Автор Тема: Вопрос от профана  (Прочитано 35283 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

indin

• Старійшина
  • Reputation Power: 0
  • indin has no influence.
  • и вновь продолжается бой,и сердцу тревожно в груди
Re: Вопрос от профана
« Reply #15 : Березень 15, 2008, 11:35:03 pm »
 Уважаемый Maryan у меня  создается впечатление ,что Вы хотите уничтожить этот форум, на мой взгляд Вы предвзято относитесь к форумчанам
"Любовь есть главная причина жизни, главный закон гармонической связи, царствующей в природе... жизнь без любви есть пресмыкание!"
М.А.Бакунин

Admin

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • Admin is looked down upon.
  • ДЛ "Юрій Котермак"
« Reply #16 : Березень 16, 2008, 01:16:29 pm »
Уважаемый Maryan у меня  создается впечатление ,что Вы хотите уничтожить этот форум, на мой взгляд Вы предвзято относитесь к форумчанам

Що? ??? :) Стільки намучився щоб його створити і наповнити контентом і тут на тобі...  :)

indin

• Старійшина
« Reply #17 : Березень 17, 2008, 10:50:31 pm »
вибачите за різкість
"Любовь есть главная причина жизни, главный закон гармонической связи, царствующей в природе... жизнь без любви есть пресмыкание!"
М.А.Бакунин

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #18 : Квітень 09, 2008, 09:17:51 pm »
Скажіть будьласка, брати-каменярі, а за якими критеріями ви оцінюєте звичайного профана, готовий він до набуття членства чи ні? І як відбувається запрошення, це якийсь незвичайний ритуал, чи банальне "Запрошуємо..."?

imhotep

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • imhotep is looked down upon.
« Reply #19 : Квітень 09, 2008, 10:38:07 pm »
Скажіть будьласка, брати-каменярі, а за якими критеріями ви оцінюєте звичайного профана, готовий він до набуття членства чи ні? І як відбувається запрошення, це якийсь незвичайний ритуал, чи банальне "Запрошуємо..."?

1.Критеріїв ніяких. Суцільний "суб'єктивізьм" і "волюнтарізьм". ;D ;D
Кандидат повинен бути вільним і доброї слави, здатним осягнути... (і далі по тексту), вірити в Єдиного Бога і бути не жінкою. ;)
І ще кандидат повинен бути старшим 21 року. Хоча я особисто вважаю, що приймати до 25-27-30 років не варто, бо не сильно вірю в прагнення духовності юнака в 21-річному віці, обтяженого гіперсексуальністю, надлишком гормонів, неадекватною самооцінкою, бажанням бути значимим, відсутністю хоча б такої-сякої внутрішньої гармонії, і т.п....... Це як правило. Але виключення з правил є, звичайно.

2. Нікого не запрошуємо ми. Кандидат повинен сам постукати до Храму.
Можна тільки позначити куди саме стукати, бо в наш час знайти нас практично не можливо. Але запрошувати, спонукати, агітувати до вступу кандидата - табу.
Ми не є "проектом", який дбає про кількість членів.
Від моменту звернення до можливого прийняття є процедура: вивчення кандидата, спібесіди, прослуховування, голосування за чи проти допуску до наступного етапу... І, нареші, якщо все о'k, ритуал інсталяції в учні-вільні мулярі. Від звернення до вступу, як правило проходить від пів-року до кількох років.
« Останнє редагування: Квітень 10, 2008, 05:23:16 pm від imhotep »

imhotep

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • imhotep is looked down upon.
« Reply #20 : Квітень 10, 2008, 05:25:55 pm »
І ще як доповнення до 1 пункту щодо залежності руху від віку масона (думаю це цікаво):
В Шотдандії було неписане правило (не знаю чи є зараз), що в 2 градус (в підмайстри) піднімають не раніше 25 років. Раніше, аніж 25 років, вважають шотландські масони, - є навіть ШКІДЛИВИМ для молодого масона.

« Останнє редагування: Квітень 10, 2008, 05:27:55 pm від imhotep »

Djumanjy

• Місцевий
  • Djumanjy is looked down upon.
  • Тільки ходою подолаєш дорогу.
« Reply #21 : Квітень 10, 2008, 09:53:56 pm »
А в чому на Вашу думку полягає шкідливість?

indin

• Старійшина
« Reply #22 : Квітень 11, 2008, 02:10:50 pm »
 я поддерживаю условие ограничения возраста, то что видишь в двадцать и то ,что ощущаешь в тридцать, смотря на теже вещи,- не одно и тоже.
 Прочитайте "Войну и мир в восемнадцать" и перечитайте это же произведение в тридцать, -   
как говорят в Одессе  - это две большие разницы
М.А.Бакунин

Valentaim

• Місцевий
  • Valentaim is looked down upon.
« Reply #23 : Квітень 11, 2008, 11:08:51 pm »
я поддерживаю условие ограничения возраста, то что видишь в двадцать и то ,что ощущаешь в тридцать, смотря на теже вещи,- не одно и тоже.
 Прочитайте "Войну и мир в восемнадцать" и перечитайте это же произведение в тридцать, -   
как говорят в Одессе  - это две большие разницы
Шановний, бесперечно це ваша думку і я ціную її так само як вашу особистість але висловлю і свою думку. Щодо обмеженя в віці до вступу я згідний а в іншому в залежності від особистості людини. Я бачу і відчуваю  речі ...

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #24 : Квітень 12, 2008, 08:40:31 pm »
Цитувати
1.Критеріїв ніяких. Суцільний "суб'єктивізьм" і "волюнтарізьм".
[/quote]

Дякую за відповідь, Ви мені багато чого прояснили в цьому питанні, отже, буду чекати... ;)

Ritterschaft

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • Ritterschaft is looked down upon.
  • ДЛ "Імхотеп до Полум'яної зорі" №6
« Reply #25 : Квітень 13, 2008, 10:50:47 pm »

Чекати, чи щось (примусово) для цього робити, не потрібно!!!
Потрібно, йти своєю дорогою, максимально (!!!) реалізовувати свої навики та здібності. Якщо ти художник чи метець - твої твори мають бути найкраші, якщо ти будівельник чи проектант - твої творіння повинні радувати очі, якщо ти стоїш на варті закону - ваги Феміди неповині хильнутись, і тінь сорому не впаде на твої зоряні плечі.......................Що б ти не робив, і яке місце не займав в суспільстві, ти повинен невпинно працювати для удосконалення суспільства...........тоді можна рахувати, що ти вже масон ( поросто "де факто", а статус "де юре" то вже формальність часу).........

І не забувайте, що на вас вже звернули увагу, коли Ви вперше заробили свої чесні гроші і з цікавістю розглядали банкноту номіналом один доллар.......
NON NOBIS, DOMINE, NON NOBIS, SED TUO NOMINI DA GLORIAM.

Miron

• Допитливий
  • **
  • Miron has no influence.
« Reply #26 : Квітень 14, 2008, 12:23:01 am »
По поводу возрастных критерий кандидатов в масоны, хотелось высказать свое отношение. Да, в 21 и 30 лет отношение к одному и тому же обстоятельству разное. НО в 50 лет понимание тоже не такое как в 30..... И нельзя говорить, что в 21 или в 30 лет оно было неправильным или неправильно воспринималось, потому как в 21 год тебя никто не направлял на правильный путь, на правильное восприятие и размышление, ведь, если человек начал искать "дорогу" к истине в 21 год, значит он все же выделяется из толпы остальной молодежи у которой:" обтяження гіперсексуальністю, надлишком гормонів, неадекватною самооцінкою, бажанням бути значими, відсутністю хоча б такої-сякої внутрішньої гармонії ". Ведь чтоб знать, как развиваться и самосовершенствоваться, "обтесывать свой камень", надо это правильно делать, а чтоб правильно делать необходим наставник, который в нужный момент может подсказать и направить на верный путь. И я просто считаю, что 21 год или 30 лет, не важно, в каком возрасте человек решил стать кандидатом в масоны, это уже значит, что он все таки задумывается о жизни, о себе, ставит перед собой вопросы и ищет на них ответы. А отношение к роману  "Война и мир" может меняться каждый год, и можешь казаться, что и тогда считал и воспринимал правильно и вроде как и сейчас не ошибаешься.  Просто хотелось сказать, что возраст это не важно и это зависит только от кандидата, для того и существует звание "ученика", чтоб "ученика" научить, помочь найти правильный путь среди путаницы, обмана и неразберихи. Я считаю, что в 21 год человек уже может решать, что он хочет и если он приходит к "дверям" ложи, это все таки что то значит, а то что он по молодости своей глуп, для того и надо наставник который это глупость поможет "обтесать" в мудрость.

Это мое мнение, я его не навязываю и прошу отнестись к нему с уважением, хотя я допускаю, что я ошибаюсь и я сам в этом убежусь со временем. ;)
« Останнє редагування: Квітень 14, 2008, 12:27:38 am від Miron »

Leonid

• Старійшина
  • Leonid has no influence.
    • Теософское движение на Днепропетровщине
« Reply #27 : Квітень 14, 2008, 11:55:04 am »
Поддерживаю высказывание уважаемого Miron - действительно, если уж человек в 21 год начал искать путь к Истине, то это же прекрасно, это даже лучше чем начать такой поиск в 30 или в 50 лет. И почему бы такому человеку не помочь в поиске, не направить его поиски в нужно русло. А то ведь одиночное плавание в океане различной теософской информации может привести даже к плачевным результатам.
All we need is Love!

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #28 : Квітень 15, 2008, 05:16:44 pm »
Почати шукати шлях до Істини можна і в 10 років, а от зрозуміння, що "Одиночное плавание в океане различной теософской информации может привести даже к плачевным результатам." може  ніколи так і не прийти. Тому вікове обмеження - досить формальна річ. Але це традиція, а саме дотримання традицій робить нас тими ким ми є. І не тільки масоном :) .
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Ritterschaft

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • Ritterschaft is looked down upon.
  • ДЛ "Імхотеп до Полум'яної зорі" №6
« Reply #29 : Квітень 19, 2008, 01:05:20 am »

Чем плоха цель – царство любви и истины?
Но каждый, вступая в Орден вольных каменщиков, надеется увидеть что-то свое, сделав семь шагов по «лестнице совершенства».  Это и есть главная тайна масонства.
NON NOBIS, DOMINE, NON NOBIS, SED TUO NOMINI DA GLORIAM.