Автор Тема: Протоколы собраний сионских мудрецов  (Прочитано 7745 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ioabert

• Старійшина
  • Reputation Power: 0
  • Ioabert has no influence.
  • Surge et age!
Re: Протоколы собраний сионских мудрецов
« Reply #30 : Липень 03, 2009, 02:26:32 pm »
естественно он не патриот, а националист...эти люди разницы не видят...ничего, подрастете - поймете...а пока играйтесь

В этом Вы правы. Я по поводу игр.
Ведь массовая культура, отсутствие личных взглядов и культивируют национализм.
В этом случае-даже неонацизм...
Или позирование. Игры в национализм.
 :-[
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Антуан Мари Жан-Батист Роже де Сент-Экзюпери

"В масонстве Вы узнаете то, что найдёте в нём сами..."   Освальд Вирт. 1937

indin

• Старійшина
  • indin has no influence.
  • и вновь продолжается бой,и сердцу тревожно в груди
« Reply #31 : Липень 03, 2009, 06:59:15 pm »
 Так ведь и патриоты бывают разные, бывают глупые и грязные :D, а бывают и вовсе не патриоты, а просто ..оты.
"Любовь есть главная причина жизни, главный закон гармонической связи, царствующей в природе... жизнь без любви есть пресмыкание!"
М.А.Бакунин

nothing

• Старійшина
  • nothing is looked down upon.
« Reply #32 : Липень 03, 2009, 07:08:12 pm »
Цитувати
В Вас збочене поняття "патріотизму". Я справжній патріот.
да, с такой аватарой у тебя точно нет когнитивных проблем с такой категорией как "патриотизм"...возможно тебе стоит узнать больше об "идиотизме", это определение тебе больше подойдет

Ioabert

• Старійшина
  • Ioabert has no influence.
  • Surge et age!
« Reply #33 : Липень 03, 2009, 08:09:07 pm »
І знову починається критика. Я дав інформацію вам, а ви висловлюйте свої погляди на це. Невже, нема чого сказати, крім фрази "Звідки ти це гівно викопав?" Перший допис мені, якщо чесно, не сподобався. Навіть комікси видаються багатоміліонними тиражами. Чи ваше творіння користується таким успіхом? Вдячний W. Ulf'у за розуміння і вміння вести обговорення. Я ціную це.

...
  К Сократу прибежал человек и говорит:
— Слушай, Сократ, должен тебе сказать, что твой друг…
— Подожди, подожди, — перебил Сократ. — Просеял ли ты то, что хочешь сказать мне, через три сита?
— Какие?
— Первое — сито правды: то, что ты хочешь сказать, — это правда?
— Не знаю, я так слышал…
— Достаточно! А просеял ли ты свои слова через сито доброты? Действительно ли то, что ты хочешь мне сказать, — что-то доброе, созидающее?
— Не знаю. Наверное, нет!
— Гм, тогда просеем через третье сито: так ли уж необходимо, чтобы ты сказал мне то, с чем пришел?
— Нет, необходимости в этом нет!
— А значит, — сказал мудрец, — если в этом нет ни правды, ни доброты, ни необходимости, то оставь это! Не говори и не обременяй этим ни меня, ни себя.
Из легенд о Сократе

http://1001.vdv.ru/books/speak/?page=12
Навіщо я почав цю тему? Щоб "просіяти через сито" цю інформацію. Я переконаний, що треба шукати пояснення інформації в джерелах.
До речі: от зовсім ви, Романе, не патріот: де ж про Пінчука й Ахметова забули? Їх-теж у верхи як фінансово сильні сім"ї ;D
В Вас збочене поняття "патріотизму". Я справжній патріот. Можу тебе завірити в цьому.
естественно он не патриот, а националист...эти люди разницы не видят...ничего, подрастете - поймете...а пока играйтесь
Мабуть, у Вас теж збочене поняття про патріотизм, подібно Максиміліану. Патірот може бути націоналістом. А націоналіст може бути патріотом. Дивлячись, що розуміти в понятті "патріотизм".

Цитувати
В хворій, вмираючій нації, культурі, цивілізації традиційні цінності будуть подаватись як зло також і тими, хто перевдягається в одежі «патріотизму».
Влада, посилено використовуючи заклики до «патріотизму», - це лиш замасковано прагнучі до тиранії люди.

В этом Вы правы. Я по поводу игр.
Ведь массовая культура, отсутствие личных взглядов и культивируют национализм.
В этом случае-даже неонацизм...
Или позирование. Игры в национализм.
 :-[
Ви навіть не розрізняєте масову культуру і маргіналізм. Масова культура, якраз, пропагандує демократію, лібералізм, толерантність. Краще зберіть спочатку більше інформації на цю тему, а потім пишіть.
Щодо "ігр в націоналізм" Ви дуже помиляєтеся. Може, це і ігри, але краще Вам на шахівницю цієї гри не потрапляти.
В мене думка з'явилася: Ви, часом, не журналіст? Так от: не професійно журналісту брати інтерв'ю чи обговорювати якесь питання, не розібравшись з ним спершу. Це все одно, що до Джекі Чана підійде журналіст і спитає його яке в нього справжньє ім'я.

Хм... Щодо того, що на шахівницю націоналічтів і нацистів мені не варто потрапляти-це я зрозумів після деякого конфлікту з головою КУНу.

А щодо моїх професійних навиків-читайте всі публікації про патріотизм. Можу надіслати поштою.

Домовились?

"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Антуан Мари Жан-Батист Роже де Сент-Экзюпери

"В масонстве Вы узнаете то, что найдёте в нём сами..."   Освальд Вирт. 1937

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #34 : Липень 03, 2009, 09:06:23 pm »
Народ, а чего вы нацизм и национализм мешаете в одном котле? Это разные вещи.

indin

• Старійшина
« Reply #35 : Липень 03, 2009, 10:45:29 pm »
 Любий друже Веталь, інколи у шумі більше тиші, чим в тихому місці..
"Любовь есть главная причина жизни, главный закон гармонической связи, царствующей в природе... жизнь без любви есть пресмыкание!"
М.А.Бакунин

valdeloir

• Місцевий
  • valdeloir is looked down upon.
« Reply #36 : Липень 04, 2009, 08:33:29 am »
Цитувати
Патірот може бути націоналістом. А націоналіст може бути патріотом
Націоналіст ніколи не буде патріотом, так як для нього на першому плані стоять інтереси нації, а патріот це:
Патрио́т — патриотичный человек, тот, кто любит свое отечество, предан своему народу, готов на жертвы и подвиги во имя интересов своей Родины. Визначення.

Цитувати
Масова культура, якраз, пропагандує демократію, лібералізм, толерантність.
Масовий Толстой, Франко, Гоголь... масова культура не існує, для цього поняття є інше слово ПРОПАГАНДА.
Мудр не тот, кто знает много, а тот, чьи знания полезны.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #37 : Липень 04, 2009, 01:45:23 pm »
Цитувати
Патірот може бути націоналістом. А націоналіст може бути патріотом
Націоналіст ніколи не буде патріотом, так як для нього на першому плані стоять інтереси нації, а патріот це:
Патрио?т — патриотичный человек, тот, кто любит свое отечество, предан своему народу, готов на жертвы и подвиги во имя интересов своей Родины. Визначення.
В націоналістичному світогляді ідеальною є мононаціональна країна, в якій народ є нацією на 100 %. Думаю, Ваш допис мало чого відкрив для людей з поняттями про націоналізм і патріотизм.
Тобто в неідеальній державі, націоналіст патріотом не може бути за визначенням?
Тоді мета націоналіста, як будівничого ідеальної держави, сплавити всі народи держави в одну націю. Будь якою ціною.
Виявляється тов. Сталін був великим націоналістом. І все, що він зробив з народами СРСР виправдовується тим, що він будував єдину націю - радянську.

Пам'ятаєте анекдот про джигіта, який їхав на червоний, бо він джигіт, та не їхав на зелений, бо з за рогу може виїхати інший джигіт?
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #38 : Липень 04, 2009, 01:58:02 pm »
О до речі, в цій схемі відсутній один дуже важливий персонаж.
Адольф Шикельгрубер, та його послідовники.
Якщо мені не зраджує пам'ять, то партія пана Адольфа на початках фінансувалась єврейськими фабрикантами в Німеччині. Ці достойні люди жертвували серйозні суми на діяльність людей, котрі займались погромами та переслідуванням німецьких профспілок.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #39 : Липень 04, 2009, 07:20:32 pm »
Про що суперечка? СРСР дійсно мав на меті створити єдину радянську націю, це була така собі національна державобудівнича ідея, свого роду радянський націоналізм.. Чи може бути патріот націоналістом? Запросто.. хто такий націоналіст? Це той же патріот тільки більш дієва його форма прояви...

valdeloir

• Місцевий
« Reply #40 : Липень 04, 2009, 09:08:16 pm »
Цитувати
Ну Ви ж розумієте, що "радянська нація" - це абсурдний термін. СРСР не був націоналістичною державою, але інтернаціоналістичною.
А яка держава була, або є, найближчою до ідеальної, націоналістичної держави? Хто буде визначити, в ідеальній державі, хто з громадян належить до обраної нації?
Бо як казав М. Булгаков: "Вопросы крови самые сложные." ;)

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #41 : Липень 04, 2009, 09:20:29 pm »
Цитувати
Ну Ви ж розумієте, що "радянська нація" - це абсурдний термін. СРСР не був націоналістичною державою, але інтернаціоналістичною.
А яка держава була, або є, найближчою до ідеальної, націоналістичної держави? Хто буде визначити, в ідеальній державі, хто з громадян належить до обраної нації?
А ніхто :) .
Подивіться на США, є американська нація до якої належать громадяни США в третьому поколінні і далі. А далі розбирайтеся самі, в судовому порядку ;) .

indin

• Старійшина
« Reply #42 : Липень 04, 2009, 09:27:13 pm »

Ну раз уж мы говорим о советском народе, и при этом вспоминаем Булгакова, то мне кажется, что уместней, в нашем нынешнем контексте, и времени, будет другая фраза его известнейшего героя:" Люди не изменились, вот только квартирный вопрос их испортил"

« Останнє редагування: Липень 04, 2009, 09:34:33 pm від indin »
М.А.Бакунин

valdeloir

• Місцевий
« Reply #43 : Липень 04, 2009, 09:35:13 pm »
Цитувати
А ніхто :) .
Подивіться на США, є американська нація до якої належать громадяни США в третьому поколінні і далі. А далі розбирайтеся самі, в судовому порядку ;) .
Дякую за відповідь, але я особисто з націоналізмом визначився  ;) А питання моє до пана Романа, як знавця нацизму. ;)

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #44 : Липень 05, 2009, 01:31:06 am »
А, що таке нація? Якщо кілька сот людей каже: "ми одна нація". То їм, вибачте, начхати на Вашу думку з цього приводу.