Автор Тема: Места силы Киева  (Прочитано 100 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

GoodGuy

• Писар
  • Reputation Power: 4
  • GoodGuy has no influence.
  • You and I say something. It is like ping pong)
Места силы Киева
« : Травень 03, 2020, 08:42:01 pm »
Доброго времени суток)

Возможно кто-то может поделится инфой, касательно мест силы Киева... Я сейчас заинтересовался этой темой и буду рад практической инфе особенно от тех, кто ощущает эти места.

Любовь к истине есть прирожденная любовь к добру, доминируя над всеми другими желаниями души, она очищает её, она поднимает человека и восстанавливает в нем подобие Божие.

Не ленись читать книги, ибо в них ты легко отыщешь то, что иные с таким трудом обретали в жизненном опыте, и постигнешь все...

Alen Geich

• t.me/legendary_tails [24/7]
  • Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Alen Geich has no influence.
Re: Места силы Киева
« Reply #1 : Травень 05, 2020, 11:09:05 am »
Доброго времени суток)

Возможно кто-то может поделится инфой, касательно мест силы Киева... Я сейчас заинтересовался этой темой и буду рад практической инфе особенно от тех, кто ощущает эти места.

Доброго дня,
Якщо мова йдеться про узагальнені місця, які серед містян вважаються "місцями сили" то ось Вам список:
Позитивні: Володимирська гірка, Києво-Печерська Лавра, Софіївський собор, Видубицький монастир, Фроловський монастир, Кітаєво.
Негативні: Лиса гора, Главпочтамп, Жовтневий палац, Бабин Яр, Телевишка, територія Зеленого Театру, Аскольдова Могила, Московський міст, Бессарабський ринок, Воздвиженка, сходи на Великій Житомирській, Байковий цвинтар, дім купця Суліми на Лютеранській, Родіна-мать, ну і Андрїївский спуск, 13. 

Здебільшого, популарність до тих чи інших, вище описаних місць, підігрівається за рахунок субкультур чи то екскурсоводів. А вже на місті відіграє свою роль наша уява та атмосфера повз нашого звичного бетонного оточення.
Особисто для мене, яскраво виражене місце сили можна відзнайти будь-де, яке віддалене від присутні високої концентрація штучних ЕМП. Для прикладу: ну не може бути місце з "таємною силою", про яке розказують екскурсоводи, тим часом на тому ж "будинку з привидами", натикано дві чи три вишки сотового звязку.

Місця сили грубо поділяю, особисто, на дві категорії: природнє, та спадкоємне, тобто набуте людьми, де сила місця залежить від частоти проведення ритуалів, молитви, чи навіть якість чистоти спільного перебування та вчинків.

Як описувалось вище є місця з позитивною енергетикою, та негативною. У природних місць полярність являється сталою, самостійно незмінною. Вплинути на зміну полярності може лише подія, яка повязана із діями людини. У спадкоємних місцях, як я писав, силу потрібно постійно підтримувати, щоби здобута енергетика не йшла на спад. Саме тому, ритуальні місця намагаються робити на природних джерелах, де це місце може бути посилене вже поступово спадкоємним фактором. Хочу зауважити також, що здебільшого легше віднайти місця з негативною енергетикою, так як її розпад відбувається у декілька разів повільніше чим в позитивної. Також процесс зміни полярності (вище описаним фактором) на негатив проходить набагато швидше, аніж навпаки. Саме тому до "святих місць" відносяться із такою педантичною обережністю та дбайливістю. Для прикладу (на мою думку), масонський храм, являється одним із гарних прикладів подібних місць.

Місцем індивідуальної сили також є і ваш дім, або місце вашої частої ночівлі. Він несе акумулятивний характер, але це вже відноситься до більш поглибленної теми...
« Останнє редагування: Травень 05, 2020, 11:10:43 am від Alen Geich »
Мої думки, базуються лише на фоні мого життєвого досвіду, на момент його формування та висвітлення. Цілком ймовірно, що моя подальша інформація буде відрізнятися від попередньої, або суперечитися, ба більше - спростовуватись. Тому не раджу сприймати мої повідомлення, як за цілковиту істину. Дякую.

Guerreiro da Luz

• Допитливий
  • **
  • Guerreiro da Luz has no influence.
« Reply #2 : Травень 06, 2020, 11:05:52 am »
Дуже цікаво про Аскольдову могилу. Чому там негативне місце?

Alen Geich

• Допитливий
  • **
« Reply #3 : Травень 06, 2020, 12:57:06 pm »
Дуже цікаво про Аскольдову могилу. Чому там негативне місце?

Доброго дня,
Це місце, що розташоване на границі Зеленого Театру,  було не тільки місцем смерті князя Аскольда. Не доброї слави добавляв ще той факт, що на цьому місці існував зруйнований монастир та їхнє поховання. Це поховання з часом переросло в елітний некрополь, який був знищений в часи радянської влади. В свій час також тут були поховані герої Крут.
Мої думки, базуються лише на фоні мого життєвого досвіду, на момент його формування та висвітлення. Цілком ймовірно, що моя подальша інформація буде відрізнятися від попередньої, або суперечитися, ба більше - спростовуватись. Тому не раджу сприймати мої повідомлення, як за цілковиту істину. Дякую.

GoodGuy

• Писар
  • Reputation Power: 4
  • GoodGuy has no influence.
  • You and I say something. It is like ping pong)
« Reply #4 : Травень 10, 2020, 09:58:23 pm »
Это не все места и это инфа с гугла. Хотелось бы что-то более информативно. Например чем отличается енергетик позитивных мест от негативных. И есть ли такое разделение на самом деле. Вот я был на Замковой горе с ложей св. Патрика - это реальное место силы, даже с языческим капищем на вершине. Чёт инфы об этом месте нету, а значит и другие места могут имется

Что влияет на образования места силы, есть ли закономерность их размещения на карте? Что внутри места силы на самом деле? Или как оно работает и почему?
Любовь к истине есть прирожденная любовь к добру, доминируя над всеми другими желаниями души, она очищает её, она поднимает человека и восстанавливает в нем подобие Божие.

Не ленись читать книги, ибо в них ты легко отыщешь то, что иные с таким трудом обретали в жизненном опыте, и постигнешь все...

Alen Geich

• Допитливий
  • **
« Reply #5 : Травень 10, 2020, 10:39:34 pm »
Это не все места и это инфа с гугла. Хотелось бы что-то более информативно.

Ця інформація служила вступом до розповіді, яка описувалась нижче, я на цьому підкреслював - це інфа пересічного містянина.
А далі описував, як найти місце сили, і як я це пояснюю своїми словами. Можливо Ви не дочитали до кінця. Це не обовязково має бути маєток, склеп, чи інше атмосферно оформлене (але це не значить, що і таких немає - читати попереднє повідомлення). Я особисто довкола свого міста віднайшов більше десяти місць, в яких відчуваю силу, і не одне не похоже на іншу. Одне місце - поле, друге - узбіччя трасси, третє - прямо під корінням старої яблуні. Як находжу? Не повірите - нюхом та верхньою частиною щік, а вже потім дотиком долоні, далі - все тіло. Кожне місце відчувається по різному - слабке, натрапляв досить випадково, а інше - може сягати не одне футбольне поле.  Для себе лише недавно помітив посилення одного з цих місць одразу після грози. Тривалість була до години. Нажаль, немаю наукового ступенню по біоенергетиці, чи щоб там не було, і пояснюю все на словах, із свого життя.