Автор Тема: Хто будував піраміди в Єгипті та світі?  (Прочитано 10130 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Reputation Power: 0
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
Re: Хто будував піраміди в Єгипті та світі?
« Reply #30 : Серпень 30, 2009, 12:11:20 pm »
Пирамиды яркий пример памятников тоталитарного общества, ну кто в демократическом обществе навалит такую груду камней ради одного фаранона? А вернее бетона, а не цельного камня...

indin

• Старійшина
  • indin has no influence.
  • и вновь продолжается бой,и сердцу тревожно в груди
« Reply #31 : Серпень 30, 2009, 01:21:20 pm »
 смашно ;D
"Любовь есть главная причина жизни, главный закон гармонической связи, царствующей в природе... жизнь без любви есть пресмыкание!"
М.А.Бакунин

Homer

• Допитливий
  • **
  • Homer has no influence.
« Reply #32 : Листопад 13, 2009, 01:44:16 am »
Пирамиды яркий пример памятников тоталитарного общества, ну кто в демократическом обществе навалит такую груду камней ради одного фаранона? А вернее бетона, а не цельного камня...
Ну не слід так категорично висловлювати свою думку. Якщо це було абсолютно тоталітарне суспільство, тоді навіщо було потрібно наймати на будівництво пірамід вільних людей, яким за цю роботу платили гроші, ніж просто зібрати до купи рабів і примусити багатотисячний натовп тягати величезні кам’яні брили і складати їх на одна на одну щоб збудувати піраміду?
Я не буду заперечував того що там був тоталітаризм, з точки зору сучасників. Слід розглядати державний устрій стародавнього єгипту в іншому контексті, а саме релігійному. Фараона у ті часи вважали богом (чи посланцем бога на землі, точно не впевнений), тому логічно вважати це достатньою підставою.

Хто не вчиться на помилках минулого приречений повторити їх у майбутньому

Ioabert

• Старійшина
  • Ioabert has no influence.
  • Surge et age!
« Reply #33 : Листопад 13, 2009, 05:32:36 pm »
Ну не слід так категорично висловлювати свою думку. Якщо це було абсолютно тоталітарне суспільство, тоді навіщо було потрібно наймати на будівництво пірамід вільних людей, яким за цю роботу платили гроші, ніж просто зібрати до купи рабів і примусити багатотисячний натовп тягати величезні кам’яні брили і складати їх на одна на одну щоб збудувати піраміду?
Я не буду заперечував того що там був тоталітаризм, з точки зору сучасників. Слід розглядати державний устрій стародавнього єгипту в іншому контексті, а саме релігійному. Фараона у ті часи вважали богом (чи посланцем бога на землі, точно не впевнений), тому логічно вважати це достатньою підставою.

Як людина, яка вивчає історію у якості майбутнього фаху, погоджуюсь з Вами.

Можу ще додати, що піраміди будувались напротязі 10-30 років. Тому їх велич відточена часом. А не тоталітаризмом. Це не насильна, а добровільна робота. З Єгипту ніхто не тікав через боязнь будівництва пірамід, масової смерті не було через перевтому...
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Антуан Мари Жан-Батист Роже де Сент-Экзюпери

"В масонстве Вы узнаете то, что найдёте в нём сами..."   Освальд Вирт. 1937

nothing

• Старійшина
  • nothing is looked down upon.
« Reply #34 : Листопад 13, 2009, 05:43:43 pm »
скажите, а откуда такие сведения? что строили наемные работники, в течении 10-30 лет?  :)
это я к тому что версий масса, но как было никто не может сказать наверняка. если люди сегодня спорят о том, что произошло 50 лет назад, то что уж говорить о пирамидах?

Ioabert

• Старійшина
  • Ioabert has no influence.
  • Surge et age!
« Reply #35 : Листопад 13, 2009, 07:24:23 pm »
скажите, а откуда такие сведения? что строили наемные работники, в течении 10-30 лет?  :)
это я к тому что версий масса, но как было никто не может сказать наверняка. если люди сегодня спорят о том, что произошло 50 лет назад, то что уж говорить о пирамидах?

Є іноземні письмові джерела. Також - аналіз власне єгипетської писемності.

У Вавилоні, наприклад, послідовність правління, господарство, будівництво  та роки встановлюють за допомогою Таблиць Царів, Законів Хамурапі і т.д. Доводилось працювати з цими джерелами і можу сказати, що це-робота над собою і читання поміж рядків...
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Антуан Мари Жан-Батист Роже де Сент-Экзюпери

"В масонстве Вы узнаете то, что найдёте в нём сами..."   Освальд Вирт. 1937

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
« Reply #36 : Листопад 13, 2009, 08:23:43 pm »
Можу ще додати, що піраміди будувались напротязі 10-30 років. Тому їх велич відточена часом. А не тоталітаризмом. Це не насильна, а добровільна робота. З Єгипту ніхто не тікав через боязнь будівництва пірамід, масової смерті не було через перевтому...[/quote]
Ага... Добровільно :). Так само як добровільно виконувалися всі накази князя/царя/фараона та інших -- треба, і все :)

Homer

• Допитливий
  • **
« Reply #37 : Листопад 13, 2009, 10:36:36 pm »
Але князя і царя не вважали богом і це змінює суть речей.
Для того щоб підтвердити думку того, що піраміди будували добровільно, можна винести факт того з якою якістю і сумлінністю (якщо можна так сказати) була зроблена ця робота. Не думаю, що раби змогли це зробити тому, що у них не було відповідних навичок, умінь, стимулу і що саме головне знань.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
« Reply #38 : Листопад 14, 2009, 10:26:02 pm »
Я не опротестовую думку про те, що піраміди будували добровільно. Так само добровільно як і Дніпрогес чи БАМ. Це було щось на зразок ударної комсомольської стройки :). Партія/фараон сказала виконати і справа була зроблена. І те, що фараона вважали богом зовсім нічого не змінює. :)

Leonid

• Старійшина
  • Leonid has no influence.
    • Теософское движение на Днепропетровщине
« Reply #39 : Листопад 15, 2009, 07:14:06 pm »
Ну а все же - пирамиды это успыпальницы или сооружения для молитв и мистерий? И правда ли, что невесть откуда появившись, египетская цивилизация с течением времени угасала, что заметно в их письменности, оставленной на стенах культовых сооружений, в культуре, философии, религии и т.п.?
All we need is Love!

Homer

• Допитливий
  • **
« Reply #40 : Листопад 15, 2009, 09:51:36 pm »
У мене виникло питання після перегляду передачі про піраміди. Там було сказано, що у жодній з пірамід не було знайдено поховання фараона а лише пустий саркофаг або пограбовані саркофаги. Це правда?
Я згадав ще один нюанс, який підтвердить теорію про те, що піраміди були побудовані людьми а не "вищим" розумом і тд. і тп. Ломаная пирамида — египетская пирамида в Дахшуре, возведение которой приписывается фараону Снофру (XXVI в. до н. э.). При будівництві цієї піраміди, а вона була однією із перших, були певні серйозні архітектурні прорахунки і це дає підстави стверджувати, що Великі піраміди будували люди, які мали достатні знання у будівництві пірамід набуті архітекторами до того.

юрий

• Допитливий
  • **
  • юрий is looked down upon.
« Reply #41 : Листопад 15, 2009, 10:19:12 pm »
У мене виникло питання після перегляду передачі про піраміди. Там було сказано, що у жодній з пірамід не було знайдено поховання фараона а лише пустий саркофаг або пограбовані саркофаги. Це правда?
Я згадав ще один нюанс, який підтвердить теорію про те, що піраміди були побудовані людьми а не "вищим" розумом і тд. і тп. Ломаная пирамида — египетская пирамида в Дахшуре, возведение которой приписывается фараону Снофру (XXVI в. до н. э.). При будівництві цієї піраміди, а вона була однією із перших, були певні серйозні архітектурні прорахунки і це дає підстави стверджувати, що Великі піраміди будували люди, які мали достатні знання у будівництві пірамід набуті архітекторами до того.
Я НЕ МОГУ ПОНЯТЬ, ДРУЖИЩЕ, ТЫ НА РУССКОМ ПИШЕШЬ ИЛИ НА УКРАИНСКОМ!?

Homer

• Допитливий
  • **
« Reply #42 : Листопад 16, 2009, 01:04:52 am »
Я скопіював це
"Ломаная пирамида — египетская пирамида в Дахшуре, возведение которой приписывается фараону Снофру (XXVI в. до н. э.)."
з Вікіпедії, стаття була на російській, а спілкуюсь виключно на українській.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
« Reply #43 : Листопад 16, 2009, 07:51:13 pm »
Тут є нюанс... Справа в тому, що піраміди грабували місцеве населення http://www.inauka.ru/discovery/article68853.html, причому одразу ж після похорон чергового фараона. Тому багато чого не знаходили археологи. Все ж залишусь при своїй думці -- піраміди, це усипальниці фараонів, культові споруди, побудовані людьми того часу за наказом самого фараона :)

Странник

• Писар
  • Странник has no influence.
« Reply #44 : Листопад 18, 2009, 02:01:58 am »
Для того чтобы понять кто строил пирамиды  видимо надо ответить на вопрос зачем их строили?