Автор Тема: Теорія еволюції Чарльза Дарвіна  (Прочитано 17056 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

nothing

• Старійшина
  • Reputation Power: 0
  • nothing is looked down upon.
Re: Теорія еволюції Чарльза Дарвіна
« Reply #15 : Листопад 23, 2009, 07:57:13 pm »
кстати насчет инстинктов и женщин. слышал версию, что обезьяна начала эволюционировать благодаря изменениям в строении рук, а конкретнее - больших пальцев. и одна из версий почему так произошло - именно из-за влечению к физическому наслаждению.

Божий Дизайн: кисть человека
« Останнє редагування: Листопад 23, 2009, 08:45:13 pm від nothing »

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #16 : Листопад 23, 2009, 08:36:10 pm »
Хорошая фотка, Серега, мне вот больше нравится не теория эволюции, а физика, судя по фото атомы иногда очень удачно располагаются ;)

Ioabert

• Старійшина
  • Ioabert has no influence.
  • Surge et age!
« Reply #17 : Листопад 24, 2009, 04:13:37 pm »
Тут вже обговорювалась ця тема. Пошукайте, будь ласка. Здається це було в темі "для розмов з Володею".

Моя думка така, що Дарвін в цілому правий. Певні деталі було додано протягом часу існування теорії (на даний момент вже є її третій варіант).
А католицька церква вважає, що ця теорія, в цілому, не суперечить постулату Божественного Творення.

Шановний Странник - факт існування Дарвіна не потребує віри. Він був і це документально доведено.

Теорія еволюції Дарвіна НЕ зазнала гонінь католицької церкви, АЛЕ  всіляко нею заперечувалась.

І це-факт.

Про Дарвіна в "Божому Законі" УПАЦ дуже гарно написано. Все життя Дарвін був побожною людиною й багато років - церковним старостою своєї парафії. Після викладення теорії, автора спитали – де початок ланцюга розвитку тваринного світу, де його перша ланка?
Дарвін відповів:
Вона прикута до Престолу Всевишнього.

10 лютого Ватикан заявив:

"Эволюционная теория Дарвина не противоречит христианскому вероучению, но дополняет его", - заявил архиепископ Джанфранко Равази, глава Понтификального совета по культуре. Таким образом, развеяны слухи о том, что папа Бенедикт XVI поддерживает доктрину креационизма. Равази отметил, что теория Дарвина никогда не подвергалась официальному осуждению со стороны Римско-католической церкви. "Я утверждаю, что идее эволюции есть место в христианской теологии", - заявил отец Джузеппе Танцелла-Нитти, профессор теологии из понтификального Университета Санта-Кроче в Риме.".

Буквально ЯК БИ ДИВНО ЦЕ НЕ ЗВУЧАЛО, було сказано, що Бог творив людину шляхом еволюції.
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Антуан Мари Жан-Батист Роже де Сент-Экзюпери

"В масонстве Вы узнаете то, что найдёте в нём сами..."   Освальд Вирт. 1937

Homer

• Допитливий
  • **
  • Homer has no influence.
« Reply #18 : Листопад 27, 2009, 07:53:30 pm »
Мова йшла про мавп які живуть у зоопарку і чогось не еволюціонували, або про мавп які живуть у дикій природі і чомусь не еволюціонували. Ну у мене думка що це все залежить від обставин і середовища в якому проживає "мавпа". Наприклад, мавпа у зоопарці ніколи не стане людиною, тому що людина старається створити для неї оптимальні умови для існування, забезпечує її харчами тому потреби у зміні не відбувається, і еволюція це період часу не 10, 100, 1000 років, а 10000 тис років, тому казати, що мавпа не еволюціонує у зоопарку є некоректною, я думаю ще немає такого зоопарка який б існував більше 200 - 300 років.
Я читав цікаву статтю в якій була висунута гіпотеза що мавпи злізли з дерев тому що відбувалась зміна клімату, клімат став сухіший і ліс поступово зникав утворюючи сучасну африканську саванну, тому мавпи були змушені були долати великі дистанції щоб потрапити з одного лісу до іншого, саму тому вони встали на дві задні лапи.
А щодо риби яка не еволюціонувала, ну я думаю що не було підстав для зміни, це саме стосується крокодилів і акул. В період коли по землі ходили динозаври 65 млн. р. тому науково доведено що існувала величезна акули (мегалодон, якщо не помиляюсь) але після юрського вимирання 65млн. р. тому вони зникли, тому що змінилися умови навколишнього середовища, і таких прикладів можна навести достатньо багато.
Особисто я вважаю, що теорія Дарвіна це велике досягнення але вона ще далека до ідеалу, тому що є ще питання на які ми дати відповіді не взмозі. 
Хто не вчиться на помилках минулого приречений повторити їх у майбутньому

vasil

• br.: svitlonosets
  • Допитливий
  • **
  • vasil is looked down upon.
  • "I said in my haste, All men are liars"
« Reply #19 : Грудень 06, 2009, 08:54:30 pm »
Кожен в праві вірити в те, що вірить аби іншим не заважав ))))))))))) В кожного свій шлях пізнання і вдосконалення чи деградації....

Dei Aemeth

• Допитливий
  • **
  • Dei Aemeth has no influence.
« Reply #20 : Грудень 26, 2009, 05:41:45 pm »
Еволюційна теорія Дарвіна багато в чому недосконала, але не слід забувати, що Дарвін був одним з перших еволюціоністів. До того ж, загальний рівень розвитку біологічної науки на той час значно різнився від сучасного.
Синтетична теорія еволюціі, що зараз панує у науковій спільноті, значно просунулася вперед у порівнянні з першопрохідцем Дарвіном :)

Щодо одвічного питання "чому зараз мавпи не еволюціонують?"
А чому зараз не виникають нові гірські хребти? Вони виникають, але проміжки часу, на яких це відбувається, величезні навіть в порівнянні з історією усієї цивілізації людства.

До того ж, при певних умовах відбувається стрибкоподібне видоутворення, наприклад зараз це спостерігається на прикладі молюсків Аральського моря.

averick

• Гість
« Reply #21 : Грудень 28, 2009, 12:32:36 pm »
Цитувати
А чому зараз не виникають нові гірські хребти? Вони виникають, але проміжки часу, на яких це відбувається, величезні навіть в порівнянні з історією усієї цивілізації людства.

Следуя вашей логики, тогда почему все и сразу обезьяны не эволюционировали, до уровня так называемого homo sapiens? Ведь времени было больше чем предостаточно.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #22 : Грудень 28, 2009, 12:41:01 pm »
Цитувати

Следуя вашей логики, тогда почему все и сразу обезьяны не эволюционировали, до уровня так называемого homo sapiens? Ведь времени было больше чем предостаточно.
А почему вся земля не покрыта сплошными горами?
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

averick

• Гість
« Reply #23 : Грудень 29, 2009, 04:20:06 pm »
Цитувати
А почему вся земля не покрыта сплошными горами?
Я придерживаюсь теории, еще со школы, что горообразование происходит при дрейфе материков, если бы Земля была один сплошной супер континент, то тогда почему нет, могла бы и вся покрыта горами и складками.

И все же не могу понять вопроса, какая связь, горы которые растут не от эволюции, а от движения плит, или вулканической работы. Хотя догадываюсь - тоже теория на которую нету однозначного ответа ? :)

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #24 : Грудень 29, 2009, 05:37:33 pm »
Нет, просто горы растут там где есть для этого определенные условия (причем очень жесткие). Причем, если бы земля была одним суперконтинентом (единая, монолитная материковая плита), то гор не было бы вообще.
Точно также и эволюция, проходит там, где есть для этого определеные условия.
Согласен, что чистая теория Дарвина недостаточна для объяснения, и используемая сейчас - синтетическая теория, тоже не совершенна. Но они и многое объясняют. Что не могут объяснить противники эволюции.

Степан

• Старійшина
  • Степан has no influence.
  • Вперед,не знаючи перешкод.
    • Мій блог
« Reply #25 : Грудень 29, 2009, 11:02:02 pm »
Точно также и эволюция, проходит там, где есть для этого определеные условия.
І не тільки умови ,а ще і потреба ! Навіщо нам зараз ще людей з мавп , як населення Землі вже зашкалює !    ;D
Нехай буде існувати рай ,навіть ,якщо нам призначене пекло...
Хорхе Луїс Борхес
Мій блог http://www.ufc.cc.ua/blog/

averick

• Гість
« Reply #26 : Грудень 30, 2009, 04:34:23 pm »
По поводу монолита, я не совсем точно выразился я имел ввиду еще до разломов когда Америка еще не уплыла )
И все же не могу согласится с теорией Дарвина, не то чтобы её ярый противник, не выходит у меня найти понимание.

nothing

• Старійшина
  • nothing is looked down upon.
« Reply #27 : Грудень 30, 2009, 04:58:05 pm »
а каковы ваши мысли по этому поводу, averick?  :)

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #28 : Грудень 30, 2009, 04:58:24 pm »
Главая её идея - вид под воздействием внешних факторов изменяется, приспосабливаясь к условиям жизни.
В современном понимании человек эволюционирровал физически, под действием естественного отбора, а когда достиг определенного уровня (появился разум), начал эволюционировать социально, под воздействием не физической среды обитания, а социальной.

Почему бы не предположить, что Великий Архитектор запустил на нашем шарике эксперемент под кодовым названием "Жизнь", по закону эволюции. А в лучший результат вложил разум.
И в полне возможно, что человек это не лучший результат. :)

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #29 : Грудень 30, 2009, 07:32:37 pm »
До того ж, при певних умовах відбувається стрибкоподібне видоутворення, наприклад зараз це спостерігається на прикладі молюсків Аральського моря.
Не знаю як там з молюсками Аральского моря, до речі, а що з ними? Так от. Не знаю як там з молюсками, а з людьми приблизно таке й вийшло.  Перші чоловікоподібні мавпи датуються від 2-х до 2.5 млн р., хто як, а от гомо сапієнси зовсім "молоді" -- прибл. 40 тис років. Де ж залишки тих мільйонів проміжних видів на протязі 2-х млн років? А їх нема, і навряд чи будуть... От таке стрибкоподібне утворення під назвою гомо сапієнс...