодо Кия, то це історична особа, і ім"я у цієї особи не норманське.

Я повністю підтримую Вашу думку. Але основою формування полян стали багато археологічних культур: київська, празька, лука-райковецька, пеньківська, колочинська. Індивідуальної у них немає. Як у інших. Саме тому питання існування полян як племінного об"єднання певний час було поставлено під сумнів. Окремішність полян встановлено за скроневими підвісками, які відрізнялись у кожного племінного об"єднання.

Спікер, на жаль, поганий історик. Його наукова діяльність закінчилась в університеті.
Він обрав політику. Як і інший фахівець-Петро Петрович Толочко.
Кий-це справді історична особа. Щодо Либіді-тут все важче. А взагалі ім"я Кия не згадується в ЖОДНОМУ історичному документі, тому встановлене на основі назви міста-Київ, враховуючи традицію топонімії Київської Русі та писемних джерел (саме ім"я-Кий-там не значиться). Це важливо розуміти. Так само як і те, що Київська Русь-штучна кабінетна назва. Етнонімом, самоназвою русичів тоді була Русь, Руська земля.
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Странник

• Писар
  • Странник has no influence.
« Reply #18 : Січень 29, 2010, 06:08:39 pm »
А чого ви думаэте що Русь а нэ рось? Топонiмом  назви зэмли э щэ такэ як троянова зэмля. У волхвiв дужэ вэлике значення мала ранкова роса так може цэ були люди  роси? Цэ тэ плем*я якэ  знало як гоiти поранэння душi i тiла тому i гоi.

Ioabert

• Старійшина
  • Surge et age!
« Reply #19 : Січень 29, 2010, 07:10:50 pm »
Чому не Рось? Тому, що Рось, Роставиця та інші топоніми-це топоніми. А не назва держави. Почитайте літописи. Під редакцією Махновця, Котляра. Можете в оригіналі. Ознайомтесь зі свідченнями Багрянородного.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #20 : Січень 29, 2010, 07:50:19 pm »

Я повністю підтримую Вашу думку. Але основою формування полян стали багато археологічних культур: київська, празька, лука-райковецька, пеньківська, колочинська. Індивідуальної у них немає. Як у інших. Саме тому питання існування полян як племінного об"єднання певний час було поставлено під сумнів. Окремішність полян встановлено за скроневими підвісками, які відрізнялись у кожного племінного об"єднання.

Спікер, на жаль, поганий історик. Його наукова діяльність закінчилась в університеті.
Він обрав політику. Як і інший фахівець-Петро Петрович Толочко.
Кий-це справді історична особа. Щодо Либіді-тут все важче. А взагалі ім"я Кия не згадується в ЖОДНОМУ історичному документі, тому встановлене на основі назви міста-Київ, враховуючи традицію топонімії Київської Русі та писемних джерел (саме ім"я-Кий-там не значиться). Це важливо розуміти. Так само як і те, що Київська Русь-штучна кабінетна назва. Етнонімом, самоназвою русичів тоді була Русь, Руська земля.
Теж правильно. Більше того, такого народу як "русичі" взагалі не існувало, це теж штучна назва, а етнонім "русь" взагалі немає аналогів ні серед гідронімів, ні серед топонімів, бо це є запозичене слово з іншої мови. ще важче питання стосовно археологічних культур. Один і той же нарід міг використовувати декілька видів кераміки, зараз вже не один вчений говорить про те, що ділити народи за керамікою не завжди вірно. Це як би, археологи знайшли звичайний скляний стакан (гранчак) та зробили би висновок, що народ скляної керамічної культури мешкав на просторах від Карпат до Тихого океану, а правда була би в тому, що просто багато народів використовували один і той же посуд.

Странник

• Писар
« Reply #21 : Січень 29, 2010, 07:54:23 pm »
Ветель правий.

nothing

• Старійшина
  • nothing is looked down upon.
« Reply #22 : Лютий 25, 2010, 06:00:38 pm »
интересно, а какое отношение вы имеете к UNITED GRAND LODGE OF ENGLAND, Lord Byron?

Chiram

• Допитливий
  • **
  • Chiram is looked down upon.
« Reply #23 : Лютий 25, 2010, 08:38:19 pm »
Пардон господа, не хотелось бы прерывать ваши пространные этно-филологические размышления, но вопрос темы заключается не в этом)) У меня вопрос, а что делать если потенциальный брат не владеет в достаточной мере украинским языком? Одно дело ритуальные работы, а как обстоит с общением во время работ? И на каком пишутся зодческие работы?

nothing

• Старійшина
  • nothing is looked down upon.
« Reply #24 : Лютий 25, 2010, 08:47:43 pm »
да какая разница какой язык...думаю если все братья ложи будут согласны (либо же в порядке голосования предусмотреного уставом ложи), то хоть на зулусском работы могут проводить. имхо

vasyl

• Administrator
  • Писар
  • vasyl has no influence.
  • ДЛ"Каменяр"
« Reply #25 : Лютий 26, 2010, 09:48:07 am »
Робота,(ритуал) в Українських ложах читається українською мовою, а між собою брати спілкуються тією мовою, якою їм зручно, уркраїнською, часом німецькою, часом російською, часом англійською, французькою, польскою, білоруською, ( це перелік мов які доводилось зустрічати мені особисто на працях в Україні) Можливо будуь відкриті ложі для іноземців, в випадку, якщо іноземних братів, які постійно, або відносно постійно проживають в Україні набереться достатня кількість. А недосконале володіння мовою нікому не заважає, ніхто не є досконалим, але вільні муляри стараються ставати досконалішими ніж вони є на кожній наступній праці.

Странник

• Писар
« Reply #26 : Лютий 28, 2010, 02:43:50 pm »
Для Стирха- молодость и непогрешимость в собственных  убеждениях приводят к ошибкам. Поиск слова всегда предполагает образ искомого поскольку слова без образа не существует. Образ так же связан временем и пространством своим рождением и первым словом его обозначившим устами человека в определенном сочетании звуков. Точка т.н. сборки определяет  цель и предназначение увязывая слово и образ в великий архитектурный проэкт.