Автор Тема: Деїзм та масонство  (Прочитано 1912 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ArtemyNey

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • ArtemyNey has no influence.
Деїзм та масонство
« : Травень 17, 2018, 01:22:29 pm »
Доброго дня!
Хотів би дізнатися,чому деїстів не беруть до лав масонства.
Це через те,що порушується 7 заповідь братства?

Lucem

• Lodge «Golden Acacia» No.4
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 3
  • Lucem has no influence.
Re: Деїзм та масонство
« Reply #1 : Травень 17, 2018, 07:59:05 pm »
Доброго дня!
Хотів би дізнатися,чому деїстів не беруть до лав масонства.
Це через те,що порушується 7 заповідь братства?
Вы деист? И пробовали вступить?

deist

• Місцевий
  • Reputation Power: 0
  • deist has no influence.
« Reply #2 : Травень 30, 2018, 06:22:12 pm »
 Враховуючи всю історію взаємовідносин церкви і масонів... Взагалі дивно що туди приймають християн:)

Lucem

• Administrator
  • Старійшина
« Reply #3 : Травень 30, 2018, 11:43:33 pm »
Враховуючи всю історію взаємовідносин церкви і масонів... Взагалі дивно що туди приймають християн:)
Можете объяснить?

deist

• Місцевий
« Reply #4 : Травень 31, 2018, 09:21:27 am »
 В той час коли одні розказували казки, інші тягнулись  до знань, а це було загрозою для казкарів, які мали владу. Методи якими боролись казкарі в середньовіччі були наджорстокими, але це не заважало іншим "послідовникам" ходити в церкву молитись і вірити в спасіння. Фактично на цих людях і трималась влада, яка переслідувала тих хто хотів знати.  Але не зважаючи на це серед масонів було і є багато християн. Саме тому мій попередній допис був написаний в іронічній манері, що якщо вже християн беруть, то які претензії до деїстів?
« Останнє редагування: Травень 31, 2018, 09:23:12 am від deist »

Lucem

• Administrator
  • Старійшина
« Reply #5 : Травень 31, 2018, 10:31:18 pm »
В той час коли одні розказували казки, інші тягнулись  до знань, а це було загрозою для казкарів, які мали владу. Методи якими боролись казкарі в середньовіччі були наджорстокими, але це не заважало іншим "послідовникам" ходити в церкву молитись і вірити в спасіння. Фактично на цих людях і трималась влада, яка переслідувала тих хто хотів знати.  Але не зважаючи на це серед масонів було і є багато християн. Саме тому мій попередній допис був написаний в іронічній манері, що якщо вже християн беруть, то які претензії до деїстів?
Я скажу даже больше, его основали христиане. Только вопрос не в религии или вере, а в людях. И я бы не стал высказываться в адрес христиан или других верующих, как бы ни было категорично или иронично.

deist

• Місцевий
« Reply #6 : Травень 31, 2018, 11:27:04 pm »
Ну якщо засновниками були християни, тоді все набагато запутаніше...
Тільки от як зрозуміти ваші слова, що питання не в релігії і вірі, а в людях? Те у що вірить людина є індикатором її інтелекту, а отже і  людини як особистості. Дивна ситуація получається, з одної сторони люди хочуть знань, а з іншої повинні вірити у те, що світу 6000 років. Я ніяким боком не хочу образити християн чи представників інших релігій, хоча переконаний, що в кінцевому результаті буде те, що наприклад трапилось з язичництвом або з древньогрецькими богами. Це еволюція.

Євген zv

• Допитливий
  • **
  • Євген zv has no influence.
« Reply #7 : Червень 02, 2018, 12:17:41 am »
deist все таки постарайтесь зрозуміти Lucem-а, в тому є ключовий момент. Питання віри чи політики, а хоч будь яке інше, на яке не має однозначної відповіді призводить до різних поглядів, і не одне з цих поглядів існенно не вірне. Але є якісь критерії адекватності людини, розпізнавальні знаки свій чужий. І якщо людина живе духовним життям це не гарантує нічого, але вірогідність зустріти честну і добру людину збільшується. І коли ви на священній книзі обіцяєте бути вірним своїм братам, то вірогідність що ви стримаєте слово більша. поставте себе на місце людини, на якому відповідальність за прийняття до братерства посторонньої людини, з усіма можливими наслідками...
Нема для мене більшого прагнення, ніж пізнання того, як всє є насправді

Lucem

• Administrator
  • Старійшина
« Reply #8 : Червень 03, 2018, 09:02:39 pm »
Ну якщо засновниками були християни, тоді все набагато запутаніше...
Тільки от як зрозуміти ваші слова, що питання не в релігії і вірі, а в людях? Те у що вірить людина є індикатором її інтелекту, а отже і  людини як особистості. Дивна ситуація получається, з одної сторони люди хочуть знань, а з іншої повинні вірити у те, що світу 6000 років. Я ніяким боком не хочу образити християн чи представників інших релігій, хоча переконаний, що в кінцевому результаті буде те, що наприклад трапилось з язичництвом або з древньогрецькими богами. Це еволюція.

У меня только один вопрос вы считаете, что верующий человек и человек, который занимается самосовершенствованием идут параллельно и не могут объединять в себе эти качества?

deist

• Місцевий
« Reply #9 : Червень 03, 2018, 09:57:03 pm »
Я вважаю, що не просто так розмови про релігію в ложі не ведуться:) На рахунок паралельності получається доволі цікавий парадокс. Якщо людина ставить під сумнів в те що вірить, то важко тоді це назвати вірою, а коли людина самовдосконалюється і набуває нових знань і в той же час ігнорує явні неточності і парадокси в релігії, тоді вона не повністю відкрита до нових знань, сприймаючи реальність через призму віри. Колись вірили в бога вітру чи дощу, бо не могли це пояснити, людський розум шукав пояснення, складаючи різні оповідання і історії, наділяючи вигаданих персонажів суперсилою, вони сприймали реальність через призму знань, а з знаннями тоді було туго:-)

Lucem

• Administrator
  • Старійшина
« Reply #10 : Червень 04, 2018, 12:38:52 am »
Я вважаю, що не просто так розмови про релігію в ложі не ведуться:) На рахунок паралельності получається доволі цікавий парадокс. Якщо людина ставить під сумнів в те що вірить, то важко тоді це назвати вірою, а коли людина самовдосконалюється і набуває нових знань і в той же час ігнорує явні неточності і парадокси в релігії, тоді вона не повністю відкрита до нових знань, сприймаючи реальність через призму віри. Колись вірили в бога вітру чи дощу, бо не могли це пояснити, людський розум шукав пояснення, складаючи різні оповідання і історії, наділяючи вигаданих персонажів суперсилою, вони сприймали реальність через призму знань, а з знаннями тоді було туго:-)
Вы путаете веру и религию, по этому у вас вониикают парадоксы.

deist

• Місцевий
« Reply #11 : Червень 04, 2018, 07:29:38 am »
Чомусь завжди вважав, що християнство і віра це одне ціле.

Hermit

• Брати мулярі
  • Допитливий
  • Hermit has no influence.
  • ДЛ "Паломники до Країни Сходу" №17
« Reply #12 : Червень 04, 2018, 10:45:59 am »
Читал чью-то фразу, не помню чью:

Не ставь себя выше церкви, церковь выше религии, а религию выше веры.

Разные вещи - религия и вера.

BenedictXVI

• Брати мулярі
  • Допитливий
  • BenedictXVI has no influence.
  • ДЛ "Паломники до країни Сходу" №17
    • "Масонські ложі"
« Reply #13 : Червень 04, 2018, 08:34:48 pm »
Ви не првильно вважали.

Lucem

• Administrator
  • Старійшина
« Reply #14 : Червень 04, 2018, 10:53:24 pm »
А ислам и вера или иудаизм и вера.