Автор Тема: «Нехай я буду розсічений, а мій язик – вирваний»  (Прочитано 9119 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ROMAN-UA777

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • ROMAN-UA777 has no influence.
Цитувати
«Нехай я буду розсічений, а мій язик – вирваний»

«Чуєш, бачиш і мовчиш»…

Саме таким є девіз масонів, або, як їх ще називають, «вільних каменярів». Що являє собою це утворення: мафію чи миролюбне об’єднання людей, які хочуть «разом слідувати шляхами одвічних пошуків істини»?..

Вивчаючи історію та світову політику, я дійшов висновку: є внутрішні, таємні, невидимі речі, які впливають на суспільство. В основному, як виявилось, це – таємні організації, серед яких особливе місце посідають масони.

«Ми – таємне братство», - такою короткою і лаконічною була відповідь масона на прохання зустрітись у Києві, на нейтральній території (почав спілкуватись з ним на Інтернет – форумі Великої Ложі України - https://www.stone.co.ua/afisha/index.php ). А ще він сказав фразу, значення якої я зрозумів лише згодом: «Нехай я буду розсічений, а мій язик – вирваний». Це – фраза з їх клятви…

Масонство було створене як засіб, механізм та спосіб впливу на суспільство за допомогою таємних організацій. Ложі можуть мати різноманітні назви, декларувати красномовні загальнолюдські цінності, але все зводиться до одного: обману.

Вступаючи до масонської ложі, люди часто не розуміють, як це вплине на їх подальше життя. Деякі шукають там душевного спокою, деякі – підтримки, однодумців. Та знаходяться ще й ті, хто прагне таким чином будувати собі кар’єру, адже всім відомо, що серед масонів – величезна кількість впливових людей, які допомагають одне одному у кар’єрному рості. Ці кроки – фатальна помилка людей, які навіть не уявляють собі всього жаху масонства.

У нижні ступені масонства потрапляють невинні люди, які прагнуть справді знайти своє місце в житті. Під час просування по масонським ступеням люди все глибше й глибше поринають у світ жахливих злочинів, вбивств та обману.

У масонство є лише вхід… Виходу ЖИВИМ з цієї замкнутої організації не передбачений…

Заглянувши в історію, хапаємось обома руками за голову…

Значком піонерів була масонська п’ятикутна зірка, а їх галстук на спині утворював символ Сатани – перевернутий трикутник…

Лев Троцький був членом масонської ложі Міцраім, а згодом створив ЧЕРВОНУ (колір масонства, крові) армію. Символ Червоної армії, яка стала смертельною зброєю міжнародної мафії – та ж сама масонська зірка…

Таємні масонські організації – справжня причина всіх революцій і світових війн!

Так, УСІХ революцій! Адже Помаранчева – не здаватиметься винятком, якщо знати, що Ющенко – один з членів масонської ложі. До слова, якщо вірити одному з братів – масонів, - Юлія Тимошенко стоїть майже у два рази вище нього у масонській ієрархії ( всього – 33 ступені)… Про що ми говоримо далі?

Масонство зосередило свій потужній «штат» в США ( серед представників – майже всі президенти, включаючи чинного). А, скажіть будь ласка, невже не Америка фінансувала прихід «чистих некрадущих рук» до влади? Думаю, хоч цей факт буде сприйнятий без довгих доведень…

Я знаю, це звучить більш ніж дивно і схоже на одвічну спробу українців знайти ворога нації, на якого треба покласти відповідальність за всі негаразди. Та ця стаття – радше спроба показати « іншу сторону медалі». Медалі, яка зветься владою…

Серед масонів нижчих степенів інколи попадались і досить порядні люди, та, навіть якщо нічого поганого вони й не робили, - все одно створювали позитивний імідж клану вбивць – масонству.

Історія знає багато прикладів, коли люди пробували вступити до лож лише для того, щоб дізнатися про їх діяльність, «переграти» їх зсередини. Та ще нікому не вдавалося це зробити, адже масонство відпрацьовувалось, відточувалось тисячоліттями…

Кінцевою метою масонів є повалення існуючого світового устрою, створення своєї наддержави. І роботу над реалізацією цього плану здійснювали протягом тисячоліть: війни, замахи, революції: Помаранчева революція, Велика Французька революція, коли море крові пролилось на гільйотині ( Гільйотин – «винахідник» «машини смерті» також був масоном), Велика Жовтнева революція, яка була влаштована МАСОНАМИ Леніном, Дзержинським. Не варто також забувати знищення американськими масонами своїх хмарочосів 11 вересня 2001 року…

Масонство несе лише смерть і кров, зло і хаос, тиранію…

Одними з девізів братства слід назвати «свобода, рівність, братерство», «будь готовим». Саме цими гаслами зомбували піонерів у СРСР. Готовими до чого треба їм бути? Відповідь – дуже проста: до всього, до того, що накажуть…

У вас, можливо, постане питання: а до чого тут Україна? І відповідь не може не шокувати: членами масонської ложі були не лише нікому не відомі люди…

Гетьман Іван Виговський, Пилип Орлик, Іван Мазепа, Данило Апостол, Григорій Сковорода, Іван Котляревський, Іван Франко ( чого варта лише поезія «Каменярі»), Петро Гулак – Артемовський, Тарас Шевченко, Шухевич, Григорій Квітка – Основ’яненко, Микола Костомаров, Михайло Чайковський, Володимир Затонський, Михайло Грушевський, Павло Скоропадський, Симон Петлюра, Володимир Винниченко, - це ті постаті української історії, які були масонами. Серед нинішніх «братів» - Валерій Запорожан ( Ректор Одеського медичного університету), Ігор Задирака ( доктор економічних наук, бізнесмен), Андрій Кислов – журналіст, художник. А також – діоксиновий лідер Віктор Ющенко, білокура злодійка Тимошенко та багато інших «елітарних» представників апарату держави…

Масонська ложа – Орден Святого Станіслава – об’єднала під своїм дахом Леоніда Кравчука, Людмилу Кучму, Святослава Піскуна, Володимира Радченко. І цей список можна продовжити іменами бізнесменів та благодійників, які чомусь «не спішать» визнавати свою приналежність до таємних деструктивних братств та орденів.

Та біда України не втому, що на території держави існують подібні утворення ( хоча вони повинні в обов’язковому порядку реєструватись), а зовсім у іншому: інтереси масонських організацій ставляться набагато вище, ніж інтереси держави.

Це, в принципі, зовсім не дивує: інтересами орденів, таємних братств та інших мафіозних утворень, а не держави, керуються у своїй діяльності чиновники, журналісти, політики – масони. І свідченням цього є красномовні результати ЩИРОЇ, ПАТРІОТИЧНОЇ діяльності…

Головна проблема криється у нинішній ситуації, що склалася в державі: за недотримання правил, конституцій і положень масонської ложі ( які ставляться вище Конституції України!) зраднику грозить смерть… А народ не сміє сказати ні слова правди, коли його зраджують, обкрадають старі маразматики – масони…

В кінці-кінців, клятва «нехай я буду розсічений, а мій язик – вирваний», як виявляється, більш ефективна, ніж «клянусь чесно й віддано служити Батьківщині»…
З статті "Референдум покоління. Камо грядеши?" http://h.ua/story/167692/

Memento mori!

Павло

• Місцевий
  • Павло is looked down upon.

«Чуєш, бачиш і мовчиш»…

Чуєш, бачиш і якщо не розумієш то мовчиш...

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
До речі, автор буває на цьому форумі, можете з ним по дискутувати.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

ROMAN-UA777

• Допитливий
  • **
До речі, автор буває на цьому форумі, можете з ним по дискутувати.
Хто автор?

Memento mori!

nothing

• Старійшина
  • nothing is looked down upon.
это розыгрыш?

profesor_

• Гість
« Останнє редагування: Жовтень 26, 2013, 12:51:52 am від JK »

nothing

• Старійшина
я читаю форум внимательно...имею ввиду ромчик шутник у нас судя по всему...или это статья так разпиарилась?...вот так  и множится ложь, в отличии от истины

Павло

• Місцевий
То це в Максиміліана така буйна фантазія...?

nothing

• Старійшина
У ROMAN-UA777  она явно бурнее (упс, кажется такого слова нету)

nothing

• Старійшина
возможно это проявление неоклоунизма

Павло

• Місцевий
возможно это проявление неоклоунизма
???

imhotep

• Брати мулярі
  • Місцевий
  • imhotep is looked down upon.
Концентрація маячні.

Денман

• Місцевий
  • Денман is looked down upon.
Клоун, який, навіть, не зайшовши на сайт, бистрєнько-бистрєнько стряпанув статєйку, і потім, імітуючи вибачення на форумі, в "кінці кінців" (див. статтю) пробігся по всіх гілках форуму, залишив всюди свої коментарі і бистрєнько захотів вступити до лав масонства. Отака у нас зараз журналістика. Як казав один ведучий по ТБ :
-Отака х...ня, малята.

ROMAN-UA777

• Допитливий
  • **
І знову критика. І знову без аргументів. Так хто автор статті?

Memento mori!

Leonid

• Старійшина
  • Leonid has no influence.
    • Теософское движение на Днепропетровщине
Эту статью можно было бы поместить в тему "Посмiхнемось", но над глупостью смеяться грешно.  :) Хотя... слабо - есть статейки и покруче. Так что автору еще нужно поработать над своей фантазией и, пугая масонами, не приводить хотя бы имена известных исторических личностей, а то он сам же себе этим противоречит. И уж если Орден Снанислава к масонской ложе отнес, то нужно было бы и пионерскую организацию определить туда же. Ведь расчет на тупого читателя, который ни чего не знает и не понимает, так что можно было бы подкинуть побольше "жаренного". 
All we need is Love!