Автор Тема: Чи контактує ВЛУ з віділенням Ордена Тамплієрів в Україні?  (Прочитано 4548 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Hiram=>churchill

• Писар
  • Reputation Power: 0
  • Hiram=>churchill is looked down upon.
  • Transmutemini in vivos lapides philosophicos!
Хотілось би дізнатись про відносини ВЛУ з ОТ.

Baphomet

• Гість
Вы имеете ввиду О.Т.О.?

Hiram=>churchill

• Писар
з ОТО також. Хоча більше цікавить сам давній Орден Тампплірів, точніше його зв*зки з укр.масонами

Leonid

• Старійшина
  • Leonid has no influence.
    • Теософское движение на Днепропетровщине
All we need is Love!

Baphomet

• Гість
Иначе говоря вы косвенно утверждаете,что Орден Храма Соломона,основанный девятью рыцарями во главе с Хуго де Пейнсом существует по сей день..?!!  ??? ??? ??? Вы ничего не напутали??!

Hiram=>churchill

• Писар
Нічого не наплутав!!!Я не стверджую, що сучасний ОТ є послідовником Ордена Храму, просто є організації, які себе так іменують. Така організація за джерелами преси є і в Україні,з ними був пов*заний навіть скандал...штаб-квартира ОТ в Україні була під Києвом, в одному монастирі

Baphomet

• Гість
Вы про свору Яблонского,которую прогнали из "Китаевской пустоши" ? Это никакой не орден,а скорее коммерческий проект,разбавленный детскими увлечениями сатанизмом и мелким колдовством  ;)

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
О Яблонском, особый разговор. Замечу, что ни в одном документе, по "комерческой" деятельности Яблонского, орден не упоминается. А вообще у них довольно продолжительная история.
Независимый (Суверенный) военный орден Храма Иерусалима (SMOTJ) был предан гласности в 1804 году под руководством Раймонда Бернард Фабре-Палапрат. Их штаб квартира асполагался в Бельгии но во время Второй Мировой войны перемещается в Португалию. Великими Приорами этой организации с тех пор являются представители португальской дворянской фамилии Фонтесов. Передача титула по наследству расколола орден на две ветви монархическую под руководством Фонтесов (им покровительствует Патриарх Греко-католической Церкви (находящейся в союзе с Римом) Максимос V Хаким) и "демократическую". ОТО к ним отношения не имеет.
А вообще о современных тамплиерах довольно много здесь http://beauseant.ru/
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Hiram=>churchill

• Писар
дуже всім дякую, так про скандал з Яблонським я чув, і про якісь його таємні відносини з міністерством оборони, іще щось. Отже він самозванець.

Артур

• Старійшина
  • Артур has no influence.
Я лично знаком с Яблонским, просто потому что земляк и много общих знакомых. Мое личное мнение (никому не навязываю) - трепло. Антураж интересный, но....

vasyl

• Administrator
  • Писар
  • vasyl has no influence.
  • ДЛ"Каменяр"
Вы имеете ввиду О.Т.О.?
Відносин між ВЛУ і О.Т.О чи О.Т немає. Можливо хтось на особистому рівні і спілкується, це справа кожного а ордени ні.

Hiram=>churchill

• Писар
Згоден, моє запитання було не зовсім коректним!

Strix

• М:.М:.
  • Administrator
  • Писар
  • Strix has no influence.
  • Virtus Junxit Mors Non Separabit
    • ВЛУ
Вы имеете ввиду О.Т.О.?
Відносин між ВЛУ і О.Т.О чи О.Т немає.
І бути не може. ВЛУ и окремі достойні ложі мають спілкування і контакти виключно з регулярними масонськими організаціями.
Нас много, но одни во власти ночи,
А колыбель других ещё пуста,
О тех скорбит, а о других пророчит
Земных зелёных вёсен красота

Анна

• Допитливий
  • **
  • Анна is looked down upon.
  • Spes mea in Deo est !
На скільки я знаю, на Україні з організацій ОТО є Оазис "Парсифаль" в Києві.
Та незапатентоване Братство у Харкові.
І як сказав Strix, відносин між масонами і ОТО не може бути.
Цілком згідна.

ОТО має від тамплієрів лише назву і надихаючу легенду. Орден було засновано у 1902 році, масонами, які одержали патенти на створення парамасонської організації, яку так і не створили (або може і створили, але вона не довго прожила), але заснували магічний орден. Спершу ОТО було доволі сильно пов'язано з масонством, ініціатичні ритуали були дуже подібні до відповідних ритуалів ДПШУ. Але потім до ордену вступив Алістер Кроулі, і у 20-х роках орден прийняв закон телеми, ритуали і ідеологію ордену було практично повністю змінено; такою вона є і зараз.

ОТО не було ніколи масонською ложею, воно на початку своєї історії було досить тісно пов'язано з вільним мулярством, і засновники ордену були масонами, але сам орден ніколи не був ні масонською, ні парамасонською організацією. Кроулі, крім того, що змінив ритуали ініціацій, ще й був доволі одіозною особистістю і зумів з масонами посваритися, тому офіційні зв'язки було розірвано.

P.S. Якщо я щось сказала неправильно, то будь ласка виправте мене.
Нинішній день скоро стане завтрашнім, а завтра скоро стане вічністю.
Бруно Ферреро

hanter

• Гість
ОТО не було ніколи масонською ложею,
... а також і тамплієрським орденом.
Сучасне ОТО це чарівники і маги, що практикують "гностичні" меси, ворожбу, польоти в астральні сфери та інші чудесні речі  ;)