Автор Тема: Магнітне поле, чи магнітний струм, негативних магнітних часток.  (Прочитано 627 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Shyhik

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Shyhik has no influence.
Поки що, я не можу оприділитися... Я робив, макет магнітного поля, на викоковольтній електриці... Що я можу вам сказать... Дія макета, що не мала жодного магніта, і була запитана позитивним та негативним електричним струмом... на 100% повторювала дію магнітного поля постійного магніта....

Брав діелектричну пластину, з двох сторін клеїв алюмінієву пластину... і виводив дріт... покривав діелектриком...  Запитував оду пластину +80кіловольт, а другу -80 кіловольт...  два таких прилади, поводили себе, точно так само, як поводять себе постійні магніти....  однакові полюси відштовхувалися, а різні притягувалися....

Себто... зробивши магніт, на електростатиці, без магнітів... я виявив, вони поводять себе однаково, наче брати близнюки....  себто, постійний магніт, веде себе точно так само, як електростатичний стоячого поля магніт високої напруги.... одна пластина позитивна а друга негативна....

А коли я магніт стоячого поля, підніс до радіолампи... я був в повному ахуєнії....  радіалампа почала вироблять електричну енергію... під дією стоячого електричного поля.... ай Нікола Тесла, ай хітрец... він всім сказав, що радіолампа, під дією стоячого електричного поля, виробля електрику... але не пояснив як....  Береться старий діод Флемінга... й підноситься "стоячий магніт..." позитивна та негативна пластина та діелектрик між ними.... якщо позитивна ближче до радіолампи... то позитивний заряд... іонізує газ радіолампи... рощєплює на іони... під час процеса тепло радіолампи, стає електрикой...  радіолампа перетворює теплову енергію, що довкола нас, в електрику... шляхом іонізації газа радіоламп, під дією кулонівських сил.  в процесі, коли іони газу, виконують роботу, по відачі й стисненні газо заряду.... йде випаровування газу....

Переваги напрямка...  Беремо і чудимо... Два магніти, ніодимових...  між ними розміщуємо радіолампу, і підключаємо катод до одного магніту, а анод до іншого магніту.... Катод до північного полюса, а анод до південого...  А потім, магніти підключаємо через дріт, до лампочки розжарювання, але до інших сторін магніта...

Фігуліна ще та... Один магніт, подає на радіолампу +500Квольт, магнітного струму а інший -500кіловольт магнітного струму... Під дією високих різниць напруги магнітного струму... Газ радіолампи іонізується... і виникає потік іонів... правда там не на дуже довго виникає імпульс електричного струму....