Автор Тема: радіолампова енергія. переробка тепла в електрику.  (Прочитано 3874 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Shyhik

  • Допитливий
  • **
  • Повідомлень: 16
  • Reputation Power: 1
  • Shyhik has no influence.
створимо уявну радіолампу... довжина 1 метр, діаметр 50мм, скляна... в радіолампі катод, кільцевий, по внутрішньому склі радіолампи... наприлення приміром натрію... в центрі, приміром анод мідний... прошарок між катодом та анодом скловата... аби зменшить дифузію натрію на анод.

При нормальних температурах, якщо натрій вкинуть у воду- він вибухає... Це означа, що за нормальних температур, він аномально активний, і шалено та інтенсивно випромінює електрони, власною термоелектроною емісією.

Відповідно, в цьому виді радіоламп, натрій активно витрача своє тепло, на випромінення електронів- теплове...  Електрони попадають на мідний анод, і між катодом та анодом виникає різниця електричної напруги...

Таким чином, катод буде охолоджуватися анод грітися, при утворенні електрики... Відповідно, сам анод, це повинна буть пориста мідна трубка діаметра 4см, крізь яку вільно проходить повітря... і забирає тепло із міді...

Посуті, в нас виходить радіоламповий теплонасос... Натрій перетворює тепло в потік електронів... Мідь при цьому гріється, й наелектризовується... а натрій охолоджується.  Збираючи різницю напруг між натрієм і мідю в радіолампі, добуваєм електрику.

Відповідно... нам треба сконструювать радіолампу так, аби вона могла забирать тепло в повітря.