Автор Тема: На хвилі чіпізації  (Прочитано 4267 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Artuah

  • Допитливий
  • **
  • Повідомлень: 31
  • Reputation Power: 1
  • Artuah has no influence.
На хвилі чіпізації
« : Квітень 17, 2018, 06:46:17 pm »
Не хочется звичайно нікого образити. Але ідея чіпізації загалом не така вже й погана на фоні всесвітнього розвитку електронно-обчислювальних машин, робототехніки, штучного інтелекту. Але, як у нас серед людей водиться репутація такої ідеї була "підмочена" досить невдалим поданням. Все через те що люди зі страхом та недовірою сприймають цю ідею. Тому що людей лакяють "Злими та коварними Рокфеллерами, Ротшильдами, та іншими впливовими сім'ями, які хочуть насильно та таємно вживити вам Чіп, а якщо не будете слухатись - чіп відключать". Може й так, але:

1. Уявіть що це подивиться бабуся або дідусь, яка ще й досі не може відпустити те, що СРСР більше не одна країна.! Тобто людям загалом важко приймати кардинальні зміни, суть яких до того ж їм мало зрозуміла.  :D
2. Ми живемо в час, де ось ось все перевернеться  з ніг на голову. А що якщо той же штучний інтелект вирішить "пожартувати, та вимкнуті усім людям мікрочіпи. Тобто питання зловживання технологією залишається відкритим. Як людиною, так і машиною
3. Недостатня реклама. Кажуть ми живемо в "Інформаційне століття", а люди й досі не знають: "шо таке той мікрочіп, і як його куди) Коли розрекламувати можна... да фактично все, що люди ще й самі за гроші будуть вживляти) (Щоб як у всіх, модно ж))
4. А що заважає прославляти Бога, маючи мікрочіп? (Знову постає питання щодо зловживання людиною правами особи?
Тобто, якщо це і диявольскі витівки, те ж саме кажуть про компьютерні ігри, філми, рок-музику та спортивні авто. Але заради таких речей люди йдуть на все, а потім "Господи пробач , і можна ще таку Bugatti, тільки жовтеньку моїій коханій. А ти, козлопикий згинь! геть у свою безодню" А логіка де? І все ж, не хочется нікого ображати. Просто приклад.

ПЛЮСИ:
- Прискорення взаємодії людина/машина. Тобто доведеться менше витрачати часу на буденні речі, нервувати в чергах, ніяких затримок у виплаті зарплати, з розрахунком і тд.
- В наш час люди кмітливі і хитрі) Вважають що можна робити все що їм заманеться, навіть нехтуючи свободою та правами інших людей. Шкодити отоючому середовищі. Вже на битовому рівні.
Хіба шкодити нашій планеті , навіть без мікрочіпа це чимось краще ніж сумлінно працювати для виконання однієї цілі разом?
Звичайно прості люди можуть не зрозуміти цієї інновації. Народ заплутався та втомлений. І тут значить Всесвітнє включення, і хтось із королівської сім'ї виходить і каже : "Чіп, або смерть!!!1") І яку відповідь на це дадуть люди?: "Ну накінець-то , вимикайте нас. Себе чіпуйте, Д**ка лисого. Поверніть кам'яні монети"!

Висновок:
Ідея досить непогана, але все ж випереджає наш час напевне. Дивує що вона подається як забаганка людей, які і так керують масами і без мікрочіпів. І досі немає концепції ії застосування. звичайно недоробок і недоліків велика кількість, як і скрізь. Але це просто складова частина беззупинного вже прогресу.
P.S А чи є вже макрочіпи? Такі, великі, щоб роздавали вай фай на інші мікрочіпи. ?