Автор Тема: Бем бем, воду... зпалювать? варто оброзмовлять тему...  (Прочитано 612 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Shyhik

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Shyhik has no influence.
Вода, сполука Н2О... має в своєму складі Н+ та О-2 ... я любитель хімії... і чомусь, не знаю чому... я ось згадую, що в хімії, найвищою хімічною силою, володіє виключно перший хімічний звязок...
*відповідно... кисень в нас дво валентний... перший валентний звязок, супер пупер сильний, а другий повинен буть слабшим...
*і я от вирішив, а що як.... 2Н2О+О2= 4НО+тепло...
*про реакцію... температура проходження в межах 750-1100 цельсія. тобто, коли вода орить, ой вибачте водень горить, температура старта реакції 571 цельсія.... потрібна, аби водень, випромінив електрон... який приєднується киснем...  І отже я подумав, аби кисень випромінив другого валентного електрона... треба щє вища....
*при горінні водню, досягається 3200 цельсія...... але, аби випромінить другий електрон... треба не вище 20% енергії... 3200-600=2600... і 20% від 2600= 520..
*571+520=1091 цельсія... це температура, при якій, повинно вистачать теплової енергії у води, аби другий валентний електрон кисню, відщєплювався.
*окислювач дво валентного кисню... виступає кисень... Що? що? кисень? з дуба рухнув?
*Дивіться вода має кисень, дво валентний, з двома електронами... В повітрі є кисень, назвім його нуловим О2...
*Окисні звязки кисню, по першій валентній орбіті, володіють куди вищою силою, ніж по другій орбіті.
*Тобто 2Н2О+О2 при температурі 1091цельсія= 4НО+тепло.
*йонна реакція 4Н+  + 2О-2  +2О0 +при температурі 1091цельсія= 4Н+ + 4О-1 +тепло...
*Простими словами кисень повітря, може окислювать кисень із води, до одновалентного кисню... з виділенням теплової енергії...
*Важаю, це варто перевірить.... Тоді, море дров, ой море води...