Автор Тема: Про нових братів.  (Прочитано 7625 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Nazirius

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • Nazirius has no influence.
Про нових братів.
« : Квітень 18, 2009, 07:37:20 pm »
Доброго дня!
Мене цікавить як колись відбувалось приєднання до брацтва(інтернету не було). Як підбирали людей, Як дізнавались про однодумців. Хто кого шукав.
Як відбувався би процес тепер або може відбувається з однодумцями, які не сидять на вашому сайті. Хто кого шукає. Вони Вас,Чи Ви їх? Як дізнаються про що погляди у вирішенні питань збігаються. Більшість однодумців не може написати електронного листа. ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЇХ ЗАЛУЧЕННЯ??????????   А також поясніть яким чином іде процес підбору братів за допомогою електронних листів. В листах можна написати будь що і в людині можна помилитись.ЯК?????? Наприклад в мене нема інтернету а є бажання що робити???????????????????????????

Дякую за відповідь

Maryan

• Гість
Re: Про нових братів.
« Reply #1 : Квітень 26, 2009, 01:04:32 pm »
Раніше масонство поширювалось серед добрих друзів та однодумців. Хтось колись поїхав закордон, посвятився в масони. Приїхав, розказав найближчим друзям, приїхали іноземці посвятили вже тут. Потім створили ложу. Так формувалось масонство одразу в різних частинах України. Зараз всі ложі, крім ложі "Світло" у Львові приймають бажаючих через інтернет. Звичайно при цьому запрошення друзів залишається практикою і по-сьогодні.

Якщо серед друзів немає масонів і вас ніхто не запримітить з масонів, то вихід тільки інтернет. Бажано одразу написати продуманого змістовного листа з проханням. Базові питання краще задавати на форумі.

Александр О

• Місцевий
  • Александр О has no influence.
« Reply #2 : Квітень 29, 2009, 11:02:28 am »
  Да раньше не было интернета и численность ордена была(как мне кажется) больше чем сейчас (я имею ввиду не только Украину но и Европейские страны) в чем причина?

Maryan

• Гість
« Reply #3 : Травень 07, 2009, 10:32:59 pm »
  Да раньше не было интернета и численность ордена была(как мне кажется) больше чем сейчас (я имею ввиду не только Украину но и Европейские страны) в чем причина?

Дуже цікаве питання. Одна з причин напевно є те, що сучасне суспільство набагото більш вільніше, все більше можливостей для того щоб бути "вільним і доброї слави" і робити багато добрих діл. З іншої сучасне суспільство постійно кудись спішить в шаленому темпі, а масонство потребує певного сповільнення, фундаментального виділення часу та зосередження уваги.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #4 : Травень 10, 2009, 10:29:28 pm »
Вітаю! На жаль мій комп геть згорів, тому деякий час мушу "пропасти" з нету, але по темі щодо нових братів  напишу, чисто випадково натрапив на безмежних просторах інтернету на такого собі Баяніста, ось що пише цей кадр, цитую:" Я хотел пойти в масоны, зашел и пошарился на их сайте
http://http://www.ukrmason.org/rus/news.php
нашел там адреса ихней эл почты,и написал им что бы они меня взяли в свое движение,а они ссуки не отвечают нихрена уже неделю,ну не гандоны ли? Кто знает где их контора находиться,пойду сразу без письма устраиваться. "
От я і думаю... боронь Боже каменярів, в тому числі й харківських, від таких баяністів, на щастя процедура прийняття досить складна...
З.І. http://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=231615

Jose

• Місцевий
  • Jose is looked down upon.
« Reply #5 : Травень 12, 2009, 12:56:50 am »
Уважаемый Веталь, не обращайте внимания. Клоунов-баянистов и просто психически нездоровых "кандидатов", на наш с Вами век хватит.  ;)

Каменотес

• Брати мулярі
  • Допитливий
  • Каменотес has no influence.
  • ДЛ "Імхотеп до Полум'яної зорі" №6
« Reply #6 : Червень 11, 2009, 01:20:44 am »
Доброго дня!
Мене цікавить як колись відбувалось приєднання до брацтва(інтернету не було). Як підбирали людей, Як дізнавались про однодумців. Хто кого шукав.
Як відбувався би процес тепер або може відбувається з однодумцями, які не сидять на вашому сайті. Хто кого шукає. Вони Вас,Чи Ви їх? Як дізнаються про що погляди у вирішенні питань збігаються. Більшість однодумців не може написати електронного листа. ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЇХ ЗАЛУЧЕННЯ??????????   А також поясніть яким чином іде процес підбору братів за допомогою електронних листів. В листах можна написати будь що і в людині можна помилитись.ЯК?????? Наприклад в мене нема інтернету а є бажання що робити???????????????????????????
8)

Nazirius

• Допитливий
  • **
  • Nazirius has no influence.
« Reply #7 : Червень 11, 2009, 01:36:42 pm »
Була відповідь про баяніста!!!   На мою думку підбір через інтернет не дуже хороша справа. Оскільки всерівно не знаєш і не бачиш людину яка хоче приєднатись до брацтва, не знаєш що вона, хто вона і чим займається а головне що має на думці. Писати хороших листів справа не важка і тому тільки по хорошому листу робити висновки не можливо. Я думаю ви зі мною погоджуєтесь.Це означає що є якийсь інший спосіб залучення для тих хто пише листи в інтернеті а якщо ні тоді виходить що відвідувачам сайту неможливо приєднатися.
Ще одне- більість потенційних братів, на мою думку, не є користувачами інтернеу бо це люди зайняті і їм невистачає часу, аще вміння шукати Вас тут і писати ХОРОШІ листи.
На моєму прикладі скажу. Брацтво цікавить, попав на сайт випадково коли шукав хоть якусь достовірну інформацію. Такої на жаль не знайшов бо те що пишуть повна брехня.  Тут можливо дістати відповіді на запитання але не повне бачення всього. Сам листи не пишу оскільки як я говорив не бачу в них доцільності.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #8 : Червень 11, 2009, 02:14:15 pm »
Цей форум створено для спілкування посв'ячених з непосв'яченими (профанами). А не з метою хідхантингу.
І інтернет не є основним джерелом нових братів. Братство є самодостатнім і не ставить перед собою завдання будьяким чиним залучити максимальну кількість народу. Потрапити до братства не так просто як здавалося б з деяких повідомлень цього форуму. Так, були і думаю будуть брати, що потрапили до братства за допомогою інтернету. Є люди яким було відмовлено, хоч вони й писали тут "красиві листи".

Хоч би я говорив усіма людськими й янгольськими мовами та не мав би любові, то був би я міддю, що дзвенить, або цимбалом, що бренить.

І хоч би я мав пророцтва дар, і знав би всі таємниці, і тямив усі знаття, і якби мав усю ту віру, що навіть гори перестановляє, та не мав би любові, то був би нічим.

І хоч би роздав я всі мої маєтки, і хоч би тіло своє віддав спалити, а любові не мав би, то не було б мені користі ніякої.

Любов довго терпить, милосердя має, любов не заздрить, любов не пишається, не гордує,

не буяє, не допоминається свого, не роздражнюється, не мислить зла,

не радіє з неправди, а радіє з правди;

вона все любить, всьому віри діймає, на все вповає, все терпить.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

unlx

• Допитливий
  • **
  • unlx has no influence.
« Reply #9 : Червень 11, 2009, 05:25:21 pm »
Ну прочитав я в інтернеті і нетільки купу різної літератури по темі але все так в які двері стукати ? Чи потрібно як колись рекомендація двох "членів партії"? Тоді як мені знайти тих двох "членів партії" які захотілиб зі мною поспілкуватись і можливо рекомендувати?
« Останнє редагування: Червень 11, 2009, 05:33:29 pm від unlx »

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #10 : Червень 11, 2009, 07:26:26 pm »
http://www.stone.co.ua/index.php?topic=88.0
Тут все роз'яснено.
« Останнє редагування: Липень 05, 2015, 12:03:48 am від W. Ulf »
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

fg28

• Допитливий
  • **
  • fg28 is looked down upon.
« Reply #11 : Жовтень 03, 2009, 04:54:02 pm »
Чи можна людей приймати до ложі через інтернет? Відповідь і так зрозуміла. А ось уявлення про людину скласти пройшовши по його записах, форумах, блогах, можна. Особливо тих хто багато спілкується.

nothing

• Старійшина
  • nothing is looked down upon.
« Reply #12 : Жовтень 03, 2009, 07:08:47 pm »
...и что? получите виртуальный портрет человека которого вы даже в глаза не видели...
почитайте Идору. это явление Гибсон назвал "узловые точки". но надо обладать феноменальным даром, сравнимым с ясновидением, чтоб на основе такой информации делать правильное представление о личности наблюдаемого. в абсолютном большинстве случаев, люди делают эти выводы просто чтоб утешить себя хоть какой-то информацией об интересующем их субъекте.
если вы складываете впечатление по тому что нашли в сети - резюме, форумы на которых зарегистрирован, музыку которую слушает, фильмы которые любит - то вы либо в людях мало что понимаете или просто не понимаете сути такого общения...таким способом лишь можете предположить, чем человек время от времени себя занимает, а не чем живет. или этого вам достаточно для того чтоб иметь представление о человеке?

общение в киберпространстве (кстати, термин также придуманый Гибсоном) очень специфично, я, например, уже перестал представлять, а кто же там сидит за компьютером по ту сторону интернета...только отсекаю то что мне интересно, а что нет. другого выбора нету. доказывать что-то набору букв на экране монитора бесполезно.

вот в ваших словах, например, я услышал параною и боязнь нарушения личного пространства. и могу сделать вывод что вы слабый, испуганный, скрытный и недалекий человек. а вы обо мне, что я несдержанный, самоуверенный и агрессивный хам. но ведь есть вероятность, что оба этих предположения неверны

понять человека можно лишь взглянув ему в глаза

и вообще, ваше предположение это тоже самое, что быть уверенным в том что прочел книгу и почувствовал то, что хотел передать автор, увидев мельком ее обложку в журнале с расстояния 5 метров...т.е. это невозможно. можно лишь про себя отметить, интересно ли тебе прочесть эту книгу или нет?  :)
« Останнє редагування: Жовтень 04, 2009, 12:40:15 pm від nothing »

profesor_

• Гість
« Reply #13 : Жовтень 03, 2009, 08:27:05 pm »
Однак для того, щоб бути допущеним до ініціації, крім власне інтернету, необхідно пройти співбесіду (або ряд співбесід), та прослуховування під пов'язкою, а це вже якісно інші рівні спілкування.

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #14 : Жовтень 04, 2009, 07:57:06 pm »
Цитувати
таким способом лишь можете предположить, чем человек время от времени себя занимает, а не чем живет. или этого вам достаточно для того чтоб иметь представление о человеке?
Позволь с тобой не согласиться, Сергей... Помнишь, кто-то сказал: скажи мне чем ты занимаешься и я скажу кто ты. Именно чем человек занимается в свободное время и показывает его настоящего, его настоящие вкусы и увлечения. Графологи, например, составляют психологический портрет по почерку и манере изложения информации, физиогномисты, расскажут о тебе то, что ты и сам не знаешь по словесному портрету, а ещё лучше по фото, психоаналитик по отрывкам фраз, устойчивым фразеологизмам и прочим словесным оборотам так же скажут кто ты и что ты, это не фантастика, это действительно работает, так что, считаю, что fg28 по большей части прав.
Цитувати
А ось уявлення про людину скласти пройшовши по його записах, форумах, блогах, можна. Особливо тих хто багато спілкується.
Тут не нужно иметь дар бабушки Ванги или Нострадамуса, это психология...

С Уважением, Веталь  :)