Автор Тема: Всесвіт і Космос  (Прочитано 4815 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

GoodGuy

 • Писар
 • ****
 • Повідомлень: 326
 • Reputation Power: 4
 • GoodGuy has no influence.
 • You and I say something. It is like ping pong)
Всесвіт і Космос
« : Лютий 28, 2018, 07:26:09 pm »
Вітаю!

А який насправді космос і всесвіт? Чи має хтось фото або відео, щоб було без фотошопу і монтажу? Взагалі задумався, що все що я знаю про космос за межами ношої Сонячної ситеме - це те що показували по телевізору в яскравих картинках... та чи насправді космос такий кольоровий ? може хто має карту якаб дала уявлення як виглядає вже відома частина космосу при боковому погляді. так сказати цікавить 3D модель, або хочаб 2D але з вірною проекцією? дякую :)
Любовь к истине есть прирожденная любовь к добру, доминируя над всеми другими желаниями души, она очищает её, она поднимает человека и восстанавливает в нем подобие Божие.

Не ленись читать книги, ибо в них ты легко отыщешь то, что иные с таким трудом обретали в жизненном опыте, и постигнешь все...

DimitriYA

 • Писар
 • ****
 • Повідомлень: 357
 • Reputation Power: 2
 • DimitriYA has no influence.
Re: Всесвіт і Космос
« Reply #1 : Березень 01, 2018, 02:06:28 pm »
Задача невероятно сложна... Как же сфоткать хоть и в 10д дырку безграничную, когда рассматривать её пытается глаз, а не разум? спросил бы ктото)))

Gr

 • Допитливий
 • **
 • Повідомлень: 42
 • Reputation Power: 1
 • Gr has no influence.
Re: Всесвіт і Космос
« Reply #2 : Березень 02, 2018, 07:17:58 pm »
Вітаю!

А який насправді космос і всесвіт? Чи має хтось фото або відео, щоб було без фотошопу і монтажу? Взагалі задумався, що все що я знаю про космос за межами ношої Сонячної ситеме - це те що показували по телевізору в яскравих картинках... та чи насправді космос такий кольоровий ? може хто має карту якаб дала уявлення як виглядає вже відома частина космосу при боковому погляді. так сказати цікавить 3D модель, або хочаб 2D але з вірною проекцією? дякую :)

Як Ви це собі уявляєте???? Типу хтось із нас завжди носить із собою портативний телескоп для фотографування галактик???? і так ось без проблем скаже ах так звісно ось Вам фотки галактики "Кошаче око" а ось ще не оброблені фотки "метелика", ще десь були "Стовпи мудрості ", але загубив. нічого страшного, завтра зроблю))))))
Вибачте за мій сарказм, але якщо Вам дійсно цікаво, тоді спочатку вивчайте усю доступну інформацію, в мережі дуже багато фільмів на цю тему. Тут просто питання в довірі до джерела інформації. Так як Ви можливо знаєте Россія недавно випустила фільм в якому говориться, що земля насправді плоска, а все те що нам говорять то все "зговір" )))))) Ну тут потрібно розуміти одне, що якщо ми з Вами  не є душевнохворими, тоді розмову на такі теми мии не будемо вести))))) Якщо Ви не знали ще в древній Греції було доказано, що земля кругла, і зроблено було це за допомогою метрової палки, календаря і здорового глузду (логіки).
    На рахунок фотографій космосу, все досить складно, по перше все залежить від точки знаходження, теорія відносності, те що ми бачимо, може дечим відрізнятись якщо на нього глянути із іншої сторони, таку проблему ми ще не скоро вирішимо, так як моасштаби космосу просто гіганські, і не так то просто змінити точку спостереження. По друге, як Вам відповідали, одне діло побачити оком, а друге розумом, а третє відчути. Насправді космос яким ми його бачимо- це не зовсім те що ми би побачили в реальності. Відкритий космос, досить моторошне місце, так як там немає звуку усе що Ви би побачили проходить в повній тишині, що вже відрізняється від нашого світосприйняття (окрім глухих людей). Подруге гіганські викиди радіації а також температура близька до -247 градусів по цельсію. Такого нікому не побажаєш)))) Дальше, в загальному ми бачимо не більше ніж 0,001 % від усього хвильвого діапазону який на даний момент є досліджений, це означає, що побачимо ми значно менше а ніж би відчули (навіть будучи в скафандрі). Дальше, все що ми можемо бачити на фото, які доступні в мережі, це є по великому рахунку область від 10 до 50 тисяч світлових років в діаметрі, так що, те, що  в середині неї  знаходиться поки що нам не доступне, а я більш ніж впевнений, що там речі є ще цікавіші)))) і до того ж, вигляд із середини даної області буде ще іншим ніж ми можемо собі уявити.
     В загальному, Вам залишається зрозуміти одне, що всі фото космосу які є в мережі, робляться на спеціальному високоточному і високочутливому обладнані, яке знаходиться переважно на орбіті землі, із наземної обсерваторії також роблять, але це досить важко і якість не зовсім. А вже вірити в ці фото чи ні питання Вашого внутрішнього вибору.
    Для наглядності подивіться сюди https://nasasearch.nasa.gov/search/images?utf8=%E2%9C%93&affiliate=nasa&query=galaxies
 

Artuah

 • Допитливий
 • **
 • Повідомлень: 31
 • Reputation Power: 1
 • Artuah has no influence.
Re: Всесвіт і Космос
« Reply #3 : Квітень 07, 2018, 11:33:09 pm »
Про який Всесвіт йдеться? Про матеріальний, чи у філософському розумінні?


Земля плоска відносно кванту світла. Відносно людини Земля овальна, притиснута на полюсах. І вона так влаштована, що людина збагнути цього може не до кінця. Справа в тому, що усю галактику можна спокійно вмістити всередині людської клітини. Причина тому стиснення простору/часу. Якщо навіть при умові що ракета буде летіти тільки вверх, вона може прилетіти знов до Землі знизу. Тобто Земля кругла, Галактика плоска, спіральна. Якби велитенська булька заповнена вакумом, частками, що нерозривно зв'язані між собою. Вакум це газ в умовах низького тиску. Виходить що пустоти як такої не існує. До того ж планета рухається не по одній і ті же орбіті. Можете фотографувати навіть звичайним фотоапаратом Сонце кожного дня о 12-й годині з одного і того ж міста, і отримаєте траекторію Сонця. Температура в космосі також відносна точки, в якій буде вимірюватись.

Телескоп збирає електромігнітне випромінювання, тобто вібдиток світла від небесного тіла, ви дивитесь оком , зображення в перевернутому вигляді відображується на ситківці ока. але ж ви бачете результат всередині себе.
Отже, все рухається по ідеальній орбіті, з ідеальною швидкістю, враховуючи рух інших об'єктів. Ми можемо бути як велетенські, так і мікроскопічні. Хіба не дивний світ?))

Також існують 4 взаємодії - сильна, слабка, магнітна, гравітаційна.
Теорії гравітації ще не написали, але мені здається що це той самий ефір. Тоді набуває цікавого сенсу фраза: Ми в ефірі")

Вчені все більш приходять до висновку, що ми живемо всередині живого організму, але не має сенсу наділяти його людськими властивостями. Це Всесвіт наділяє нас своїми. У нас є очві - і ми бачимо у такому спектрі. Вуха, і ми чуємо.