Автор Тема: Як в масонській спільноті відносяться до Є. П. Блаватської?  (Прочитано 7461 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Hiram=>churchill

• Писар
  • Reputation Power: 0
  • Hiram=>churchill is looked down upon.
  • Transmutemini in vivos lapides philosophicos!
дуже хочеться почитати Ваші думки

nothing

• Старійшина
  • nothing is looked down upon.
вы б сначала свою написали  ;)

Володя

• Писар
  • Володя is looked down upon.
      З діалогу з Майстрами на цьому форумі, знаю, що вона не була ініційована, хоча припускаю, що була посвячена (не  протокольно, а самостійно наблизилась до розуміння істини).
       А ще додам, що один із Майстрів зовсім недавно не дуже прихильно відгукнувся про неї.

Hiram=>churchill

• Писар
я пізніше напишу, бо цьому форумі інколи навіть страшно писати, так пресують, то я спочатку, дізнаюсь думки постарших людей тут, а потім викладу свою!

Степан

• Старійшина
  • Степан has no influence.
  • Вперед,не знаючи перешкод.
    • Мій блог
А чого боятися?Помилився,впав?Встав ,потріпався і пішов ;D У нас в країні ,доречі ,демократія!
Нехай буде існувати рай ,навіть ,якщо нам призначене пекло...
Хорхе Луїс Борхес
Мій блог http://www.ufc.cc.ua/blog/

Hiram=>churchill

• Писар
окей, я спробую, по-демократичному, Блаватська стверджує, що знайшла в таємних печерах послання атлантів...а потім і отримала і послання від махатм-обраних. Вона спробувала об*єднати всі монотеїстичні релігії під гаслом "Нема релігії вище ніж істина". З її робіт я виніс те, що вона м"яко кажучи скептично відносилася до християства, і дуже негативно відносилася до Римо-католицької церкви.В неї дуже цікаві роботи, я б сказав, вона посилається на багатьох окультистів.
Не знаю, чому її звинувачують в розпалюванні расової нетерпимості, хоча повторюсь вона просто поставила під серйозний сумнів юдо-християнську теологію.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
Тому, що вона висунула теорію, згідно якої від атлантів пішло сім рас - Арії, Толтеки, Рмоахали, Tлаватли, Туранці, Акадії та Монголи. Арії, відносно решти шести рас, вища раса, надлюди, інтелектуальна та генетична еліта. Почитайте її "La Doctrine Secr?te". Бо сам читав досить давно, тому можу в якихось моментах помилятись.
А за її нелюбов до християнства, не так давно (грудень 1994-го) Архієрейський собор РПЦ визнав вчення Блаватської та Реріхів як таке, що суперечить Християнському. Та анафемствувала вчення, основоположників та всіх послідовників. http://www.iriney.ru/document/006.htm
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
я пізніше напишу, бо цьому форумі інколи навіть страшно писати, так пресують, то я спочатку, дізнаюсь думки постарших людей тут, а потім викладу свою!
А в чому виявляється пресинг? Може ми дійсно перегнули. Пишіть, можна в особисту пошту.

Володя

• Писар
  • Володя is looked down upon.
окей, я спробую, по-демократичному, Блаватська стверджує, що знайшла в таємних печерах послання атлантів........ З її робіт я виніс те, що вона м"яко кажучи скептично відносилася до християства, і дуже негативно відносилася до Римо-католицької церкви.....
     Критикою християнства думаю нікого не здивуєш. Це,  рафінована, на мою думку, політико-релігійна система сформована тогочасною правлячою верхівкою під конкретну ціль - утримання мас у покорі.
      Те що Блаватська володіла специфічними знаннями (кабалою) - погоджуюсь. і не виключаю, що були спроби масонства залучити хх до своїх рядів та, гадаю, що вона відмовилась (з їй тільки відомих причин). Хоча вона вроді би була почесним членом однієї з лож.
       А щодо Реріха, думаю, що він володім знаннями, недоступними навіть вищим градусам. З цього приводу я висловлював припущення, що вважаю що не Реріху потрбно було масонство, а йому - Реріх. (хоча, знову скажу, що зустрічав інфу, що нібито Реріх був спеціально запрошений до Штатів для розробки символічного дизайну долара)

nothing

• Старійшина
я встречал на бесконечных просторах инета фото Блаватсякой в масонском облачении и информацию, якобы она была посвящена в Лондоне, кажеться...но опять же, это все недоказуемо естественно...хоть мой эзотерический путь и начинался с ее трудов (весь тот хлам, что всплыл после перестройки), но сегодня ее исследования мне не близки и неинтересны

indin

• Старійшина
  • indin has no influence.
  • и вновь продолжается бой,и сердцу тревожно в груди
 Да посвящена, как почетный член ордена, это факт, хотя в облачении не видел.
"Любовь есть главная причина жизни, главный закон гармонической связи, царствующей в природе... жизнь без любви есть пресмыкание!"
М.А.Бакунин

Степан

• Старійшина
  • Степан has no influence.
  • Вперед,не знаючи перешкод.
    • Мій блог
Тому, що вона висунула теорію, згідно якої від атлантів пішло сім рас - Арії, Толтеки, Рмоахали, Tлаватли, Туранці, Акадії та Монголи. Арії, відносно решти шести рас, вища раса, надлюди, інтелектуальна та генетична еліта.
Десь я таке чув, і за це вроді війна почалась ;)
Нехай буде існувати рай ,навіть ,якщо нам призначене пекло...
Хорхе Луїс Борхес
Мій блог http://www.ufc.cc.ua/blog/

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
Тому, що вона висунула теорію, згідно якої від атлантів пішло сім рас - Арії, Толтеки, Рмоахали, Tлаватли, Туранці, Акадії та Монголи. Арії, відносно решти шести рас, вища раса, надлюди, інтелектуальна та генетична еліта.
Десь я таке чув, і за це вроді війна почалась ;)
Ну..., війна почалась (якщо вірити новітнім російським військовим історикам та агіткам дядька Гебельса) тому, що Польща відмовилась віддати Німеччині землі, які та захотіла. :)

nothing

• Старійшина
да и других вдохновителей хватало - начиная от Ницше заканчивая Юлиусом Эволой...некоторые даже нашли связь между Гурджиевом и Гитлером...  ???

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
Под желание править миром, можно подвести любую доктрину. Было бы желание. :)