Автор Тема: Вопрос от профана  (Прочитано 37162 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ashlar

• Брати мулярі
  • Писар
  • Reputation Power: 1
  • Ashlar has no influence.
Re: Вопрос от профана
« Reply #435 : Лютий 06, 2018, 09:06:59 am »
Про самого себя вы можете говорить что угодно
Донт ворі, мементо морі

Gr

• Допитливий
  • **
  • Gr has no influence.
« Reply #436 : Лютий 06, 2018, 09:59:07 am »
Дякую, зрозуміло))))

Gr

• Допитливий
  • **
  • Gr has no influence.
« Reply #437 : Лютий 21, 2018, 11:10:56 pm »
Ось хороше розясненя)))) :vo: мені таке ближче до душі. Але по своїх спостереженях скажу, що люди хочуть вірити в чудеса, навіть якщо насправді чуда ніякого немає (не плутати з поняттям "не існує")))))) і ще вони здатні перебільшувати те чого не розуміють.

Gr

• Допитливий
  • **
  • Gr has no influence.
« Reply #438 : Лютий 22, 2018, 09:10:32 pm »
Доречі почитав про Менлі Холла, про якого згадував Max M.T., так ось, якщо вірити вікіпедії то від посвяти його в масони до вручення йому 33градуса пройшло пів року. Так що можна сказати що масонов він уже був і дотого, а "юридична сторона" просто повинна була відбутись))))) так як і говорять на форумі, масон це стан, стан розуму, стан душі, і можна спочатку самостійно розвивати в собі цей стан, та готувати себе, і коли час прийде ти будеш в ложі))))) важко у навчанні, зато легко в бою)) всім успіхів 

Gr

• Допитливий
  • **
  • Gr has no influence.
« Reply #439 : Лютий 23, 2018, 11:20:43 am »
"В XIX веке произошло разделение условно "научного" и условно "оккультного", а само условно "оккультное" разделилось на, условно, "практическую" и условно "теоретическую" часть. "

Дякую за розгорнуту відповідь, саме це я і мав на увазі, просто не став розкривати в силу того що не маю повноти картини))))) (ще в процесі пошуку і навчання) ;D
Якщо я правильно памятаю, то розділення "наукового" і "окультного" (містичного) почалось від Френціса Бекона, який доречі також був окультистом (хоча дані не підтверджені). Але як би там не було, головна лінія роздумів у нас сходиться: - усе має спільний древній корінь, в якому наукове і духовне не розділене, а швидше за все мало описане науковим, що на даний момент перевернуте з ніг на голову, і попри широку теоретичну і практичну наукову обізнаність світу відкидається духовне)))) (хоча і не завжди, великі уми ніколи такого не скажуть).

П.С. Ще зі своєї сторони доповню, з вашого дозлволу, астрологія породила астрономію, а також і певні математичні розділи. (Це тільки те що я знаю, думаю вона породила набагато більше наук, ще не дійшов до цього) 
Всім гарного дня.

Gr

• Допитливий
  • **
  • Gr has no influence.
« Reply #440 : Лютий 23, 2018, 11:37:17 am »
PS: Цитата из старого масонского ритуальника:

-- Кто ты?
-- Вольный каменщик.
-- Почему ты так себя называешь?
-- Мои братья признают меня за такового!

Тут згідний, мій "косяк",  я ну в дуже грубій формі сказав)))) Я просто замічав, що багато людей які починають цікавитись масонством, думають, що все можна посягнути лише будучи посвяченим. І тут дійсно так, проте я мав на увазі, що непотрібно опускати руки, і чекати роками і плекати в собі хибну надію, що ось зараз вони мене приймуть, і завтра ж все мені розкажуть і покажуть (і хто Кенеді вбив також буду знати ;D), таким шляхом дуже часто приходить розчарування після вступу.
Я мав на увазі, що кожен може цікавитись, читати, вивчати із загальних джерел і поступово розуміти погляди братсва і їхню філософію. Звісно таким чином називати себе Масоном це буде верхом вульгарності, і це потрібно усвідомлювати із самого початку.
   Я спробую дати аналогію, вона може бути не зовсім доречною, проте вона відобразить мою думку. Можна і самостійно вивчити усі предмети по спеціальності архітектура, вивчити ДБНи супромат, теормех, композицію, дизайн і тд. і дійсно посягнути усю глибину цієї спеціальності, та більше того, можна навіть і  практикуватись (розробляти проекти), і вони будуть нічим не гірші від дійсно архітектурних проектів. Проте диплому в тебе немає, і права на підпис такого документу ти також не маєш. Тай окрім права на підпис, ти не отримаєш того досвіду внутрішнього і духовного,який не стосується навчання напряму, як наприклад спілкування із викладачами, сам процес вручення диплому і т.д.
    Я розумію що порівняв непорівнювані речі, але мені здається що принципи схожі.  Хоча я можу і дуже глибоко помилятись))))))
Всім гарного дня.

Gr

• Допитливий
  • **
  • Gr has no influence.
« Reply #441 : Лютий 24, 2018, 12:26:16 pm »
 "Но везде без должного посвящения не пустят"

І це, на мою думку є дуже правильно.

DimitriYA

• Писар
  • Reputation Power: 2
  • DimitriYA has no influence.
« Reply #442 : Лютий 26, 2018, 08:40:20 pm »
"Но везде без должного посвящения не пустят"

І це, на мою думку є дуже правильно.

Посвящение -- это драматическое переживание символической смерти и символического рождения. Попытка деятельного переосмысления моментов начала и конца бытия через символическую психодраму. В инициации идет обращение к нашему бессознательному и опыт инициации нельзя рассказать не потому, что рассказывать его запрещено, а потому что самая сокровенная тайна инициации не может быть выражена словами, in principio.

Давно уже выражена. переживание смерти?!))) осознание её отсутствия, в связи с осознанием своей. со всеми вытекающими. Шекспир, мементо мори. Сорри, бро, если чё))))

Gr

• Допитливий
  • **
  • Gr has no influence.
« Reply #443 : Березень 02, 2018, 07:42:17 pm »
"Мне всегда представлялось, что опыт потому и невыразим, что очень "индивидуален" и один испытывает одно, другой -- другое."

Доречі досить цікавий момент, як на мене. Попри те, що коже відчуває все по різному, все ж таки після ритуалу всі сходяться в чомусь одному.... Тут мені здається, що хтось до мене вже додумався що і до чого, просто я ще не маю такого досвіду щоб обяснити)))) 

Влад15

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • Влад15 has no influence.
« Reply #444 : Червень 03, 2018, 03:00:26 pm »
Является ли масонство герметическим движением?

cvrloscvstv

• Допитливий
  • **
  • cvrloscvstv has no influence.
« Reply #445 : Червень 03, 2018, 04:14:16 pm »
Приветствую всех, уважаемые форумчане! Хотелось бы поинтересоваться и получить ответ на пару вопросов, так как рассматриваю возможность вступления в ряды Масонства и так, по пунктам:
1. Коротко о себе( короткая информация, которая поможет лучше воспринять вопросы ): Меня зовут Денис, мне 19 лет, живу в городе Чернигов, работаю, верю в ВАВ.
 Вопросы:
1. За неимением в моем городе Масонской Ложи, хотелось узнать, что будет, если я вступлю в ряды Киевской Ложи "Три колони" (мне нужно будет приезжать на собрания 2 раза в месяц? - или как?)
2. На моем теле имеются тату, повлияет ли это как-то на вступление в Масонские ряды( символизм тату лично характеризует мои стороны личности )?
3. Я верю в ВАВ, на какой мне книге придется давать клятву, если я не отношу себя к определенному вероисповеданию, хотя крещенный.
 Спасибо за внимание, буду весьма признателен за ваши ответы( задаю их сейчас, т.к. до возможности рассматривать мою кандидатуру, как минимум 2 года). :read:

Євген zv

• Допитливий
  • **
  • Євген zv has no influence.
« Reply #446 : Червень 03, 2018, 08:26:38 pm »
Приветствую всех, уважаемые форумчане! Хотелось бы поинтересоваться и получить ответ на пару вопросов, так как рассматриваю возможность вступления в ряды Масонства и так, по пунктам:
1. Коротко о себе( короткая информация, которая поможет лучше воспринять вопросы ): Меня зовут Денис, мне 19 лет, живу в городе Чернигов, работаю, верю в ВАВ.
 Вопросы:
1. За неимением в моем городе Масонской Ложи, хотелось узнать, что будет, если я вступлю в ряды Киевской Ложи "Три колони" (мне нужно будет приезжать на собрания 2 раза в месяц? - или как?)
2. На моем теле имеются тату, повлияет ли это как-то на вступление в Масонские ряды( символизм тату лично характеризует мои стороны личности )?
3. Я верю в ВАВ, на какой мне книге придется давать клятву, если я не отношу себя к определенному вероисповеданию, хотя крещенный.
 Спасибо за внимание, буду весьма признателен за ваши ответы( задаю их сейчас, т.к. до возможности рассматривать мою кандидатуру, как минимум 2 года). :read:
   ШЕДЕВР!!! )))
Нема для мене більшого прагнення, ніж пізнання того, як всє є насправді

Lucem

• Lodge «Golden Acacia» No.4
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 3
  • Lucem has no influence.
« Reply #447 : Червень 03, 2018, 08:50:13 pm »
 Вопросы:
1. Масоном вы можете стать по достижению 21 года, до этого может многое измениться... А вообще выбирать нужно тот город и ту Ложу которую вам будет удобно посещать.
2. Если это тату не сделано в местах лишения свободы,  и никак не пересекается с этой тематикой.
3. За два года, я думаю, вы наберетесь достаточной информации о том куда вы хотите вступить, зачем оно вам надо, и сами сможете дать ответ в кого вы верите, к чему себя относите и на какой книге станете приносить клятву. Конечно при условии если вы будите этого хотеть ).
« Останнє редагування: Червень 03, 2018, 08:57:59 pm від Lucem »

Євген zv

• Допитливий
  • **
  • Євген zv has no influence.
« Reply #448 : Червень 03, 2018, 09:02:12 pm »
Как минимум почитайте форум, на ваши вопросы есть ответы.

Наличие у человека веры в определенной религии, может служить ориентиром моральных ценностей и самой способности верить, искать истину, отесывать свой камень. Без наличия этих инструментов, опыта веры, вам тяжело прийдеться, просто не поймете происходящего.

Я профан,  и задумываюсь о вступлении, вернее хочу, но есть ли условия этого, не выгонят ли меня за пропуски? Достаточно ли у меня сил и средств помогать другим? Осознаю ли я то, для чего мне это нужно на самом деле?
Задайте себе эти вопросы. Масонство это своеобразная песочница, с широкими масштабами мышления). Многим это покажется скучным и безсмысленным и не выгодным занятием
Нема для мене більшого прагнення, ніж пізнання того, як всє є насправді

Влад15

• Допитливий
  • **
  • Влад15 has no influence.
« Reply #449 : Липень 09, 2018, 09:50:26 pm »
Практикуют ли масоны медитацию?