Автор Тема: Що означає: Масонство є Орден?  (Прочитано 8451 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Денман

• Місцевий
  • Reputation Power: 0
  • Денман is looked down upon.
Re: Що означає: Масонство є Орден?
« Reply #30 : Грудень 09, 2009, 06:25:24 pm »
Я мав на увазі те, що іноді начебто зроблене добро може обернутися злом і навпаки.

svitlonosets

• a.k.a. vasil
  • Брати мулярі
  • Допитливий
  • svitlonosets has no influence.
  • ДЛ "Імхотеп до Полум'яної Зорі" №6
« Reply #31 : Грудень 09, 2009, 06:29:12 pm »
Це вірно , людина не може творити ні абсолютного добра ні абсолютного зла...
"I said in my haste, All men are liars"

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #32 : Грудень 09, 2009, 08:41:25 pm »
Цитувати
що ви маєте на увазі Веталь питаючи ким я був ?
Ваш попередній нік, але якщо це секретна тема, то закриємо це питання.

Цитувати
Творець створив людину і дав їй волю робити зло і добро, (з психоаналізу лібідо і мортідо)
Дещо зацікавило мене з Ваших вислівів... Я знайомий з основними постулатами психоаналізу і не здогадувавя що, лібідо, одну з найсильніших рушійних сил людини отак одразу можна віднести до зла.. а мортідо до добра :)... Це особисто Ваша думка чи ;)....?

Цитувати
В первісному суспільстві виживали і досягали успіху ті обєднання і клани, що з любовю і повагою ставилися до своїх співмешканців. Так було легше вижити.
Відкрию Вам страшну "тайну" ;) В первісному суспільстві виживали ті клани хто перемагав у боротьбі, часто боротьбі на смерть, в заволодінні ресурсами: вода, їжа, місце розташування, жінки тощо... Така жорстока правда життя :)

Цитувати
Це просто - ми всі обманюємо. І людина все життя вчиться обманювати так, щоб не зашкодити ближньому... Фактично індивід під час обману використовую брехню двох типів орієнтовану на себе (самообман) чи на інших (обман інших з корисною метою) - це з психології.
Дійсно. Так вважав видатний американський психолог Пол Екман, за мотивами роботи якого знятий відомий фільм "Теорія брехні". Але він також вважав, що паралельно з брехнею людини йде зворотній процес -- людина весь час змушена шукати правду ;). Чи то в собоі, чи то під час бесіди з співрозмовником...

Скажіть, оскільки ми перешли до теми Добро і Зло, чи особисто Ваше ставлення після ініціаціїї до Добра і Зла змінилося принципово?

svitlonosets

• a.k.a. vasil
  • Брати мулярі
  • Допитливий
« Reply #33 : Грудень 09, 2009, 09:05:25 pm »
1.Що ви маєте на увазі Веталь питаючи ким я був ?
Ваш попередній нік, але якщо це секретна тема, то закриємо це питання.
 vasil
2.Цитата
Творець створив людину і дав їй волю робити зло і добро, (з психоаналізу лібідо і мортідо)
Дещо зацікавило мене з Ваших вислівів... Я знайомий з основними постулатами психоаналізу і не здогадувавя що, лібідо, одну з найсильніших рушійних сил людини отак одразу можна віднести до зла.. а мортідо до добра ... Це особисто Ваша думка чи ....?
 Прочитайте книгу http://www.psylib.ukrweb.net/books/berne01/index.htm
3.Цитата
В первісному суспільстві виживали і досягали успіху ті обєднання і клани, що з любовю і повагою ставилися до своїх співмешканців. Так було легше вижити.
Відкрию Вам страшну "тайну"  В первісному суспільстві виживали ті клани хто перемагав у боротьбі, часто боротьбі на смерть, в заволодінні ресурсами: вода, їжа, місце розташування, жінки тощо... Така жорстока правда життя.
 Ви говорите про бородьбу з зовнішніми чинниками чи середовищем, я ж описував модель внутрішніх стосунків в середині клану чи групи людей. І обгрунтовував засади, які не змінилися. Навряд чи ми б з вами вижили, якщоб наші предки повбивали одне одного. Є ще таке поняття, як принцип сенергії...
Цитата
Це просто - ми всі обманюємо. І людина все життя вчиться обманювати так, щоб не зашкодити ближньому... Фактично індивід під час обману використовую брехню двох типів орієнтовану на себе (самообман) чи на інших (обман інших з корисною метою) - це з психології.
Дійсно. Так вважав видатний американський психолог Пол Екман, за мотивами роботи якого знятий відомий фільм "Теорія брехні". Але він також вважав, що паралельно з брехнею людини йде зворотній процес -- людина весь час змушена шукати правду . Чи то в собоі, чи то під час бесіди з співрозмовником...
Скажіть, оскільки ми перешли до теми Добро і Зло, чи особисто Ваше ставлення після ініціаціїї до Добра і Зла змінилося принципово?
 Коли людина в собі шукає праду і не знаходить вона себе починає виправдовувати, тобто вона себе обманює і співрозмовника. Далі людина вірить в те, що вона права і всі її вчинки є вірні, з точки зору тієї людини. Але її вчинки можуть не співпадати з думками оточуючих і не бути вірними.
 Ми міняємся і це добре. Людина, яка швидко може змінитися, може і швидко пристосуватися до нового середовища. Та людина, яка швидше пристосується до нового середовища має більші шанси на виживання.
 Ні моє ставлення до добра і зла не міняється, воно розширюється.

svitlonosets

• a.k.a. vasil
  • Брати мулярі
  • Допитливий
« Reply #34 : Грудень 09, 2009, 09:16:25 pm »
Веталь вам розкажу популярно про лібідо і мортідо.

Коли чоловік і жінка займаються сексом то
чоловік діє з мотивів:
1.Лібідо приносячи собі і жінці задоволення.
2.Мортідо своїм статевим актом фактично руйнуючи її і проникаючи в неї отримуючи над нею повний контроль.
жінка діє з мотивів:
1. Лібідо приносячи собі і чоловіку задоволення.
2. Мортідо поглинаючи чоловіка, беручи над чоловіком контроль.

Фактично лібідо і мортідо, ще називають силою "созидать и разрушать"
На цьому прикладі я Вам постарався пояснити, що для різних людей добро і зло це різні поняття.

nothing

• Старійшина
  • nothing is looked down upon.
« Reply #35 : Грудень 09, 2009, 09:58:03 pm »
поддерживаю Веталя.
абсолютно не согласен с:

Цитувати
Ви говорите про бородьбу з зовнішніми чинниками чи середовищем, я ж описував модель внутрішніх стосунків в середині клану чи групи людей. І обгрунтовував засади, які не змінилися. Навряд чи ми б з вами вижили, якщоб наші предки повбивали одне одного. Є ще таке поняття, як принцип сенергії...

да хоть внешние, хоть внутренние факторы - без разницы. в те времена (да и сейчас тоже), кто был сильнее (умнее, быстрее, подлее и тд... - читай имел физическое или интеллектуальное превосходство над кем-то) тот и выживал, достигал успеха и получал власть (женщин, еду, почет, землю, деньги).

и синергия тут не причем. если бы вы хоть раз ощутили синергию с какой-нибудь группой, вы б поняли что там такая же иерархия, с той лишь разницей, что участники этой общины с большей периодической частотой занимают место друг друга в общем деле. грубо говоря - каждый ощущает себя начальником (вождем, лидером), но не постоянно - иначе это бессмысленно - а периодически, с молчаливого и безусловного согласия других членов группы, для всеобщей пользы. вот это синергия. и я не верю что она работает в группах более 5 человек, причем сосредоточенных на лишь нескольких проектах. а вы тут о синергии в первобытном обществе рассказываете...

вообщем, надо дать Василию отдохнуть. а то мы вот такие профаны назойливые, ужас
« Останнє редагування: Грудень 09, 2009, 10:01:50 pm від nothing »

grafff

• Старійшина
  • grafff has no influence.
« Reply #36 : Грудень 09, 2009, 10:05:38 pm »
  100% пригрузили парня  ;D

svitlonosets

• a.k.a. vasil
  • Брати мулярі
  • Допитливий
« Reply #37 : Грудень 09, 2009, 10:40:57 pm »
Шановний nothing поясніть мені, якщо наше суспільство вижило і розвивалося завдяки всему вище Вами перерахованому. Чи можуть на Вашу думку існувати такі поняття, як любов і взаємоповага.

nothing

• Старійшина
« Reply #38 : Грудень 09, 2009, 11:06:19 pm »
Шановний nothing поясніть мені, якщо наше суспільство вижило і розвивалося завдяки всему вище Вами перерахованому. Чи можуть на Вашу думку існувати такі поняття, як любов і взаємоповага.
вопрос риторический... ;)
« Останнє редагування: Грудень 10, 2009, 01:07:16 am від nothing »

svitlonosets

• a.k.a. vasil
  • Брати мулярі
  • Допитливий
« Reply #39 : Грудень 10, 2009, 08:41:23 am »
Чомуж Ви шановний nothing даєте на риторичні питання такі змістовні відповіді ? Розглянемо розвиток суспільства з Вашої точки зору, точніше з точки зору Дарвіна.
Ви стверджуєте, що еволюції допомогло насильство, тоді поясніть чи рівні Ви і свиня ? (у нас з ними одинакова кількість хромосом і чи на Вашу думку помідор досконаліший і розумніший за Вас так, як у нього напорядок більше хромосом ніж у нас з Вами)
Якщоб в процесі еволюції і розвитку суспільства не були потрібні такі суспільні поняття, як любов, взаємоповага. То чому вони ці понятть розвинулися в нашому суспільстві і не деградують ? Я не стверджував, що хитрість і високий рівень інтелекту не потрібні для виживання в первісному суспільстві. Я стверджую, що в первісному суспільстві виживали ті обєднання в середині, яких були любов і взаєємоповага та довіра одне до одного.
Доречі принцип сенергії я наводив, як приклад розвитку і вдосконаленнями суспільних командних стосунків, а не як особисто пержитий досвід психологічних тренінгів з управління...

nothing

• Старійшина
« Reply #40 : Грудень 10, 2009, 02:09:09 pm »
вы меня не правильно поняли. я не приплетаю к человеческим чувствам органическое развитие жизни.
а пытаюсь представить себе уровни социального развития человечества, и факторы влияющие на этот процесс.
любовь безусловно дает духовное превосходство...
если рассматривать это все с точки зрения эволюционных процессов, то я заметил следующую закономерность:
1. физическое превосходство
2. интеллектуальное
3. духовное

тоже самое и происходит с человеком пока он взрослеет.
я выражаю свое мнение и ни в коем случае не пытаюсь кого-то переубеждать.

я думаю надо дискутировать ради истины, а не ради самого спора.
давайте переведем обсуждение в более конструктивное русло  :)
с уважением...

svitlonosets

• a.k.a. vasil
  • Брати мулярі
  • Допитливий
« Reply #41 : Грудень 10, 2009, 02:25:23 pm »
 :) nothing Ви мене втішили, хоча наскільки я розумію цими питаннями займається швидше соціологія... Приємно мати з Вами дискусію. Чому вас цікавить масонство ?

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #42 : Грудень 10, 2009, 07:34:39 pm »
Цитувати
Фактично лібідо і мортідо, ще називають силою "созидать и разрушать"
На цьому прикладі я Вам постарався пояснити, що для різних людей добро і зло це різні поняття.
Дякую. Питань нема.

Цитувати
Ви стверджуєте, що еволюції допомогло насильство, тоді поясніть чи рівні Ви і свиня ?
Вибачте, що втручаюся, але дозвольте зазначити, що еволюції сприяли не  насильство, "насильство" це виключно людська характеристика процесу,  а на справді це називалось "здатність виживати" і ця здатність є одна зі складової еволюції людини. Людина зі свинею рівні в тому, що і людині і свині, в певний період свого існування, доводилося боротися із зовнішнім фактором, чи то з і ншими свинями (людьми) чи то з примхами природи. Також зазначу, що війни, або "насильництво" як Ви кажете, теж зробили великий внесок у розвиток людської цивілізації. Можу навести конкретні приклади, але це вже буде поза межами теми.

svitlonosets

• a.k.a. vasil
  • Брати мулярі
  • Допитливий
« Reply #43 : Грудень 10, 2009, 07:56:08 pm »
Веталь 5+ за комент....правда не з усім погоджуся, але я в порівнянні з помідором звернув увагу на кількість хромосом. Що саме собою спростовує цю теорію...

vedmid

• Допитливий
  • **
  • vedmid is looked down upon.
« Reply #44 : Грудень 22, 2009, 01:38:51 pm »
До кінця не можу погодитись із твердженням, що й у війнах є якась користь. Війна - це у першу чергу, план не Творця. А відповідно його прямого противника. Господь створив нас на свою подобу й образ. Ми - божестввенні. Навіть самі ангели нам служать. Проте цю Божественність ми втратили й продовжуємо втрачати. На моє глибоке переконання істина народжується не у дискусії, а в гармонії. Людина, як Боже творіння, за своєю природою гармонійна. От поспостерігайте за маленькими дітьми. Вони саме добро, сама досконалість. Сам Ісус нам сказав: "Будьте як діти...". Дітям не властиво руйнувати, вони із самого початку прагнуть щось творити, пізнавати, вчитися. Тоді яка користь від війн, революцій, тощо?
« Останнє редагування: Грудень 22, 2009, 01:46:11 pm від vedmid »