Автор Тема: Зміст і форма  (Прочитано 136 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Guerreiro da Luz

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Guerreiro da Luz has no influence.
Зміст і форма
« : Травень 16, 2020, 07:32:41 pm »
Друзі, думка вголос...
Допускаємо, що Символ є тією елементарною одиницею, що сполучає зміст і форму. Він
пов’язаний із позначуваним ним предметом так, що зміст знака та його прототипу представляються самим знаком і розкриваються через інтерпретацію.
Допускаємо, що "хтось" "кодує" символ-форму змістом, який він/вона/вони в цю форму вкладають. Особливо, найстарші символи відомі людству. Припускаємо навіть, що знання про справжній зміст символів збереглося різними способами до сьогодні.
Питання: "Чи є хоча б якась користь, навіть мінімальна, для людини, яка використовує символи, які не розуміє, чи розуміє неправильно, від оригінального змісту символу? Чи навпаки, вкладаючи свій зміст в форму (символ), людина перекодовує цей символ під себе? Чи символ завжди несе своє оригінальне значення через форму, незалежно хто і як його використовує?

GoodGuy

• Писар
  • Reputation Power: 4
  • GoodGuy has no influence.
  • You and I say something. It is like ping pong)
Re: Зміст і форма
« Reply #1 : Травень 16, 2020, 09:29:38 pm »
Символ, це ключ..який вiдчиняэ дверi.. до знань. Це провiдник, це пiдказка.. А можливо все вцiлому. Та якщо допустити, що маэмо книжку з iнфою за 10 класс, а знаходимось в 5 класi.. Як будем розумiти i чи зможемо розiбратись самi? Тобто виникаэ догматичне запитання - символ стверджуэ щось i э догмою, чи лише спрямовуэ.

Той хто творив символ мав це вказати в П. С.  :)
« Останнє редагування: Травень 16, 2020, 09:33:04 pm від GoodGuy »
Любовь к истине есть прирожденная любовь к добру, доминируя над всеми другими желаниями души, она очищает её, она поднимает человека и восстанавливает в нем подобие Божие.

Не ленись читать книги, ибо в них ты легко отыщешь то, что иные с таким трудом обретали в жизненном опыте, и постигнешь все...

Guerreiro da Luz

• Допитливий
  • **
« Reply #2 : Травень 16, 2020, 09:50:28 pm »
Good Guy думка вголос трошки не про те...
Звичайно, що символ - це дороговказ, якому все одно дивиться на нього 5-тикласник чи професор. він просто є.
Думка про те, чи зміниться зміст, якщо змінити форму?
Впевнений, що так, стосовно геометричних символів.
Як думаєте?

Alen Geich

• t.me/legendary_tails [24/7]
  • Допитливий
  • **
  • Alen Geich has no influence.
« Reply #3 : Травень 16, 2020, 10:31:19 pm »

Питання: "Чи є хоча б якась користь, навіть мінімальна, для людини, яка використовує символи, які не розуміє, чи розуміє неправильно, від оригінального змісту символу?
Якщо не розуміє - нічого (користного), а якщо не вірно розуміє то по-різному. В залежності як цю дію трактувати і де саме людина загубилася. Але здебільшого також нічого. Якщо говорити про інших два випадка, то в одному це - погіршення здоровя, як тілесного так і психічного.

Уся прийнята користь, у цих випадках, може відчутися лише із-за ефекта Плацебо.

Питання: " Чи навпаки, вкладаючи свій зміст в форму (символ), людина перекодовує цей символ під себе?
Скільки би часу людина не вдавала камінь за рибу, він всеодно залишиться камнем.

Чи символ завжди несе своє оригінальне значення через форму, незалежно хто і як його використовує?
Ні. Не завжди.
« Останнє редагування: Травень 16, 2020, 11:20:21 pm від Alen Geich »
Мої думки, базуються лише на фоні мого життєвого досвіду, на момент його формування та висвітлення. Цілком ймовірно, що моя подальша інформація буде відрізнятися від попередньої, або суперечитися, ба більше - спростовуватись. Тому не раджу сприймати мої повідомлення, як за цілковиту істину. Дякую.

GoodGuy

• Писар
« Reply #4 : Травень 17, 2020, 06:46:22 am »
Good Guy думка вголос трошки не про те...
Звичайно, що символ - це дороговказ, якому все одно дивиться на нього 5-тикласник чи професор. він просто є.
Думка про те, чи зміниться зміст, якщо змінити форму?
Впевнений, що так, стосовно геометричних символів.
Як думаєте?

Якщо квадрат намалювати не правильно - выйде прямокутник, а якщо дивитись на коло пiд кутом -  вийде элiпс. Я схильний вважати, що важливiше процесс i куди ми фокусуэмо увагу.

Наприклад, я недавно дiзнався, що на планете по справжньому медитують декiлька чоловiк, решта - намагаються. Для освоэння деяких практик треба 16 рокiв виконувати вправи i тодi вийде. Та один один почне практикувати, а iнший одразу вiдмовиться

Короче iнтуiцiя найкраще пiдкаже1 :)
Любовь к истине есть прирожденная любовь к добру, доминируя над всеми другими желаниями души, она очищает её, она поднимает человека и восстанавливает в нем подобие Божие.

Не ленись читать книги, ибо в них ты легко отыщешь то, что иные с таким трудом обретали в жизненном опыте, и постигнешь все...

Andriy

• Допитливий
  • **
  • Andriy has no influence.
« Reply #5 : Травень 18, 2020, 12:02:15 am »
Наприклад, я недавно дiзнався, що на планете по справжньому медитують декiлька чоловiк, решта - намагаються....
Цікаво звідки Ви це знаєте?
Життя — це щось таємниче, як і сон, казка, чаклунство, і ми абсолютно не знаємо, хто ми такі і що з нами взагалі відбувається. Таємниця просочує все, і таємницям немає ні початку, ні кінця...

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #6 : Травень 21, 2020, 10:02:09 pm »
Свастика, дуже цікавий символ у цьому плані.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

GoodGuy

• Писар
« Reply #7 : Травень 23, 2020, 10:17:10 pm »
Наприклад, я недавно дiзнався, що на планете по справжньому медитують декiлька чоловiк, решта - намагаються....
Цікаво звідки Ви це знаєте?

Почув

Guerreiro da Luz

• Допитливий
  • **
« Reply #8 : Травень 25, 2020, 05:25:23 pm »
Свастика, дуже цікавий символ у цьому плані.

Правостороння чи лівостороння?:)