Автор Тема: 301 Молодіжні парамасонські організації в Україні. Що це таке і чи є в них потреба.  (Прочитано 10707 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ioabert

• Старійшина
  • Reputation Power: 0
  • Ioabert has no influence.
  • Surge et age!
Справді, Максим. Всі чекають тільки Вас ;D
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Антуан Мари Жан-Батист Роже де Сент-Экзюпери

"В масонстве Вы узнаете то, что найдёте в нём сами..."   Освальд Вирт. 1937

maxximm

• Допитливий
  • **
  • maxximm is looked down upon.
ну чому ж, обшговорення теми то розпочав не масон,  а зацікавлена людина, тобто, ініціатором виступили профани  :) ІМХО

Ioabert

• Старійшина
  • Surge et age!
Але ж це-обговорення, а не створення Де Молай в Україні)) Різниця ж є... Тим паче-в колі масонів, як видно навіть з цієї теми, ставлення до молодіжних парамасонських організацій в Україні (тобто до їх створення тут)-далеко не однозначне)
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Степан

• Старійшина
  • Степан has no influence.
  • Вперед,не знаючи перешкод.
    • Мій блог
Можна бути і  креативнішими - створити щось нове і оригінальне на Україні, не відхиляючись від канону, пристосуватись до ситуації на Батьківщині. Все таки ДеМоле орагнізація західна і має вона свої специфічні традиції.
Нехай буде існувати рай ,навіть ,якщо нам призначене пекло...
Хорхе Луїс Борхес
Мій блог http://www.ufc.cc.ua/blog/

maxximm

• Допитливий
  • **
Можна бути і  креативнішими - створити щось нове і оригінальне на Україні, не відхиляючись від канону, пристосуватись до ситуації на Батьківщині. Все таки ДеМоле орагнізація західна і має вона свої специфічні традиції.
а чи це реально?

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
Це буде реально тоді, коли в масонство буде вливатися молода свіжа кров ;)...

Ioabert

• Старійшина
  • Surge et age!
Я теж так вважаю. Свіже мислення, новий погляд на обставини, у яких доводиться діяти-дуже позитивна річ.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
Але масонство така консервативна річ... Принаймні в Україні.

Степан

• Старійшина
  • Степан has no influence.
  • Вперед,не знаючи перешкод.
    • Мій блог
В Україні воно не таке вже і консервативне. При тому на початку легко скорегувати ситуацію, а іменно зараз, масонство в Україні, знаходиться в стадії розвитку.
Це не консерватизм, а просто недостаток сили на старті.
Нехай буде існувати рай ,навіть ,якщо нам призначене пекло...
Хорхе Луїс Борхес
Мій блог http://www.ufc.cc.ua/blog/

maxximm

• Допитливий
  • **
Це не консерватизм, а просто недостаток сили на старті.

гарно сказано!!!

vasyl

• Administrator
  • Писар
  • vasyl has no influence.
  • ДЛ"Каменяр"
А чи всякий консерватизм є негативний? Як на мене то консерватизм, який присутній в масонстві і є в ньому найбільш цінним, якщо б не він то масонство давно б стало клубом по інтересам, і  ньому було б дуже багато того, що є в знаменитих "теоріях змов". Знаєте дотримання Лендмарок - це і є консерватизм. Але це і тільки це робить масонство регулярним( визнаним). І я особисто не маю бажання втратити консерватизм.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
Цитувати
А чи всякий консерватизм є негативний?

Ні, не всякий.
Цитувати
Як на мене то консерватизм, який присутній в масонстві і є в ньому найбільш цінним, якщо б не він то масонство давно б стало клубом по інтересам, і  ньому було б дуже багато того, що є в знаменитих "теоріях змов". Знаєте дотримання Лендмарок - це і є консерватизм. Але це і тільки це робить масонство регулярним( визнаним). І я особисто не маю бажання втратити консерватизм.
Головне це міра. З  консерватизму так легко потрапити у застій ;).

Ioabert

• Старійшина
  • Surge et age!
А чи всякий консерватизм є негативний? Як на мене то консерватизм, який присутній в масонстві і є в ньому найбільш цінним, якщо б не він то масонство давно б стало клубом по інтересам, і  ньому було б дуже багато того, що є в знаменитих "теоріях змов". Знаєте дотримання Лендмарок - це і є консерватизм. Але це і тільки це робить масонство регулярним( визнаним). І я особисто не маю бажання втратити консерватизм.

Консерватизм не є негативним. Прото тут варто брати кожну конкретну ситуацію в деталях. Консерватизм як запорука древності, стабільності, Істини-це, безумовно, добре. Але консерватизм у прийнятті нових рішень, які не вступають в боротьбу ні з Ландмарками, ні з совістю, тобто рішень, на яких можна будувати все нові й нові будинки, і масонство виступатиме як фундамент з каменю,-не думаю, що правильно...

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
От саме це  я й хотів сказати.

Консерватизм не є негативним. Прото тут варто брати кожну конкретну ситуацію в деталях. Консерватизм як запорука древності, стабільності, Істини-це, безумовно, добре. Але консерватизм у прийнятті нових рішень, які не вступають в боротьбу ні з Ландмарками, ні з совістю, тобто рішень, на яких можна будувати все нові й нові будинки, і масонство виступатиме як фундамент з каменю,-не думаю, що правильно...

vasyl

• Administrator
  • Писар
  • vasyl has no influence.
  • ДЛ"Каменяр"
Цитувати
А чи всякий консерватизм є негативний?

Ні, не всякий.
Цитувати
Як на мене то консерватизм, який присутній в масонстві і є в ньому найбільш цінним, якщо б не він то масонство давно б стало клубом по інтересам, і  ньому було б дуже багато того, що є в знаменитих "теоріях змов". Знаєте дотримання Лендмарок - це і є консерватизм. Але це і тільки це робить масонство регулярним( визнаним). І я особисто не маю бажання втратити консерватизм.
Головне це міра. З  консерватизму так легко потрапити у застій ;).

Абсолютно підтримую..