Автор Тема: масонство и каббала  (Прочитано 5778 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lord System

• Гість
Re: масонство и каббала
« Reply #15 : Травень 17, 2009, 02:18:17 pm »
мені цього року виповниться лише 18, тобто попасти я зможу в до вас лише через 3 роки. А хочу попасти хочу тому, що ,не зважаючі на *ваші цілі*,  у вас можна багато чого дізнатись і  сюди в основному попадають далеко не дурні люди, але не завжди. Наприклад, одна із ваших організацій по-російські *Люциферяне*( яка,доречі, існує і зараз - вчора шукав в інтернеті, але наскільки вона зараз має відношення до вас сказати не можу ). До неї входили такі люди як Ісаак Барроу та його ученик Ісаак Ньютон. Ісаак Барроу був дійсно розумним, був головою кафедри філософії, потім вищої математики і фізики, а в кінці богослов*я, якщо я не помиляюсь. За допомогою цієї організації до нього попали роботи Омара Хайяма і одна з його робіт *Труднощі арифметики*, на якій зараз базується практично вся сучасна математика. Барроу переклав частину робіт і певні його дослідження присвоїв собі, за що і отримав вищі научні ступені. Але присвоїв собі лише частину - решту вн залишив для свого учня Ісаака Ньютона, який був далеко не генієм, щоб просунути його і мати свою людину спочатку в Кембриджському університеті, а потім і у владних структурах. Завдяки *законам Ньютона*, які були далеко не його, а списані з робіт Омара Хайяма  Ньютон досить швидко получив звання кандидата наук, доктора і т.д., а пізніше, завдяки ще декільком працям, він взагалі отримав дворянський титул і почав називатися сер Ісаак Ньютон. Але своїх зусиль він туди не доклав жодних, навіть переклади в соновному йому робив Ісаак Барроу, так Барроу його виручив , коли Ньютон чуть не проколовся на винаході дзеркального телескопу, через неточний переклад робіт Хайяма.Єдиними роботами Ньютона були певні богословські роботи, де він практично прирівнював себе до Бога, через свій дуже егоїстичний характер, з яких пізніше сміялись і дивувались вчені, але все списали на те що геній Ісаак Ньютон вже був старим і не зовсім розумів, що пише. Це я вів до того, що не завжди розумні люди серед масонів.
А на рахунок оригінальних назв цих організацій( вільні каменярі і свобідні каменярі) я  інформації не маю, але думаю тут треба звертатись не до української і англійської мови, а до якоїсь давньогрецької чи яка там мова була в Єгипті за часів Імхотепа.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #16 : Травень 17, 2009, 03:34:54 pm »
Так я й питав про давньо-єгипетську чи гебрейську назву, а українську та англійську приводів як приклад, що не завжди відмінності в одній мові мають аналогічні відмінності в іншій. А сприймати на віру теорії побудовані на грі слів, без реального археолінгвістичного аналізу просто смішно.
А Ви читали праці Хайяма і Ньютона? І, що Ви знаєте про наукові методи які практикувалися в той час? Більшість наукових праць є компілятивними і практика обов'язкового подання першоджерел налічує років 100.
Ви теж подаєте знання як свої, хоч це майже дослівні цитати з "одкровень" такого собі правителя світу, що називає себе Сенсеєм. І в якого масони відібрали диригентську паличку. :)
« Останнє редагування: Травень 17, 2009, 03:38:46 pm від W. Ulf »
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Lord System

• Гість
« Reply #17 : Травень 17, 2009, 06:07:08 pm »
Так я й питав про давньо-єгипетську чи гебрейську назву, а українську та англійську приводів як приклад, що не завжди відмінності в одній мові мають аналогічні відмінності в іншій. А сприймати на віру теорії побудовані на грі слів, без реального археолінгвістичного аналізу просто смішно.
А Ви читали праці Хайяма і Ньютона? І, що Ви знаєте про наукові методи які практикувалися в той час? Більшість наукових праць є компілятивними і практика обов'язкового подання першоджерел налічує років 100.
Ви теж подаєте знання як свої, хоч це майже дослівні цитати з "одкровень" такого собі правителя світу, що називає себе Сенсеєм. І в якого масони відібрали диригентську паличку. :)
Я не подаю знання як свої, я ще замало прожив і замало знаю щоб таке говорити від свого імені. Навіть якщо він масон, в якого відібрали диригентську паличку, як Ви говорите, і це його *одкровення*, то чому йому не довіряти - він вже не в масонстві, то чому б не розказати правду)...Принаймі покищо я в його текстах нічого поганого не знайшов. А якщо говорити в контексті : * чи  ти бачив ту працю, чи той документ?*, то я можу сказати, що взагалі не бачив документів про 2-у світову війну, наприклад, таємний протокол чи пакт Молотова-Ріббентропа, чи ще щось, але ж війна була і цього ніхто не заперечить. Я думаю, що і Ви можете розказувати історію, не бачивши і десятої частини документів на власні очі, про які маєте певну інформацію.
Я не можу казати, що це все 100% правда, але після прочитаного переконати мене і багатьох інших, хто прочитав ті книжки, в тому, що це не правда думаю буде дуже не легко.
« Останнє редагування: Травень 17, 2009, 06:09:08 pm від Lord System »

nothing

• Старійшина
  • Reputation Power: 0
  • nothing is looked down upon.
« Reply #18 : Травень 17, 2009, 06:46:15 pm »
одним словом - 18 лет...
« Останнє редагування: Травень 17, 2009, 06:49:00 pm від nothing »

Leonid

• Старійшина
  • Leonid has no influence.
    • Теософское движение на Днепропетровщине
« Reply #19 : Травень 17, 2009, 09:14:48 pm »
одним словом - 18 лет...
18 лет, а уже в поиске! Разберется со временем что к чему, так что ищите, Lord! Главное чтобы этот поиск не приобрел формат "воинствующей глупости", как это иногда бывает...
All we need is Love!

Lord System

• Гість
« Reply #20 : Травень 17, 2009, 11:10:35 pm »
одним словом - 18 лет...
18 лет, а уже в поиске! Разберется со временем что к чему, так что ищите, Lord! Главное чтобы этот поиск не приобрел формат "воинствующей глупости", как это иногда бывает...
Дякую, постараюсь, може якраз Ви мене і навчите, якщо потраплю в вашу організацію.

Павло

• Місцевий
  • Павло is looked down upon.
« Reply #21 : Травень 18, 2009, 01:21:22 am »
Дякую, постараюсь, може якраз Ви мене і навчите, якщо потраплю в вашу організацію.
Ні. Вас ніхто не навчить, максимум підкажуть і Ви цього навчитесь ще ДО "потрапляння"  В...

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #22 : Травень 18, 2009, 12:09:39 pm »
Я не подаю знання як свої, я ще замало прожив і замало знаю щоб таке говорити від свого імені. Навіть якщо він масон, в якого відібрали диригентську паличку, як Ви говорите, і це його *одкровення*, то чому йому не довіряти - він вже не в масонстві, то чому б не розказати правду)...Принаймі покищо я в його текстах нічого поганого не знайшов. А якщо говорити в контексті : * чи  ти бачив ту працю, чи той документ?*, то я можу сказати, що взагалі не бачив документів про 2-у світову війну, наприклад, таємний протокол чи пакт Молотова-Ріббентропа, чи ще щось, але ж війна була і цього ніхто не заперечить. Я думаю, що і Ви можете розказувати історію, не бачивши і десятої частини документів на власні очі, про які маєте певну інформацію.
Я не можу казати, що це все 100% правда, але після прочитаного переконати мене і багатьох інших, хто прочитав ті книжки, в тому, що це не правда думаю буде дуже не легко.
Ну Ви ж не кажете "я чув таку версію", чи там "є така думка, що". А просто подаєте інформацію без всяких застережень, що сприймається як Ваша особиста позиція - Ваші знання.
Про те, що Сенсей з цих книг є, був, чи буде масоном, я нічого не казав. А мав на увазі, що з цих книг випливає наступне:
- Він чи не єдиний хто володіє таємним знанням всього світу;
- На підставі цього керувати світом повин він, а не хто небудь інший;
- А масони не визнають за ним цих прав, тому вони ...
Не буду спорити про те чи є щось погане в цих книгах, але нічого хорошого там не знайшов. Така собі посередня белетристика замішана на теорії змови, а-ля Ден Браун.
А про документи, тут Ви праві - потрібно мати певну інформацію. Необов'язково бачити первинний документ. Але коли вторинні документи викликають сумніви, або їх мало - тоді, все таки, бажано ознайомитись з первинними документи. На цьому принципі побудований науковий метод досліджень. А тут навіть вторинних документів немає, просто звинувачення в крадіжці. Автора теж можна звинуватити в крадіжці, адже вона використовує звинувачення проти масонства які вже безліч разів до неї використовувались. ;)
Моя Вам порада, якщо Ви дійсно хочете щось знайти втікайте від людей які кажуть, що тільки вони знають істину та правильний шлях до неї. Як написали колись Олді -"Вчителю який відчув себе вчителем потрібно втекти в гори і там зробитись пустельником". І завжди старайтесь вивчити різні думки про предмет дослідження. Бо як казав один великий вчений (здається Енштейн, але можу помилятись) "У кожного вченого є свій кругозір і коли цей кругозір звужується і перетворюється на точку от тоді і виникає "точка зору".
Щасти Вам у ваших пошуках.

Lord System

• Гість
« Reply #23 : Травень 18, 2009, 10:49:54 pm »
Дякую, на рахунок різних точок зору Ви праві. Доречі, що можете порекомендувати почитати про масонство і не тільки, що може допомгти мені у моїх пошуках? Але сенсеєві книжки я все-таки дочитаю)...а, і якщо можете зразу киньте ссилку на ті книги.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #24 : Травень 19, 2009, 01:31:38 pm »
« Останнє редагування: Липень 04, 2015, 11:54:36 pm від W. Ulf »

Anael

• Допитливий
  • **
  • Anael is looked down upon.
« Reply #25 : Червень 16, 2010, 09:13:16 am »
Виправте мене якщо я не так щось зрозумів, але з усього нище сказаного я дійшов висновку, що масони просто мають право вибору чи практикувати їм кабалу чи ні, а взагальному масонство і кабала поняття не тотожрі???

Ioabert

• Старійшина
  • Ioabert has no influence.
  • Surge et age!
« Reply #26 : Червень 16, 2010, 01:27:50 pm »
Виправте мене якщо я не так щось зрозумів, але з усього нище сказаного я дійшов висновку, що масони просто мають право вибору чи практикувати їм кабалу чи ні, а взагальному масонство і кабала поняття не тотожрі???
Але при цьому, правда, у Альберта Пайка в символічних ступенях каббалі присвячено велику увагу ;)
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Антуан Мари Жан-Батист Роже де Сент-Экзюпери

"В масонстве Вы узнаете то, что найдёте в нём сами..."   Освальд Вирт. 1937

Веталь=>Каменяр

• Старійшина
  • Веталь=>Каменяр has no influence.
« Reply #27 : Червень 16, 2010, 07:41:43 pm »
Я гадаю що так, не всі масони каббалісти.