Автор Тема: Дуже необхідна ваша допомога!  (Прочитано 1889 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

GoodGuy

• Місцевий
  • Reputation Power: 2
  • GoodGuy has no influence.
Re: Дуже необхідна ваша допомога!
« Reply #15 : Квітень 30, 2018, 09:23:50 pm »
У некоторых статуях Фараонов, в руках можно увидеть цилиндры... в интернете читал информацию, что эти цилиндры помогали им видеть будущее... кто то что то знает об этих Цилиндрах?
Любовь к истине есть прирожденная любовь к добру, она восстанавливает в нем подобие Божие.

...и укажет она направление, коли сложите воедино частицы рассеянные вокруг вас, кои кроются под невежеством. Ибо каждая отдельная часть, то есть часть того что ищите...

deist

• Місцевий
  • Reputation Power: 0
  • deist has no influence.
« Reply #16 : Травень 01, 2018, 08:39:42 pm »
Чому їх робили всі і як вдалось досягти такого рівня будівництва наприклад при побудові хеопси.
Добрый день.

Думаю, одна из важных причин: пирамида устойчивей и проще, чем, например, шар.
Логічно. Мені подобається Ваша логіка, але гадаю там не все так просто.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 1
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #17 : Травень 01, 2018, 10:41:15 pm »
Піраміда це єдиний спосіб побудувати щось велике, не знаючи про склепіння.
« Останнє редагування: Травень 01, 2018, 11:12:12 pm від W. Ulf »
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #18 : Травень 01, 2018, 11:11:44 pm »
Ось була стаття про "точність" пірамід.
https://www.stone.co.ua/index.php?topic=377.msg20502#msg20502

Ось моя відповідь з розрахунками
https://www.stone.co.ua/index.php?topic=377.msg20528#msg20528

deist

• Місцевий
« Reply #19 : Травень 03, 2018, 08:10:29 pm »
Ось моя відповідь з розрахунками
https://www.stone.co.ua/index.php?topic=377.msg20528#msg20528
Дякую, прочитав. Тепер будь-ласка ознайомтесь з моїми розрахунками.
Цитувати
  Беремо СНіП 3.01.03-84 (строительные нормы и правила), в ньому приводяться величини середніх квадратичних помилок, з якими необхідно виносити на місцевість розбивочні елементи (відстані, кути, висоти), по шести класам точності. Для 6-го (найнижчого) класу точності допуск складає 45 кутових секунд. А це земляні та тимчасові споруди і піраміда мала б проходити хочаб по 2-му (Будівлі від 16 до 25 поверхів, споруди від 60 до 100м з прогонами від 15 до 24м), для 2-го класу - 10 кутових сек.
Йдемо далі.

Я дивлюсь на ДБН В.1.3-2:2010

на формулу для обрахунку похибки, якщо довжина прогону більша ніж 20 м. тоді дійсно видно, що точність дещо храмає, але потрібно враховувати всі фактори, а не просто заміри на даний момент, споруди якій 5 або й 10 тисяч років.
Потрібно врахувати:
1.   Вивітрювання. В середньому піраміда втрачає 0.2мм кожного року, тобто якщо припустити, що вік пірамід від 5 до 10 тисяч років, то в результаті вивітрювання втрати будуть 1-2 метри. Гадаю немає змісту пояснювати наскільки вивітрювання є комплексним процесом і чому воно може проходити неоднорідно відносно всієї піраміди(враховуючи різне нагрівання окремих сторін піраміди, напрямок вітрів, неоднорідність будівельного матеріалу і т.д.)
2.   Розкрадання. Так так, саме воно, давайте глянемо на ось це фото

1168 рік звісно вніс свої корективи у вигляд пірамід. 

3.   Точність замірів. Ще під великим питанням, яка саме точність була при замірах, і оглядаючись на пункт 2 по яких саме точках міряли.
4.   Тектонічні процеси. Їх також потрібно враховувати, землетруси не така рідкість в Єгипті.  Як вони впливали на піраміди питання відкрите.

Саме тому я зосереджувався у своїх дописах саме на внутрішніх приміщеннях. Хоча мушу зазначити є дещо цікаве в самих фізичних розмірах Хеопси. Але це вже інша історія-математична і астрономічна.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
« Reply #20 : Травень 06, 2018, 11:56:25 pm »
Цитувати
Відхилення в 3 кутових хвилини (соответствует относительной ошибке, равной всего-навсего 0,015 %) на відстані 230 м дають розходження "лише" у 11,5096 м.
Якщо це наслідок землетрусів і просідань, то як могли зберегтись розміри внутрішніх приміщень?

deist

• Місцевий
« Reply #21 : Травень 07, 2018, 09:51:44 pm »
Самі внутрішні приміщення доволі маленькі відносно загальних розмірів, але звісно я не володію такими знаннями, щоб дати однозначну відповідь чи при такому розміщенні внутрішніх приміщень при землетрусі чи просіданні вони постраждають чи ні. Питання відкрите. Гадаю і Ви не зможете точно щось стверджувати...

Євген zv

• Допитливий
  • **
  • Євген zv has no influence.
« Reply #22 : Травень 08, 2018, 06:54:22 pm »
не маю доказів і лише особисті здогадування. В Єгипті, на скільки я обізнаний, не має гранітних карьєрів. На томість є ізвість, яка легко ріжиться, подрібнюється, має малу масу. Тому таскати такі кубеки , можливо , було не так важко. З другої сторони, одна з Російських наукових груп, розрізали цей камінчик, і виявили, що це суміш із подрібнених порід. Третій момент, Такі суміші з різних мінералів, могли давати бетону поступово набирати твердість з часом, під впливом води, вуглекислого газу тощо. І трердість і масса тих волунів могла змінюватись з мякої подібно глиняної маси, до твердого мов граніт каменю. Коли будували піраміди, то луди мали уявлення про геометрію та користувались щоль схожим на рулетку. І під страхом смерті, щось прогавити, могли доволі точно розмітити піраміду, с точністю до сантиметра на всю довжину. таке моє ІМХО
« Останнє редагування: Травень 08, 2018, 07:02:32 pm від Євген zv »
Нема для мене більшого прагнення, ніж пізнання того, як всє є насправді

Artuah

• Допитливий
  • **
  • Artuah has no influence.
« Reply #23 : Травень 08, 2018, 10:21:36 pm »
Вопрос немного в другом.
Как взять 100-тонный блок, и положить на второй 100-тонный блок?

Євген zv

• Допитливий
  • **
« Reply #24 : Травень 09, 2018, 08:30:28 am »
Вопрос немного в другом.
1. Никак, это заливалось. 2. я не видел что эти блоки взвешивали в наше время, может они легче чем 100 тон, и в тоже время маса могла увеличится со временем

DimitriYA

• Писар
  • DimitriYA has no influence.
« Reply #25 : Червень 13, 2018, 08:36:27 pm »
Вопрос немного в другом.
1. Никак, это заливалось. 2. я не видел что эти блоки взвешивали в наше время, может они легче чем 100 тон, и в тоже время маса могла увеличится со временем
Дело в восприятии. Каждая форма - пустота. Теория хаоса(отсутствия самого понятия веса) может помочь в передвижении тяжестей. Хотя намного проще запретить поднимать себе тяжести)))

Євген zv

• Допитливий
  • **
« Reply #26 : Червень 15, 2018, 05:06:34 pm »
Давайте рассуждать здраво. Если бы люди строящие пирамиды, или даже один человек, познал пустоту в твердом и мог этой системой управлять силой мысли, то зачем вообще строять эти пирамиды как приборы? зачем строить так долго, почему не материлизовать ее в один миг? Не считайте тех людей глупее сегодняшних, они очень хорошо знали химию, и замесить раствор из перетертых в пыль пород, не составляло никакого особого труда. ИМХО.

DimitriYA

• Писар
  • DimitriYA has no influence.
« Reply #27 : Червень 20, 2018, 09:50:30 am »
Давайте рассуждать здраво. Если бы люди строящие пирамиды, или даже один человек, познал пустоту в твердом и мог этой системой управлять силой мысли, то зачем вообще строять эти пирамиды как приборы? зачем строить так долго, почему не материлизовать ее в один миг? Не считайте тех людей глупее сегодняшних, они очень хорошо знали химию, и замесить раствор из перетертых в пыль пород, не составляло никакого особого труда. ИМХО.
Давайте сравним с чётками. пока они новые, они работают слабо. если же вложить в них времени(внимания) чётки становятся чуть ли не оружием, довольно мощным. тем паче народом проще всего управлять, загнав на работу и начесав, что нуно чтото для чегототам)

Hermit

• Брати мулярі
  • Допитливий
  • Hermit has no influence.
  • ДЛ "Паломники до Країни Сходу" №17
« Reply #28 : Червень 21, 2018, 11:21:13 pm »
тем паче народом проще всего управлять, загнав на работу и начесав, что нуно чтото для чегототам)

Есть теория, что пирамиды в Гизе строили свободные люди, наёмные строители. Около 20 лет на строительство одной пирамиды и около 10 000 строителей.

Calogero

• Допитливий
  • **
  • Calogero has no influence.
« Reply #29 : Червень 24, 2018, 11:26:41 am »
Думаю, лучше этих строителей называть "не рабами", допускаю что они не такие уж и свободные были, но всё же есть информация , что были созданы подобия профсоюзов .