Автор Тема: Теорія еволюції Чарльза Дарвіна  (Прочитано 15666 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

fg28

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • fg28 is looked down upon.
Re: Теорія еволюції Чарльза Дарвіна
« Reply #45 : Січень 16, 2010, 08:30:16 pm »

В чому має полягати ця служба?
З якою метою Йому треба служити?
Чи сама служб Йому є метою?
Чи потрібна Творцю наша служба?
Да, на ці питання можна шукати відповідь вічно :).
[/quote] Знаєте подумав і вирішив відповісти ще на одне Ваше питання( Чи потрібна Творцю наша служба?) Відповім так: мені (нам) потрібна служба Творцю.

Leonid

• Старійшина
  • Leonid has no influence.
    • Теософское движение на Днепропетровщине
« Reply #46 : Січень 16, 2010, 08:35:52 pm »
... Знаєте подумав і вирішив відповісти ще на одне Ваше питання( Чи потрібна Творцю наша служба?) Відповім так: мені (нам) потрібна служба Творцю.
А чи потрібна ваша (наша) служба Творцю самому Творцю?! Чи не забагато ми беремо на себе вважаючи, що Йому потрібна наша служба і що Йому взагалі від нас щось потрібно?
All we need is Love!

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #47 : Січень 17, 2010, 11:47:05 am »
А хіба теорія Дарвіна протиречить існуванню Творця?
Не тільки протиречить, але й  прямо говорить про відстутність Творця. Адже дана теорія не розглядае роль Творця в створенні життя на Землі.
А Ви не думали, що як раз еволюція, про яку писав Дарвін і є той інструмент, циркуль чи наугольник ;), за допомогою якого Він створив людство? Я не став би так категорично відноситись, до теорій взагалі, якщо є теорія -- то відкидається роль Творця. Навпаки, всі еволюції і всі теорії є Його рук справа ;)

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
« Reply #48 : Січень 17, 2010, 11:49:24 am »
Творцу нужен я, чтобы постигнуть своё творение, а мне Творец нужен, чтобы себя постигнуть и его достигнуть.
(Какой-то умный человек :))

"Став целым и совершенным, вернуться к идее первоначального состояния."
(Платон "Тимей")

Работать надо с собой и над собой, ребята, большое это счастье - с собой работать!
(Я) :)

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #49 : Січень 17, 2010, 02:41:06 pm »
Давайте служити тільки одному Творцю.
Цитувати
Я проконсультувався з філологами і впенився що написав вірно. Одному не обовязково визначення що це один з багатьох. Доречі, хто признає якусь  теорію створення світу той не признає Творця. Отже призає когось іншого.
Ще треба проконсультуватись з семантиком. :)
Ви використали дві кількісні ознаки "тільки" і "одному".
"Давайте служити тільки Творцю." - Закликається до служіння виключно Творцю, скільки є творців не уточнюється. Щоб показати, що Творець один, потрібно дати пояснення. Наприклад: "Творець один. Давайте служити тільки Творцю."
"Давайте служити одному Творцю." Тут використаний невиключна ознака кількості. Якщо є один то може бути і два і більше. Досить часто ми не звертаємо на це увагу і кажемо "в одних трусах", "в одній спідниці", "в одних штанях" маючи на увазі "тільки", або "лише". Використовуємо невиключну ознаку кількості, там де має бути виключна.
Тому Ваша фраза "Давайте служити тільки одному Творцю" закликає обмежити своє життя виключно служінням одному з творців.
Аналогічний семантичний ляп у Вашій наступній фразі:
Цитувати
Доречі, хто признає якусь  теорію створення світу той не признає Творця. Отже призає когось іншого.
З неї випливає, що вірячи в Творця, Ви не вірите в створення Ним світу. А ті хто вірить в те, що світ був створений (а не самозародився, чи є вічним, несотворенним і таким що був до початку часів і буде після їх закінчення), не вірять в Творця, а вірять в когось іншого, хто сотворив цей світ і є його Творцем.

Цитувати
Знаєте подумав і вирішив відповісти ще на одне Ваше питання( Чи потрібна Творцю наша служба?) Відповім так: мені (нам) потрібна служба Творцю.
Ви ствердно відповіли на передостаннє запитання.
Щоб відповісти на останнє, потрібно відповісти на перші два, як мінімум. Бо здається мені, що відповіді на ці запитання, породять низку нових запитань.

Блаженні ті, що Вірують, бо їх є Царство Небесне. Бо вони заповнені Вірою своєю по вінця.
Блаженні ті, хто хоче заповнити себе по вінця Вірою своєю.
І не відомо чиє блаженство повніше.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
« Reply #50 : Січень 18, 2010, 12:20:49 am »
Згоден Ульфе, тому і привів цитати не власні, окрім останньої, а запозичені інших розумних людей, ці питання вічні. І відповіді знаходяться у нас самих, тільки пізнав себе ми зможемо пізнати Творця, бо є подоба його.
З.І. Це виключно моя думка і вона не обов"язково є правильною. ;)

Александр Николаевич

• Допитливий
  • **
  • Александр Николаевич has no influence.
« Reply #51 : Січень 18, 2010, 01:54:34 pm »
     Очень интересный отрывок на эту тему из книги, Карла Х. Клауди КНИГА  ПОДМАСТЕРЬЯ, глава называеться пять чувств:
     Но вот что важно! Звери видят, слышат, нюхают, чувствуют вкус и запах точно так же, как мы с вами. Но они не в состоянии собрать и классифицировать научные факты, им не открываются истины и законы природы, открывающиеся нам посредством тех же самых органов чувств. Необходимо нечто большее, чем просто пять природных чувств для того, чтобы установить связи между вещами и жизнями. И это нечто – восприятие, разум, душа, или дух, если хотите, который выделяет человека из всех прочих живых существ на Земле.

grafff

• Старійшина
  • grafff has no influence.
« Reply #52 : Січень 18, 2010, 05:21:44 pm »
 А может они просто не хотят ничего классифицировать. Может они самодостаточны, и им ничнго не надо с того что надо людям.  ;D       
                                                      ( так мысли в слух. )

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
« Reply #53 : Січень 18, 2010, 07:27:05 pm »
Действительно, зачем знать собаке что при нагревании тела диффузия улучшается, например? :)

Денман

• Місцевий
  • Денман is looked down upon.
« Reply #54 : Січень 19, 2010, 05:39:59 pm »
Виталий, Вы так любую тему в "летний дворик" отправите. :D :D :D :D

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
« Reply #55 : Січень 19, 2010, 08:51:06 pm »
На что Вы намекаете? Что я главный флудист форума? Так  я ж по теме. Эволюция такая штука, что человек понял процесс диффузии, а собака нет, вот мне кажется это странным, почему эта самая эволюция оказалась такой избирательной? :)

fg28

• Допитливий
  • **
« Reply #56 : Січень 20, 2010, 07:03:56 am »
...А взагалі Біблія дає відповіді на ці та багато інших питань.
... она (Библия) порождает больше вопросов, чем дает ответов (ИМХО)... Скажем, на ком женились Каин и Авель, если Адам и Ева были первыми людьми на Земле, откуда появились люди в Египте и вообще египетская цивилизация, если этого не должно быть судя по "Числам", как понимать "манну небесную", кормящую иудеев в "Исходе", 40 лет брожения по Синайскому полуострову, который можно было пройти за эти годы сотню раз вдоль и поперек и т.д. и т.п. Библия более чем символична, и в процессе многочисленных переводов символизм искажался и терялся... Конечно в ней можно найти ответы на многие вопросы, но еще больше вопросов она порождает!
Неверие губит народ.

fg28

• Допитливий
  • **
« Reply #57 : Січень 20, 2010, 07:11:01 am »
Давайте служити тільки одному Творцю.
Цитувати
Я проконсультувався з філологами і впенився що написав вірно. Одному не обовязково визначення що це один з багатьох. Доречі, хто признає якусь  теорію створення світу той не признає Творця. Отже призає когось іншого.
Ще треба проконсультуватись з семантиком. :)
Ви використали дві кількісні ознаки "тільки" і "одному".
"Давайте служити тільки Творцю." - Закликається до служіння виключно Творцю, скільки є творців не уточнюється. Щоб показати, що Творець один, потрібно дати пояснення. Наприклад: "Творець один. Давайте служити тільки Творцю."
"Давайте служити одному Творцю." Тут використаний невиключна ознака кількості. Якщо є один то може бути і два і більше. Досить часто ми не звертаємо на це увагу і кажемо "в одних трусах", "в одній спідниці", "в одних штанях" маючи на увазі "тільки", або "лише". Використовуємо невиключну ознаку кількості, там де має бути виключна.
Тому Ваша фраза "Давайте служити тільки одному Творцю" закликає обмежити своє життя виключно служінням одному з творців.
Аналогічний семантичний ляп у Вашій наступній фразі:
Цитувати
Доречі, хто признає якусь  теорію створення світу той не признає Творця. Отже призає когось іншого.
З неї випливає, що вірячи в Творця, Ви не вірите в створення Ним світу. А ті хто вірить в те, що світ був створений (а не самозародився, чи є вічним, несотворенним і таким що був до початку часів і буде після їх закінчення), не вірять в Творця, а вірять в когось іншого, хто сотворив цей світ і є його Творцем.

Цитувати
Знаєте подумав і вирішив відповісти ще на одне Ваше питання( Чи потрібна Творцю наша служба?) Відповім так: мені (нам) потрібна служба Творцю.
Ви ствердно відповіли на передостаннє запитання.
Щоб відповісти на останнє, потрібно відповісти на перші два, як мінімум. Бо здається мені, що відповіді на ці запитання, породять низку нових запитань.

Блаженні ті, що Вірують, бо їх є Царство Небесне. Бо вони заповнені Вірою своєю по вінця.
Блаженні ті, хто хоче заповнити себе по вінця Вірою своєю.
І не відомо чиє блаженство повніше.
Я не філолог. А стосовно служіння. То по сьогодні люди служать різним Богам. Нажаль всі вони крім Творця фальшивіф. Не забудимо що крім служіння Творцю служать і сатані. Хто? Та всі хто не служить творцю.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #58 : Січень 20, 2010, 09:39:58 am »
Ви стверджуєте, що невір'я губить людей.
Ви стверджуєте, що хто не служить Творцю, той служить Сатані.
Уточніть, будь ласка, хто, на Вашу думку, служить Творцю.
Уточніть, будь ласка, кому, на Вашу думку, служать юдеї, мусульмани, індуїсти, синтоїсти, католики, та всі хто вірить в Творця Всесвіту інакше ніж Ви.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Денман

• Місцевий
  • Денман is looked down upon.
« Reply #59 : Січень 20, 2010, 10:56:54 am »
На что Вы намекаете? Что я главный флудист форума? Так  я ж по теме. Эволюция такая штука, что человек понял процесс диффузии, а собака нет, вот мне кажется это странным, почему эта самая эволюция оказалась такой избирательной? :)
Не ищите подвоха. Просто, мне нравится Ваше чувство юмора. :)