Автор Тема: Кто такие масоны и что они делают в сегодняшней Украине  (Прочитано 38272 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

frankomason

• Брати мулярі
  • Писар
  • Reputation Power: 0
  • frankomason has no influence.
Совсем нет, как можно разочароваться в этом? :)
Пропорции это я о себе писал.
А вот то, что профану не трудно дойти до снятия повязки, это разве хорошо?

Внимательно читайте пост... Профану не трудно дойти до форума! А до снятия повязки ему надо очень сильно потрудиться. Что удаеться далеко не каждому. Или Вы считаете, если зарегились здесь, то уже масон?))
TEMPORA MUTANTUR ET NOS MUTAMUR IN ILLIS

muffinz

• Допитливий
  • **
  • muffinz is looked down upon.
Вітаю!

Чи масонам властиво жити і діяти для/заради інших? В сенсі, якщо жити лише для себе коханого уже не дає відчуття повноти і завершеності, чи якось так?

vasyl

• Administrator
  • Писар
  • vasyl has no influence.
  • ДЛ"Каменяр"
Вітаю!

Чи масонам властиво жити і діяти для/заради інших? В сенсі, якщо жити лише для себе коханого уже не дає відчуття повноти і завершеності, чи якось так?
А як Ви думаєте, чи властиво це нам масонам, хоч в якійсь мірі?

Shiba

• Допитливий
  • **
  • Shiba has no influence.
  • Le Droit Humain
    • М:.С:.М:.О:.П:.Ч:.

Внимательно читайте пост... Профану не трудно дойти до форума! А до снятия повязки ему надо очень сильно потрудиться. Что удаеться далеко не каждому. Или Вы считаете, если зарегились здесь, то уже масон?))

Нет, я так не считаю. Ок?:)

frankomason

• Брати мулярі
  • Писар
  • frankomason has no influence.
Конечно ОК!
Иначе быть неможет! :)
TEMPORA MUTANTUR ET NOS MUTAMUR IN ILLIS

Andrii

• Допитливий
  • **
  • Andrii is looked down upon.
Як увійти в братство масонів?

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
Як увійти в братство масонів?
Подати заяву та пройти "конкурс".
http://www.stone.co.ua/index.php?topic=410.0
« Останнє редагування: Жовтень 26, 2013, 12:43:54 am від JK »
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

grafff

• Старійшина
  • grafff has no influence.
 А вот насчет "конкурса" можно поподробней? Я предполагал что после встречи в ложе под повязкой, проведут небольшую беседу, и потом сами братья решат, достоин ли этот человек быть посвященным либо нет. Причем если хоть один брат будет против, то будет отказано. И еще, информация о просителе будет распространена между ложами, что-бы он не смог попытать удачу в другой ложе. Если я ошибаюсь, пожалуйста поправьте.

vasyl

• Administrator
  • Писар
  • vasyl has no influence.
  • ДЛ"Каменяр"
За винятком дрібних деталей, все так.

Володимир1

• Допитливий
  • **
  • Володимир1 is looked down upon.
Вітаю, вельмишановний Пане  Веталь!
Ви сформулювали наріжний принцип герметичних "клубів" - хто. коли. куди і як був посвячений. Вашою мовою я профан. але люблю історію і особливо езотерику. Ясно, що масонерія не виникла нізвідки, а є продуктом розвитку цивілізації. Можна рахувати з часів Навуходоносора (коли помиляюсь, посвячені мене поправлять), але реально масонерія є спадкоємницею тамплієрів. І,можливо, саме там є якась велика таємниця - історичний факт. що 8 "захисників пілігрімів" 20 років щось шукали і рили примітивними знаряддями під розвалинами Храму Соломона. Так як і масони зараз, вони абсолютно не цікавились зростанням числа членів Ордену (нехарактерна поведінка для того часу). Явно щось принципове вони там знайшли.  Потім відбувся абсолютно "нелогічний і неадекватний" розквіт їх ордену і такий же швидкий кінець.  Тобто якесь знання існує  - воно перейшло спочатку до розенкрейцерів, а потім і до масонів (скоріш за все одночасно).
  Прошу прокоментувати шановного Ioabert - чи ці міркування під собою мають підставу, а коли мають, то   з ким  і як можна поспілкуватися?

Каменяр

• Веталь
  • Старійшина
  • Каменяр has no influence.
  • ДЛ № 3 "Каменяр"
Я не Иоаберт, але скажу лише, що все набагато простіше ;)..
http://ukrmason.org/ukr/faq.php
Найчастіші запитання: Як, Де, Коли? :)

Странник

• Писар
  • Странник has no influence.

Повязка закрывает только глаза.а пелена закрывет реальность.Посмотрите за пелену окружающую Вас и может быть найдете свой путь.

Ramat

• Допитливий
  • **
  • Ramat is looked down upon.
Цель масонство быть готовым в любое время безоговорочно сделать шаг в неизвестность, тоесть если наложить это на реальную жизнь это значит человек должен будет например делать какие-то вещи ценой своей жизни не думая а последствиях а просто полностью доверившись.
И ещё мне не понравилось выражение в какой-то теме видел на этом форуме "к какому братству ты принадлежишь" что вложение в понятие слова слова принадлежишь в данном случае?
Вот ещё " Путь масона - это работа и поиск, вступая в братство ты не получишь набор догм, ты окажешься перед необходимостью искать самому и самому делать выводы. Ты должен осознать что в мире и в жизни есть смысл, но этот смысл "нельзя дать, его нужно найти""
эта фраза дает понять человеку что став масоном ты нечего не получишь принципе (никаких знаний всё сам достигай, что в принципе можно делать и не вступая) а вот соблюдать правила тоесть выполнять безоговорочно задания ты обязан под предлогом смерти, объясните что ищущий человек который занимается саморазвитием может  найти в масонстве?

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • W. Ulf has no influence.
Цель масонство быть готовым в любое время безоговорочно сделать шаг в неизвестность, тоесть если наложить это на реальную жизнь это значит человек должен будет например делать какие-то вещи ценой своей жизни не думая а последствиях а просто полностью доверившись.
Ви дещо помилились у визначенні цілі Масонства. Якщо говорити про готовність Масона зробити крок у невідоме, то це не бездумна готовність. Масони не лемінги і не отара, що йде за вожаком. Масони, люди мислячі і самостійні. Не дарма перша вимога до кандидата - бути вільним.

И ещё мне не понравилось выражение в какой-то теме видел на этом форуме "к какому братству ты принадлежишь" что вложение в понятие слова слова принадлежишь в данном случае?
А до якого народу Ви належите? До якого біологічного виду? Мова про ту приналежність, яка визначає світогляд. До Масонства приходять люди певного світогляду і знаючи, що людина Масон, можна з впевненістю робити висновки про певні їі якості.

Вот ещё " Путь масона - это работа и поиск, вступая в братство ты не получишь набор догм, ты окажешься перед необходимостью искать самому и самому делать выводы. Ты должен осознать что в мире и в жизни есть смысл, но этот смысл "нельзя дать, его нужно найти""
эта фраза дает понять человеку что став масоном ты нечего не получишь принципе (никаких знаний всё сам достигай, что в принципе можно делать и не вступая) а вот соблюдать правила тоесть выполнять безоговорочно задания ты обязан под предлогом смерти, объясните что ищущий человек который занимается саморазвитием может  найти в масонстве?
Крім набору догм є інші знання, які дає перебування в масонстві. На будучи прийнятим до масонства не варто говорити, що там ти нічого не отримаєш, це не вірно. Як невірно і те, що ти змушений будеш виконувати якісь накази під загрозою смерті.

Єдине, що Ви цілком вірно відзначили - самовдосконаленням можна займатись і поза Масонством.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Ramat

• Допитливий
  • **
  • Ramat is looked down upon.
Интересно почитать что то из заметок современного масона, пару дней из его жизни, есть ли такое где-то?