Автор Тема: В Украине - 7% "профессиональных" конспирологов. Соцопрос  (Прочитано 116 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

VSK

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • VSK has no influence.
Обнародованы результаты социологического опроса, направленного на выявление взглядов на возможный источник происхождения коронавируса.

Более 7% украинцев считают, что к происхождению коронавируса приложили руку масоны, спецслужбы, Билл Гейтс или мировое правительство )))

Во как!

https://fraza.com/news/291286-bolee-7-ukraintsev-schitajut-chto-k-proishozhdeniju-koronavirusa-prilozhili-ruku-masony-spetssluzhby-bill-gejts-ili-mirovoe-pravitelstvo

Alen Geich

• t.me/legendary_tails [24/7]
  • Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Alen Geich has no influence.
  • icq.im/legendary_tails [24/7]
Обнародованы результаты социологического опроса, направленного на выявление взглядов на возможный источник происхождения коронавируса.

Более 7% украинцев считают, что к происхождению коронавируса приложили руку масоны, спецслужбы, Билл Гейтс или мировое правительство )))

Во как!

https://fraza.com/news/291286-bolee-7-ukraintsev-schitajut-chto-k-proishozhdeniju-koronavirusa-prilozhili-ruku-masony-spetssluzhby-bill-gejts-ili-mirovoe-pravitelstvo
Доброго дня,
Жовте ЗМІ зробило новину за людей, які любять читати жовті газети, саме для того, щоби привернути до себе увагу серед вищевказаних користувачів.
Мої думки, базуються лише на фоні мого життєвого досвіду, на момент його формування та висвітлення. Цілком ймовірно, що моя подальша інформація буде відрізнятися від попередньої, або суперечитися, ба більше - спростовуватись. Тому не раджу сприймати мої повідомлення, як за цілковиту істину. Дякую.

VSK

• Допитливий
  • **
  • VSK has no influence.
А може то ви жовта людина? Це соцопитування! Альо!!! 8)

Alen Geich

• Допитливий
  • **
А може то ви жовта людина? Це соцопитування! Альо!!! 8)

Соцопитування завжди буде видавати певний відсоток кожному пункту, який буде вказанний, як запропонований варіант відповіді. Якщо ввести туди пункт "У всьому виний сосід". Він теж набере свій певний відсоток, але цей пункт не буде цікавий даному виданню (така відповідь буде імпонувати більше газеті "Дачник"), як не цікавлять його і інші варіанти відповідів.
Акцент заголовка був наведенний та просвячений лише для 7% з 93%, і то в жартівливій формі.
Мої думки, базуються лише на фоні мого життєвого досвіду, на момент його формування та висвітлення. Цілком ймовірно, що моя подальша інформація буде відрізнятися від попередньої, або суперечитися, ба більше - спростовуватись. Тому не раджу сприймати мої повідомлення, як за цілковиту істину. Дякую.

VSK

• Допитливий
  • **
  • VSK has no influence.
в жартівливій. але саме опитування та цифри не жартівливі

Alen Geich

• Допитливий
  • **
в жартівливій. але саме опитування та цифри не жартівливі

Якщо не брати узагальнену цифру 7%, з якої складається загальна "всесвітня змова", а розділити по категоріям, то виходить:

"Кроме того, 1,6% респондентов считают, что за создание и распространения коронавируса несет ответственность «Мировое правительство», 1,0% — правительства, 1,0% — ученые и врачи, 0,9% — олигархи, 0,9% — масоны, 0,8% — Билл Гейтс, 0,7% — ВОЗ, 0,7% — спецслужбы."

Соцопитування проходило серед 2000 респондентів. Тобто, 10 відповідей  відповідає 1%.
Від чого можна зробити підсумки, що серед 2000 людей є:
  • 16 людей, які вірять у змову "МП".
  • 10 людей, які вірять, що це влада
  • 10 людей, які вірять, що це лікарі та науковці (серед яких самий більший рівень смертності)
  • 9 людей, які вірять, що це олігархи нищуть свою робочу силу
  • 9 людей, які вірять, що це брати-муляри
  • 8 людей, які вірять, що це друзяка Біл
  • 7 людей, які вірять, що це ВОЗ
  • 10 людей, які вірять, що це спецслужба

Ну добре, так що ця інформація має нам дати?
Рівень мрійників та людей, які хочуть у щось вірити? Я вже не кажу про якість прозорості ведення цих опитувань та її честність, так як опитування (по факту), ніхто не регулює і стандарти відбору респондентів довільний у кожного інститута.
« Останнє редагування: Липень 04, 2020, 05:35:26 pm від Alen Geich »

Alen Geich

• Допитливий
  • **
Я вважаю, що не потрібно концентрувати власну увагу на подібні "дослідження".

Guerreiro da Luz

• Допитливий
  • **
  • Guerreiro da Luz has no influence.
А яка суть взагалі цієї дискусії/суперечки? Яке має значення той чи інший процент? Нехай люди собі вірять в те, що хочуть вірити.... Це можливо змінити? Чи йдеться про про побудову публічного іміджу Братства? Люди завжди будуть шукати і звинувачувати щось, що пояснюватиме те чого вони не розуміють.... Хтось НЛО, хтось мулярів, хтось "світовий уряд".... ці соцопитування не мають абсолютно жодного значення ні для кого, крім для їх замовника:)

Alen Geich

• Допитливий
  • **
А яка суть взагалі цієї дискусії/суперечки? Яке має значення той чи інший процент? Нехай люди собі вірять в те, що хочуть вірити.... Це можливо змінити? Чи йдеться про про побудову публічного іміджу Братства? Люди завжди будуть шукати і звинувачувати щось, що пояснюватиме те чого вони не розуміють.... Хтось НЛО, хтось мулярів, хтось "світовий уряд".... ці соцопитування не мають абсолютно жодного значення ні для кого, крім для їх замовника:)

Так отож, а інтернет видання виклало статтю просто ради інформподії для виконання щоденного плану і особливої уваги на цю новину не потрібно привертати.

Alen Geich

• Допитливий
  • **

Guerreiro da Luz

• Допитливий
  • **
  • Guerreiro da Luz has no influence.
"Серйозно" в даному контексті значить:
1. як люди фантазують про мулярів, що готові платити 200 000 дол за вступ до Ложі;
2. як шахраї, знаючи такі "фантазії", заробляють на цих бажаннях;
3. Справу веде Департамент стратегічних розслідувань НПУ....

Alen Geich

• Допитливий
  • **
"Серйозно" в даному контексті значить:
1. як люди фантазують про мулярів, що готові платити 200 000 дол за вступ до Ложі;
2. як шахраї, знаючи такі "фантазії", заробляють на цих бажаннях;
3. Справу веде Департамент стратегічних розслідувань НПУ....

Тут головна ціль була не вступ до ДЛ, а саме отримання бажаної посади. А все оформлення у вигляді масонства був одним із інструментів маніпуляції на нього.
Чи шкода мені цю людину, себто потерпілого?
Ні. Вона хотіла за хабар отримати своє бажане.
Тут цікаво і те, що чомусь людина, яка хотіла отримати посаду, шляхом передачі хабара буде фігурувати у якості потерпілого.

Andriy

• Допитливий
  • **
  • Andriy has no influence.

Guerreiro da Luz
Допитливий
**

Reputation Power: 1
Guerreiro da Luz has no influence.
Перегляд профілю  Email  Add Reputation  Особисте повідомлення (Offline)

Re: В Украине - 7% "профессиональных" конспирологов. Соцопрос
« Reply #7 : Сьогодні в 01:48:11 pm »
Цитувати

Доброго вечора ....вважаю по іншому,значення ма усе,бо кожна неправильно при піднесена думка,неправильно впливає на людей...
І тут правильні люди мають давати правильне роз’яснення ,щоб люди правильно зрозуміли...
Не хочеться щоб братство обливали брудом,воно творить світлі справи ,так і повинні люди думати і знати.....
Життя — це щось таємниче, як і сон, казка, чаклунство, і ми абсолютно не знаємо, хто ми такі і що з нами взагалі відбувається. Таємниця просочує все, і таємницям немає ні початку, ні кінця...