Автор Тема: три Ордена одне ціле  (Прочитано 7007 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

BARS

• Гість
три Ордена одне ціле
« : Квітень 28, 2009, 09:28:56 pm »
 Cкажіть будь-ласка, чим поєднуються три Величних Ордена такі як Масони, Тамплієри та Іллюмінаті, може це все одне ціле? 8)

Александр О

• Місцевий
  • Reputation Power: 0
  • Александр О has no influence.
Re: три Ордена одне ціле
« Reply #1 : Квітень 29, 2009, 10:55:24 am »
 Насколько я знаю то определенная связь между тамплиерами и масонами есть, а братство илюминатов (их было 2 - 1-е это братство основаное в конце 15 начале 16 века в котором были представители Эпохи Возрождения, 2-е это братство Баварских илюминатов которое основал немецкий профессор (запамятовал имя) в 18 веке впоследствии многие из баварских илюминатов вступили в масонские ложи.

BARS

• Гість
« Reply #2 : Квітень 29, 2009, 12:08:36 pm »
 Я так розумію, що Орден Масонів, це є послідовники Ордену Тамплієрів, просто де що змінили в своїх уставах, а ціль залишається одна. Тільки Іллюміната так і залишаються для мене загадкою, їх зловісні плани але вертаємось трошки вище, мета в цих Орденів одна. :-\

indin

• Старійшина
  • indin has no influence.
  • и вновь продолжается бой,и сердцу тревожно в груди
« Reply #3 : Квітень 29, 2009, 01:38:36 pm »
 І яка ж по Вашому мета ;D
"Любовь есть главная причина жизни, главный закон гармонической связи, царствующей в природе... жизнь без любви есть пресмыкание!"
М.А.Бакунин

BARS

• Гість
« Reply #4 : Квітень 29, 2009, 02:02:26 pm »
 Мета - мовби равенство в усіх відносинах людської галузі, віра в єдиного Архітектора, але є дуже багато але... ;)

Maryan

• Гість
« Reply #5 : Травень 07, 2009, 10:36:47 pm »
Cкажіть будь-ласка, чим поєднуються три Величних Ордена такі як Масони, Тамплієри та Іллюмінаті, може це все одне ціле? 8)

Поєднуються гарно в легендах та міфах завдяки своїй таємничості. Певний зв'язок між тамплієрами та масонами (можливо навіть історичний) існує, проте Ілюмінаті - це вже легенди. Тим більше наскільки я чув не існує конкретних доказів, що Ілюмінаті існували взагалі.

Lord System

• Гість
« Reply #6 : Травень 17, 2009, 02:46:05 am »
Масони ( вільне мулярство) виникло задовго до тамплієрів, в одній з тем я вже частково написав історію створення. Тамплієри, ілюмінаті і ще багато інших таємних організацій - це все масонське. Просто їх створюють окремо одна від одної, щоб більше замести факти в історії і щоб було побільше таємниць, тобто щоб ніхто не докопався до суті хто за цим всім стоїть. При бажанні про іллюмінатів можу деяку інформацію виложити.

Baphomet

• Гість
« Reply #7 : Червень 16, 2009, 03:21:51 pm »
Уважаемые,вам не кажется,что вы говорите глупости,прислушайтесь к своему рассудку и интуиции,неужели вы на самом деле думаете,что все так просто  ;)

Lord System

• Гість
« Reply #8 : Червень 17, 2009, 05:00:02 pm »
Я знайшов цікаву книгу ( не сенсеєву ) про Комітет 300..ще не прочитав, але думаю я звідти багато цікавого дізнаюсь - розповідь воєнного службовця про різні організації, включно масони, іллюмінаті і т.д.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #9 : Червень 22, 2009, 08:12:53 pm »
О-о-о.. Комітет 300 це як ті ж Ілюмінаті, чи були, чи ні, але шороху багато навели  :)

Baphomet

• Гість
« Reply #10 : Червень 23, 2009, 01:02:34 pm »
Насколько я знаю "Комитет 300" не имеет отношения к каким-либо Тайным Обществам,это скорее политическая организация.

Lord System

• Гість
« Reply #11 : Червень 23, 2009, 05:01:41 pm »
Ну я не погоджусь з цим, хоча і переконувати нікого в протилежному не буду. Якщо не пряме, то *косвенне*( не знаю як це слово правильно пишеться і як буде по-українськи) точно має...а на рахунок існування іллюмінатів і т.д. можна припустити, що це все брехня, легенди, казки...але в кожній казці є доля правди :) Кому цікава ця книга про Комітет 300 напишіть мені в особисті повідомлення і я вам її перекину.

Baphomet

• Гість
« Reply #12 : Червень 24, 2009, 11:56:43 am »
Понимаю ваши сомнения,о Иллюминатах ходят очень много сказок и небылиц,но не стоит отрицать их существования хотя бы потому,что основанная в 1776 году Адамом Вейсгауптом "Ложа Древних Видящих Иллюминатов Баварии" которая в последствии была уничтожена по приказу папы в 1785 году(однако ее деятельность была продолжена подпольно)это исторический факт.

П.С.:Не сочтите за неуважение ответ на русском,мне так быстрее и легче изъясняться  ::)

Lord System

• Гість
« Reply #13 : Червень 26, 2009, 02:00:14 am »
П.С.:Не сочтите за неуважение ответ на русском,мне так быстрее и легче изъясняться  ::)
Та я сам часто спілкуюсь російською, але лише з тими, хто живе в Росії і дійсно може не розуміти української мови.

nothing

• Старійшина
  • nothing is looked down upon.
« Reply #14 : Липень 05, 2009, 03:48:53 pm »
Цитувати
Навіщо заперечувати факт існування іллюмінатів?
да существуют, существуют...вот позвоню прокурору Черкасс и попрошу Вам это отдельно объяснить