Автор Тема: В.О.Л.У.  (Прочитано 1310 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Olfur

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • Olfur has no influence.
В.О.Л.У.
« : Січень 31, 2020, 07:57:38 am »
Доброго дня!

Ось тут https://m.facebook.com/GULU.Freemasonry/
побачив повідомлення про створення нової ложі.

Виникло питання - які стосунки ВЛУ можливі/існують з цією ложею? Чи визнається вона як регулярна?
Не побачив її в переліку визнання на сайті ВЛУ просто...
Unumquodque potest nam qui petunt.

Marcus

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Marcus has no influence.
  • sursum corda
Re: В.О.Л.У.
« Reply #1 : Лютий 04, 2020, 01:40:05 pm »
Ось тут коментарь від достойної ложі Equilibrium https://www.facebook.com/W.L.Equilibrium/photos/a.580652645728047/840567799736529/

Цитувати
ДО ЗАКОННО ЗАСНОВАННОГО ТА РЕГУЛЯРНО ПРАЦЮЮЧОГО МАСОНСТВА ЦЯ СТРУКТУРА ВІДНОШЕННЯ НЕ МАЄ
« Останнє редагування: Лютий 04, 2020, 01:42:03 pm від Marcus »

Olfur

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • Olfur has no influence.
« Reply #2 : Лютий 23, 2020, 12:12:34 pm »
Дякую
Unumquodque potest nam qui petunt.

alpeton

• Допитливий
  • **
  • alpeton has no influence.
« Reply #3 : Травень 08, 2020, 07:32:37 am »
я так розумію все, що написано нижче, написано про шарлатанів?  :0o:

"...На мероприятие прибыли Великие Мастера, Суверенные Великие Командоры и представители Франции, Израиля, Болгарии, Словении, США, Чехии, Латвии, Молдовы, России, Грузии, Польши, Киргизии, Мадагаскара, Италии и Хорватии.

Масонские ложи, которые будут работать под юрисдикцией Великой Объединенной Ложи Украины, продолжат традиции украинского масонства и украинских лож, которые работали и работают в Украине и за ее пределами и которые получили в разное время признание Великой Ложи Франции, образовавшейся в 1895 г. в результате переименования Великой Английской Ложи Франции, существовавшая с 1728 г.
На условиях анонимности один из членов украинского масонства сообщил нам, что сегодня в регулярном масонстве на территории бывшего СССР все каналы «захвачены ВЛР (Великая Ложа России), которая подчиняется англичанам». Источник сообщил, что «государство их финансирует, и в таких условиях Украина может проявить себя на масонском поприще только через структуры, которые не подчиняются англичанам».

На вопрос, в каких отношениях состоят ОВЛУ и ВЛУ (Великая Ложа Украины) наш источник отметил: «Никаких взаимоотношений нету». "

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #4 : Травень 21, 2020, 07:23:20 pm »
я так розумію все, що написано нижче, написано про шарлатанів?  :0o:

"...На мероприятие прибыли Великие Мастера, Суверенные Великие Командоры и представители Франции, Израиля, Болгарии, Словении, США, Чехии, Латвии, Молдовы, России, Грузии, Польши, Киргизии, Мадагаскара, Италии и Хорватии.

Масонские ложи, которые будут работать под юрисдикцией Великой Объединенной Ложи Украины, продолжат традиции украинского масонства и украинских лож, которые работали и работают в Украине и за ее пределами и которые получили в разное время признание Великой Ложи Франции, образовавшейся в 1895 г. в результате переименования Великой Английской Ложи Франции, существовавшая с 1728 г.
На условиях анонимности один из членов украинского масонства сообщил нам, что сегодня в регулярном масонстве на территории бывшего СССР все каналы «захвачены ВЛР (Великая Ложа России), которая подчиняется англичанам». Источник сообщил, что «государство их финансирует, и в таких условиях Украина может проявить себя на масонском поприще только через структуры, которые не подчиняются англичанам».

На вопрос, в каких отношениях состоят ОВЛУ и ВЛУ (Великая Ложа Украины) наш источник отметил: «Никаких взаимоотношений нету». "
Ну, як сказати.
Велика Ложа Франції це Адогматичне Масонство, які стосунки ВОЛУ та ВЛФ мені не відомо.
А от інформація від "істочніка" порадував, особливо держфінансуванням.  :D
Хоча взаємовідносин між ВЛУ та ВОЛУ дійсно немає.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

alpeton

• Допитливий
  • **
  • alpeton has no influence.
« Reply #5 : Травень 24, 2020, 08:51:37 pm »
там йдеться про держ.фінансування ВЛР. Як на мене, профана, це - цілком можливо.