Автор Тема: Проблематика межличностной коммуникации  (Прочитано 95 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Priest

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Priest has no influence.
Здравствуйте , впервые пишу на этом форуме . Я хотел бы уточнить подымается ли в ордена вопрос 'языка' как средства коммуникации. С позиции того что слово это всего лишь набор звуков , а вопрос интерпретации сугубо дело индивидуальное . И одна из проблем коммуникации это как раз несоответствие отправленной информации к полученной .

rumiantsev

• Допитливий
  • **
  • rumiantsev has no influence.
Re: Проблематика межличностной коммуникации
« Reply #1 : Квітень 24, 2020, 11:46:13 pm »
Мені здається не має різниці на якій мові Ви говорите, і яким способом передаєте інформацію. Головне те що у Вас в душі, і Ваше сприйняття світу і Абсолюта в цілому... А в рукотворному середовищі є безліч інструментів і способів як перетворити інформацію з одного виду в інший, і тим паче передати.
Ці люди наче риба меч,
І плавають мовчливо - колять в спину,
І запевняють всі, що не хочуть ворожнеч,
А в решті решт, і не дають спочину...

Priest

• Допитливий
  • **
« Reply #2 : Квітень 24, 2020, 11:58:08 pm »
Я не имел ввиду национальный язык. Я имело ввиду язык в общем как средство коммуникации .

Alen Geich

• t.me/legendary_tails [24/7]
  • Допитливий
  • **
  • Alen Geich has no influence.
« Reply #3 : Квітень 25, 2020, 03:48:19 pm »
Здравствуйте , впервые пишу на этом форуме . Я хотел бы уточнить подымается ли в ордена вопрос 'языка' как средства коммуникации. С позиции того что слово это всего лишь набор звуков , а вопрос интерпретации сугубо дело индивидуальное . И одна из проблем коммуникации это как раз несоответствие отправленной информации к полученной .
Доброго дня,
Дуже узагальнене запитання, окрім того, це вже більш індивідуальне запитання до кожної ложі окремо, так як це вже більш соціальне питання, яке може виникати під час її започаткування, розвитку, чи ситуативно. Історія каменярства дуже глубока і подібне питання, на рівні загалу, давно врегульоване.

Крім того, хочу нагадати, що окрім вербального спілкування, активно використовується і невербальне: кінетичне, тобто зорове (міміка, поза, жести, хода, погляд), ритмо-інтонаційні сторони мови (висота тону, гучність, тембр, сила наголосу), екстралінгвістичні (включення в мову пауз, зітхань, сміху, плачу і т.д), такесично (динамічні дотики в формі рукостискання, поплескування, поцілунку), проксемічно (орієнтація партнерів в момент спілкування і дистанція між ними (дистанціювання)), що дозволяє заповнити комунікацію та коректно сприйняти передану інформацію сповна.
Мої думки, базуються лише на фоні мого життєвого досвіду, на момент його формування та висвітлення. Цілком ймовірно, що моя подальша інформація буде відрізнятися від попередньої, або суперечитися, ба більше - спростовуватись. Тому не раджу сприймати мої повідомлення, як за цілковиту істину. Дякую.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #4 : Травень 01, 2020, 11:26:44 am »
Дуже гарне питання і дуже правильне.
Найбільш поширене означення масонства — це «система моралі, викладена в алегоріях та проілюстрована символами». І саме трактуванням символів і дослідженням сенсів алегорій займається Масонство.
Складно писати з телефону, тому, зараз, не буду далі розвивати тему, але пропоную її до обговорення.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Priest

• Допитливий
  • **
« Reply #5 : Травень 01, 2020, 11:39:05 pm »
Дуже гарне питання і дуже правильне.
Найбільш поширене означення масонства — це «система моралі, викладена в алегоріях та проілюстрована символами». І саме трактуванням символів і дослідженням сенсів алегорій займається Масонство.
Складно писати з телефону, тому, зараз, не буду далі розвивати тему, але пропоную її до обговорення.
Скажите правильно ли я понимаю что в масонские символы были вложены образы отображающие суть каких то знаний . И задача масона заключается в поиске этой сути ? И если ответ да , то как справлятются братья с проблемой предвзятости в трактовки образов? Так как любой из нас смотрит на что бы то ни было через призму собственного опыта тем самым искажая объект наблюдения

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #6 : Травень 02, 2020, 10:37:46 am »
Так, ви правильно розумієте.
Так, кожен трактує символи суб'єктивно і упереджено. Але, накладаючи трактування одне на одне, доповнюючи і розширюючи, ми наближаємось до істинної суті.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Priest

• Допитливий
  • **
« Reply #7 : Травень 02, 2020, 01:21:03 pm »
Так, ви правильно розумієте.
Так, кожен трактує символи суб'єктивно і упереджено. Але, накладаючи трактування одне на одне, доповнюючи і розширюючи, ми наближаємось до істинної суті.
Скажите , а есть какие-то данные  о происхождении символов масонства ?  Можно узнать о приемах которые в ордене применяются для того что снизить уровень субъективизма ? И повысить уровень безспрестрастности ?