Автор Тема: Урочище «Ка́менное Село́»  (Прочитано 2775 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

GoodGuy

• Писар
  • Reputation Power: 5
  • GoodGuy has no influence.
  • You and I say something. It is like ping pong)
Урочище «Ка́менное Село́»
« : Травень 02, 2019, 10:18:50 am »
Всем привет!

Сегодня по телевизору в передаче "Загублений світ" узнал, что в житомирской области есть необычные камни, к которым в 2006 году приезжала экспедиция из Великобритании. Ученые узнали об этом месте, расшифровав карту Стоунхенджа (которая появляется на одном из камней во время солнечного солнцестояния). Оказывается карта указала на место в Украине, где и были найдены необычные камни. Ученые из Украины (согласно передаче) даже не могут определить их возраст - до 2 миллиардов лет, говорят.

Также, ученые из английской экспедиции, называли эти камни - Алатырь...

что вы думаете об этих камнях?  ???
Любовь к истине есть прирожденная любовь к добру, доминируя над всеми другими желаниями души, она очищает её, она поднимает человека и восстанавливает в нем подобие Божие.

Не ленись читать книги, ибо в них ты легко отыщешь то, что иные с таким трудом обретали в жизненном опыте, и постигнешь все...

rumiantsev

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • rumiantsev has no influence.
Re: Урочище «Ка́менное Село́»
« Reply #1 : Квітень 23, 2020, 10:50:48 am »
Раніше я чув про це місце, але так обернулося життя що я змінив місто проживання. Зараз я живу не далеко від цього місця, приблизно 25-30 км. Чесно кажучи Кам'яне село дійсно вражаюча місцина. Осмислити звідки на рівній гладкій поверхні взялися велетенські глиби висотою понад 10 метрів і шириною 20 метрів. Там є різні камені, починаючи від "Камінь піраміда", "Божий камінь", "Розколота хлібина" та ін. - але найбільш вражає їх естетичне розставляння по території та форми. Там існує багато легенд - як і багато поціновувачів цього місця, кого я там тільки не зустрічав, і "друїдотерапійців" і групки людей які проводили якісь обряди, стукали в бубен, і виконували різні хаотичні рухи.

Прикріпляю фото зроблені мною.
Якщо буде бажання можемо відвідати дане місце, або допоможу з маршрутом, але після карантину звісно - запевняю, там є що подивитись.
Ці люди наче риба меч,
І плавають мовчливо - колять в спину,
І запевняють всі, що не хочуть ворожнеч,
А в решті решт, і не дають спочину...

alpeton

• Допитливий
  • **
  • alpeton has no influence.
« Reply #2 : Квітень 23, 2020, 01:29:37 pm »
.... або допоможу з маршрутом, але після карантину звісно - запевняю, там є що подивитись.

а чи не могли б Ви зараз підказати якийсь орієнтир ? наприклад наближче село або містечко. Житомирська обл велика. дякую.
п.с. судячи з кількості стрічок , люди часто відвідують це місце, а сміття не видно. дивно.
« Останнє редагування: Квітень 23, 2020, 01:34:51 pm від alpeton »

Alen Geich

• t.me/legendary_tails [24/7]
  • Допитливий
  • **
  • Alen Geich has no influence.
  • icq.im/legendary_tails [24/7]
« Reply #3 : Квітень 23, 2020, 10:06:56 pm »
По світлині має вигляд величезної статуї, яка повалилася на землю... На одній світлині - ніс, на іншій фаланги пальців та кість або стегно... :hm: В любому випадку цікаве місце. Обов`язково навідаюсь туди, після карантинних обмежень.
Мої думки, базуються лише на фоні мого життєвого досвіду, на момент його формування та висвітлення. Цілком ймовірно, що моя подальша інформація буде відрізнятися від попередньої, або суперечитися, ба більше - спростовуватись. Тому не раджу сприймати мої повідомлення, як за цілковиту істину. Дякую.

Alen Geich

• Допитливий
  • **
« Reply #4 : Квітень 23, 2020, 10:12:04 pm »
По світлині має вигляд величезної статуї, яка повалилася на землю... На одній світлині - ніс, на іншій фаланги пальців та кість або стегно... :hm: В любому випадку цікаве місце. Обов`язково навідаюсь туди, після карантинних обмежень.

Камі́нне Село́ — геологічний заказник місцевого значення. Розташований на схід від села Рудня-Замисловицька Олевського району Житомирської області. Являє собою скупчення великих валунів. Площа 15 га. Розташований у лісовому масиві на території Замисловицького лісництва.

Відмітка на карті: https://goo.gl/maps/i9ygASZaHq42mfDr9

Джерело: google map та wikipedia.
« Останнє редагування: Квітень 23, 2020, 10:52:57 pm від Alen Geich »
Мої думки, базуються лише на фоні мого життєвого досвіду, на момент його формування та висвітлення. Цілком ймовірно, що моя подальша інформація буде відрізнятися від попередньої, або суперечитися, ба більше - спростовуватись. Тому не раджу сприймати мої повідомлення, як за цілковиту істину. Дякую.

deist

• Місцевий
  • Reputation Power: 0
  • deist has no influence.
« Reply #5 : Червень 24, 2020, 10:46:12 am »
Завжди було цікаво слухати людей, які не знають, що таке геологічні процеси і стараються пояснити все через призму чогось неймовірного.
Підказка:на фото де видно місток і стрічки криється розгадка. ;)

Alen Geich

• Допитливий
  • **
« Reply #6 : Червень 24, 2020, 06:59:01 pm »
Завжди було цікаво слухати людей, які не знають, що таке геологічні процеси і стараються пояснити все через призму чогось неймовірного.
Підказка:на фото де видно місток і стрічки криється розгадка. ;)

Доброго дня,
Я би дуже хотів почути Ваше розгорнуте пояснення геологічних процессів, щодо утворення цієї місцевості.
Буду також радий наведеним вашим дослідженям на основі аналізу карт, грунту, порід, тощо.
Внесіть конструктив для людей, які на вашу думку, не володіють достатньою інформацією для вірного тлумачення місцевого явища.
Дякую.

GoodGuy

• Писар
  • Reputation Power: 5
  • GoodGuy has no influence.
  • You and I say something. It is like ping pong)
« Reply #7 : Червень 24, 2020, 07:36:12 pm »
Есть люди, которые оказавшись на месте могут так сказать видеть сквозь время что было на самом деле.  :coffee:
Любовь к истине есть прирожденная любовь к добру, доминируя над всеми другими желаниями души, она очищает её, она поднимает человека и восстанавливает в нем подобие Божие.

Не ленись читать книги, ибо в них ты легко отыщешь то, что иные с таким трудом обретали в жизненном опыте, и постигнешь все...

deist

• Місцевий
« Reply #8 : Червень 24, 2020, 09:43:44 pm »

Доброго дня,
Я би дуже хотів почути Ваше розгорнуте пояснення геологічних процессів, щодо утворення цієї місцевості.
Буду також радий наведеним вашим дослідженям на основі аналізу карт, грунту, порід, тощо.
Внесіть конструктив для людей, які на вашу думку, не володіють достатньою інформацією для вірного тлумачення місцевого явища.
Дякую.
Доброго дня.  З радістю відповім на ваше питання, але не розгорнуто, а якомога коротше, так як багато тексту писати просто не маю часу.
Почнемо з того, що це давно не секрет(в середовищі геологів) але якщо раніше без грунтовного аналізу більшість сходилась в думці, що це явище було наслідком дії льодовика, який і приніс ці камені, то зараз цілком очевидно (дякуючи в тому числі Леоніду Станіславовичу Галецькому) що це просто вихід на поверхню українського кристалічного щита. 
Повірте цієї інформації достатньо, для того щоб перевіряючи факти самі дійшли, до простого висновку.
Якщо будуть ще якісь питання то задавайте...

deist

• Місцевий
« Reply #9 : Червень 24, 2020, 09:49:50 pm »
Есть люди, которые оказавшись на месте могут так сказать видеть сквозь время что было на самом деле.  :coffee:
Ніякої магії ;) Просто є люди які вчились і працювали в сфері геології, а є ті які дивились багато телевізор :)