Автор Тема: 301 Молодіжні парамасонські організації в Україні. Що це таке і чи є в них потреба.  (Прочитано 10928 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vasyl

• Administrator
  • Писар
  • Reputation Power: 0
  • vasyl has no influence.
  • ДЛ"Каменяр"
Але масонство така консервативна річ... Принаймні в Україні.
А чи всякий консерватизм є негативний? Як на мене то консерватизм, який присутній в масонстві і є в ньому найбільш цінним, якщо б не він то масонство давно б стало клубом по інтересам, і  ньому було б дуже багато того, що є в знаменитих "теоріях змов". Знаєте дотримання Лендмарок - це і є консерватизм. Але це і тільки це робить масонство регулярним( визнаним). І я особисто не маю бажання втратити консерватизм.
От саме це  я й хотів сказати.

Консерватизм не є негативним. Прото тут варто брати кожну конкретну ситуацію в деталях. Консерватизм як запорука древності, стабільності, Істини-це, безумовно, добре. Але консерватизм у прийнятті нових рішень, які не вступають в боротьбу ні з Ландмарками, ні з совістю, тобто рішень, на яких можна будувати все нові й нові будинки, і масонство виступатиме як фундамент з каменю,-не думаю, що правильно...

Як мені видається, то в нас більш-менш збалансований консерватизм в українському масонстві.   

Ioabert

• Старійшина
  • Reputation Power: 0
  • Ioabert has no influence.
  • Surge et age!
Розуміти всю систему в комплексі, мету тих чи інших дій і т.д. можуть тільки ті, хто є частиною системи.

Ми, профани, можемо просто говорити, як це виглядає зовні... Хоча це теж важливо ;)
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Антуан Мари Жан-Батист Роже де Сент-Экзюпери

"В масонстве Вы узнаете то, что найдёте в нём сами..."   Освальд Вирт. 1937

Ілона

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Ілона has no influence.
Я сначала подумала о том, что все же, некий опыт приходит только с возрастом, но потом словила себя на мысли о том, что это же тоже важно познавать истину и таким образом  с детства дать Молодежке дорогу в будущее. Чтоб у них к 33 годам уже было гораздо больше информации в голове о масонстве. Кончено нужно, если мы хотим видеть развитую и успешную Украину.
Україна - це ми...❤️❤️❤️ Попереду Світло!
 Свобода – как ответственность, Равенство – как полное отсутствие социальных предрассудков, Братство – как сакральный долг. Да, всё верно! 
И разве могут быть в этом хоть какие-нибудь сомнения?