Автор Тема: Деїзм та масонство  (Прочитано 1229 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ashlar

• Брати мулярі
  • Писар
  • Reputation Power: 1
  • Ashlar has no influence.
Re: Деїзм та масонство
« Reply #30 : Липень 20, 2018, 12:48:46 pm »
Денор, а шо конкретно вас смущает?
Донт ворі, мементо морі

Denor

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • Denor has no influence.
« Reply #31 : Липень 20, 2018, 01:55:51 pm »
*Вера в Бога обязательна.* і що мої погляди просто напросто неприйнятні

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #32 : Липень 20, 2018, 02:33:12 pm »
Окресліть, будь ласка, свої погляди.

Для полеггення розуміння. В традиційному масонстві вимагається наступне:
1) Віра в єдиного Бога. Мається на увазі віра в проявлену вищу силу, акт творіння Всесвіту(ів) був усвідомленним і Творець є "особою".
2) Віра в безсмертя душі.
3) Віра в воскресіння.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Denor

• Допитливий
  • **
  • Denor has no influence.
« Reply #33 : Липень 20, 2018, 05:55:03 pm »
Окресліть, будь ласка, свої погляди.

Для полеггення розуміння. В традиційному масонстві вимагається наступне:
1) Віра в єдиного Бога. Мається на увазі віра в проявлену вищу силу, акт творіння Всесвіту(ів) був усвідомленним і Творець є "особою".
3) Віра в воскресіння.

1) Я не думаю, що є якийсь пантеон Богів, які там якимось чином взаємодіють одне з одним. Я думаю, що поза межами життя є щось єдине, тобто є проявом абсолюно всього. Навіть проявом того, що я зараз думаю про це, як про щось, що ніби десь там, що зараз не тут, не ця клавіатура ітд...
2) Мені, здається, що просто не може бути по-іншому.
3) Якого роду? Воскресіння мене, як людини, що проживає досід данного життя? Якщо так, то я в це не вірю. Думаю, що я просто позичив в цього люб*язного земного шару його частинку, щоб я міг самовиражатись завдяки ньому і так само, коли прийде час віддам. А якщо воскресіння в плані якоїсь реінкарнації, як процесу на землі чи навіть в іншому вимірі або воскресіння, як усвідомлення своєї вищої природи, повернення до неї - це щось що мені виглядає вірогідним.

Поправте мене, будь ласка, якщо щось. Я просто говорю те, що мому мозку і серці виглядає істинним, але краще прийму правду ніж буду вірити в комфотне. Можливо мені, з якихось причин так комфотно вірити, з яких я себе навіть не розпізнаю. Я просто хочу розвитку і мені виглядає, що саме до злиття з вищим масонство в свому корені і прагне.

deist

• Місцевий
  • deist has no influence.
« Reply #34 : Серпень 08, 2018, 09:29:01 am »
3) Віра в воскресіння.
Буду вдячний якщо Ви поясните, що у Вашому розумінні є душа і воскресіння. Дякую.

Lucem

• Lodge «Golden Acacia» No.4
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 2
  • Lucem has no influence.
« Reply #35 : Серпень 08, 2018, 11:11:59 am »
3) Віра в воскресіння.
Буду вдячний якщо Ви поясните, що у Вашому розумінні є душа і воскресіння. Дякую.

С точки зрения монотеистических религий (христианство, иудаизм, ислам ...)

GoodGuy

• Місцевий
  • GoodGuy has no influence.
« Reply #36 : Серпень 08, 2018, 02:00:55 pm »
Буду вдячний якщо Ви поясните... Дякую.
[/quote]

Ви менi нагадуете мене, до того як я прочитав N книжок назад, тому раджу читать все що можете, кожна книга щось додасть до загального. Можете начать з книжок рiзних релiгiй.
Любовь к истине есть прирожденная любовь к добру, она восстанавливает в нем подобие Божие.

...и укажет она направление, коли сложите воедино частицы рассеянные вокруг вас, кои кроются под невежеством. Ибо каждая отдельная часть, то есть часть того что ищите...

deist

• Місцевий
« Reply #37 : Серпень 08, 2018, 05:09:18 pm »
3) Віра в воскресіння.

С точки зрения монотеистических религий (христианство, иудаизм, ислам ...)
Дякую. Але я би дочекався ще відповіді W.Ulf

deist

• Місцевий
« Reply #38 : Серпень 08, 2018, 05:15:58 pm »
Буду вдячний якщо Ви поясните... Дякую.

Ви менi нагадуете мене, до того як я прочитав N книжок назад, тому раджу читать все що можете, кожна книга щось додасть до загального. Можете начать з книжок рiзних релiгiй.
[/quote]
Дякую за пораду, книжок звісно багато не буває, у вільний час завжди стараюсь почитати, але не до кінця розумію чому Ви зробили саме такий висновок з моїх запитань. Боюсь ви не зрозуміли глибший зміст моїх питань до W.Ulf(його доречі вважаю розумною людиною і до його думки прислухаюсь, але можу і посперечатись:)
І доречі я люблю читати більше про те як виникали релігії і які цілі переслідували. Що і Вам рекомендую.
« Останнє редагування: Серпень 08, 2018, 05:20:06 pm від deist »

GoodGuy

• Місцевий
« Reply #39 : Серпень 08, 2018, 07:03:33 pm »

Дякую за пораду, книжок звісно багато не буває, у вільний час завжди стараюсь почитати, але не до кінця розумію чому Ви зробили саме такий висновок з моїх запитань. Боюсь ви не зрозуміли глибший зміст моїх питань до W.Ulf(його доречі вважаю розумною людиною і до його думки прислухаюсь, але можу і посперечатись:)
І доречі я люблю читати більше про те як виникали релігії і які цілі переслідували. Що і Вам рекомендую.

Мені цікаво, щоб ви відповіли б, якби мою пораду і пораду від Lucem, написав саме W.Ulf ?   :)
Любовь к истине есть прирожденная любовь к добру, она восстанавливает в нем подобие Божие.

...и укажет она направление, коли сложите воедино частицы рассеянные вокруг вас, кои кроются под невежеством. Ибо каждая отдельная часть, то есть часть того что ищите...

deist

• Місцевий
« Reply #40 : Серпень 08, 2018, 09:31:50 pm »
Я спитався його КонкретнУ думку.  Якби він відповів так як ви, я би попросив уточнити у яких книгах можна чітко прочитати що таке душа і що таке воскресіння, але щоб це були не релігійні тексти які складались такими ж простими людьми у спробі пояснити...

GoodGuy

• Місцевий
« Reply #41 : Серпень 09, 2018, 06:13:07 am »
Я спитався його КонкретнУ думку.  Якби він відповів так як ви, я би попросив уточнити у яких книгах можна чітко прочитати що таке душа і що таке воскресіння, але щоб це були не релігійні тексти які складались такими ж простими людьми у спробі пояснити...

Ви читали Тибетську книгу мертвих?

deist

• Місцевий
« Reply #42 : Серпень 10, 2018, 06:23:12 pm »
Ні не читав. Зараз поверхнево ознайомився, але нажаль нічого нового не побачив. Знову спроба 1000 річної давнини пояснити смерть. Доречі реінкарнацію взагалі вважаю нелогічною.

GoodGuy

• Місцевий
« Reply #43 : Серпень 10, 2018, 07:00:48 pm »
Ні не читав. Зараз поверхнево ознайомився, але нажаль нічого нового не побачив. Знову спроба 1000 річної давнини пояснити смерть. Доречі реінкарнацію взагалі вважаю нелогічною.
Справа в тому що не все може бути логiчним. Ця книга не вiдноситься до масових видань, а писала II не проста людина. Деякi люди вважають II найважливiшою, II також важко розумiти. З логiчноi точки зору i в мене виникають сумнiви i питання. Але, наразi, я розумiю, що не являюсь просвiтленним настiльки, що лише  iнтуiтивно спроможний самостiйно вирiшити. Вцiлому, iнформацiя вкнизi може бути прочитана i використана у вiдповiдний момент, якщо там правда. Проте якщо не читали, е ризик лишитись без вiдповiдних пiдказок i народитись там, де не хотiлиб, куди можуть привести тiлеснi бажання. Замicть того, щоб вирватись з кола реiнкарнацii. Чи е реiнкарнацiя, чи не мае, це вже вам вирiшувати. Бажано не помилитись. Особисто я, дiзнавшись, що люди можуть згадувати минулi життя, iнавiть в ютубiможна побачити вiдео малих детей якi танцюють iграють на муз. iнструментах як прфесiонали, хоча не вчились у цьму життi, я власне задумався

Ekolog

• Допитливий
  • **
  • Ekolog has no influence.
« Reply #44 : Серпень 13, 2018, 11:47:49 am »
Що ви маєте на увазі, використовуючи термін «свідомість»?
— Думки, емоцій, відчуття та пам’ять особистості.
— У такому разі нематеріальна складова людини дещо обмежена... Чому в неї, як окрему структуру, ви не вводите,
скажімо, душу та дух?
— Тому що я твердо стою на позиції власного досвіду і здорового глузду, а ти продовжуєш користуватися автори-
тетом чужих думок... Я переконаний у тому, що, незважаючи на повсюдне використання термінів «душа», «дух», мало хто
розуміє, що ж за ними насправді стоїть. Хто спроможний довести факт їхнього існування як окремого, незалежного від
тих же думок та відчуттів, явища. Якщо ти вважаєш, що це не так, то мусиш переконати мене в протилежному.
— Я лише знаю точно, що існування душі та духа підтверджується тисячами задокументованих свідчень різних людей.
Тими, хто перебував у стані позатілесного існування, пережив клінічну смерть... Душа асоціюється з певною сутністю,яка присутня в тілі кожної живої істоти та покидає його після смерті, а дух — частинка Бога або, якщо хочете, космічного розуму, що живе в тілі кожної людини.
— Я також це лише знаю, але не розумію. Як і ти. Як і мільйони людей, які традиційно користуються «авторитетними»
термінами. Зрозумій, я не можу заборонити тобі вживати ті чи інші слова, я лише хочу, щоб ми мали однакове розуміння
того, що за ними стоїть. Тому я наполягаю: пояснюючи будь- що, не варто користуватися поняттями, які викликають неоднозначне трактування... Ти переконуєш, що в нашому тілі живе і покидає його після смерті «душа» та «дух», а я переко-
ную, що це наші думки, відчуття, емоції та пам’ять. З тієї простої причини, що кожному з нас на власному досвіді відомо, що
це таке. Ми їх можемо УСВІДОМИТИ! Тому для узагальнення цих понять я використовую термін «свідомість»...  Юрій Чумак "Дарунок цариці Древи"