Автор Тема: Великий Архітектор та Багато божество.  (Прочитано 272 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Valerii

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Valerii has no influence.
Як я розумію духовна вірна масонів повлягається у вірі в архітектора всесвіту, але як бути братам з далекого сходу  країнах яких існує багато божество? І в їх порозумінні такий  архітектор не один: Віра в масонів існує в єдиного архітектора чи їх не обов’язково ?

П.С. Автор не має намір когось образити або задіти почуття віри інших.

Ищущий истину

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Ищущий истину has no influence.
Re: Великий Архітектор та Багато божество.
« Reply #1 : Серпень 21, 2019, 05:34:51 pm »
Як я розумію духовна вірна масонів повлягається у вірі в архітектора всесвіту, але як бути братам з далекого сходу  країнах яких існує багато божество? І в їх порозумінні такий  архітектор не один: Віра в масонів існує в єдиного архітектора чи їх не обов’язково ?

П.С. Автор не має намір когось образити або задіти почуття віри інших.
Это конечно ответ профана . Но насколько я понимаю важно верить именно в единого бога который сотворил мир , важно что бы в религии которую исповедует кандидат он занимал именно такое положение . По этой причине если кандидат может объяснить происхождение других богов своего пантеона от одного единственного Бога - творца ( как например в индуизме , другие боги считаются выражением различных аспектов Брахмы) то он может быть принят в орден , если он не может этого сделать то нет .