Автор Тема: Вірите в невидимих сутностей?  (Прочитано 1787 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Denor

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • Denor has no influence.
Вірите в невидимих сутностей?
« : Січень 30, 2018, 11:53:43 pm »
Не знаю з ким поділитись, цей форум, як притулок для мене.
Я постійно чую змістовні(в контексті в якому вони з'являються ) звуки в себе вдома, коли нікого немає поряд або вночі, тільки но подумаю про щось негативне, як стіл стукне або тарілка , або просто стуки невідомого походження. Постійно відчуття чиєїсь присутності або пес просто ні з ким  бавиться чи спостерігає за невідомочим і заглядує цікаво в рандомні місця поглядом. Один раз дивився в пусте місце ,гарчав і заднім ходом йшов до мене. Один раз в мене просто включився ноутбук вночі і заграла музика. ( я ,до речі, закінчив з фільмами жахів, бо я потім просто сходив з розуму ).Я , взагалі, звик до цих щоденних , часом навіть проявів турботи до мене, що працюють, як нагадувачі відносно якості моїх думок, але останнім часом менеі здалось, що я почав замічати щось боковим зором і щойно помітив, що на стіні , навпроти місця, де я сплю є лінія, що світиться в темноті і немає при світлі ( видно з будь-якого ракурсу, лише якшо прямо не дивитись на неї) .
Взагалі в мене є багато спогадів з дитинства, коли я щось бачив , але навіть не знаю чи вірити собі зараз. Також я сплю на підлозі останні пару місяців( мені так комфортніше) і в мене вже двічі ставались сонні паралічі, чого ніколи не було ло того. Я маю ще дуже багато чим поділитися і якщо хтось відреагує, тоді я розповім, дякую.

Lucem

• Lodge «Golden Acacia» No.4
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 2
  • Lucem has no influence.
Re: Вірите в невидимих сутностей?
« Reply #1 : Січень 31, 2018, 12:32:39 am »
А почему и нет, конечно пишите.
Мне вот особенно интересно почему это с вами происходит, что стало причиной этого следствия (всего того, что вы описали). И как мы (Вольные каменщики), можем помочь вам(с вашей точки зрения)? 

Light

• Писар
  • Reputation Power: 2
  • Light has no influence.
« Reply #2 : Січень 31, 2018, 05:05:47 pm »
Стосовно підлоги, якщо тверда то це може не давати вашому організму релаксувати, тобто нервова система не відпочиває достатньо і через це сонні паралічі, також я помічав що у мене сонні паралічі коли не поспати одну ніч - після довгого денного сну або після сну після заходу сонця(тобто на слідуючу ніч а не в денний сон) це пов*язано із форсуванням і дизбалансом нервової системи, недостатнім відпочинком, перевтомою, зміною режиму. Стосовно сутностей так, я вірю, дивлячись у що ви віруєте, але ще можливі галюцинації як наслідок якоїсь форми психозу, напевно потрібно розібратись і записати на папері що ви відчуваєте під час чиєїсь присутності, що бачите, що це може значити і пошукати відповіді, є багато різної літератури, можливо ви знайдете якісь подібні ситуації до вашої і це допоможе вам.

Gr

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Gr has no influence.
« Reply #3 : Лютий 01, 2018, 12:39:18 am »
Думаю, спочатку потрібно обтежити себе усіма відомими науковими і медичними інструментами, так як відомо, що людина створіння досить цікаве, і його уява частенько домальовує навколишній світ. Якщо ж нічого в собі знайти не зможете, тоді мабуть потрібно серйозніше копати і у сторону сутностей чи чогось іншого. Зрозумійте мене вірно, я без насмішок чи сарказму, просто мав подібне коли був молодшим і переїхали на нову квартиру, тай в принципі і ще в старій також причувалось, 90% стукоту спричиняється протягом, навіть коли вікна закриті, все рівно щось десь продуває, скрипи або ж інші потрісквання дає процес охолодження телевізора або ж компютера, також при нерегулярному опалені деревяні меблі мають властивість всихатись або ж набухати (залежить від вологості повітря та температури), ми цих речей не бачимо очима, а мозок домальовує картинку, та ще й яку, із вашого посту видно чому він домальовує таку картинку так як ви сказали що дивились фільм жахів, я давно не дивлюсь не дивлюсь їх,  так як часто буваю вечером ходжу по вулиці (неосвітленій) і замітив ще давно, що кожен подув вітру, який несе листя восени, викликає в підсвідомості картинки з фільмів жаху, відчуття що щось невидиме наближається і т.д. і.т.п. багато речей є які нами керують на підсвідомому рівні. Я стараюсь вичищати свої "Авдієві конюшні", так мені легше. 
П.С. Неможу лише зрозуміти епізод із вашою собакою, коли вона задкувала. Тут щось цікаве. Хоча по свому котику замічав не раз як він "втикає" в пустоту, я навіть жартую, що пізнає Дзен в той момент)))) Замітив що коли в вікно дивиться, то за пташками))) а в пустоту, хто ж його знає що в нього в голові))) Успіхів Вам. Пишіть що ще побачили чи дослідили))) 

SVK

• Брати мулярі
  • Старійшина
  • SVK has no influence.
  • ДЛ "Паломники до країни Сходу"
« Reply #4 : Лютий 01, 2018, 04:50:25 pm »
Не знаю з ким поділитись, цей форум, як притулок для мене.
Я постійно чую змістовні(в контексті в якому вони з'являються ) звуки в себе вдома, коли нікого немає поряд або вночі, тільки но подумаю про щось негативне, як стіл стукне або тарілка , або просто стуки невідомого походження. Постійно відчуття чиєїсь присутності або пес просто ні з ким  бавиться чи спостерігає за невідомочим і заглядує цікаво в рандомні місця поглядом. Один раз дивився в пусте місце ,гарчав і заднім ходом йшов до мене. Один раз в мене просто включився ноутбук вночі і заграла музика. ( я ,до речі, закінчив з фільмами жахів, бо я потім просто сходив з розуму ).Я , взагалі, звик до цих щоденних , часом навіть проявів турботи до мене, що працюють, як нагадувачі відносно якості моїх думок, але останнім часом менеі здалось, що я почав замічати щось боковим зором і щойно помітив, що на стіні , навпроти місця, де я сплю є лінія, що світиться в темноті і немає при світлі ( видно з будь-якого ракурсу, лише якшо прямо не дивитись на неї) .
Взагалі в мене є багато спогадів з дитинства, коли я щось бачив , але навіть не знаю чи вірити собі зараз. Також я сплю на підлозі останні пару місяців( мені так комфортніше) і в мене вже двічі ставались сонні паралічі, чого ніколи не було ло того. Я маю ще дуже багато чим поділитися і якщо хтось відреагує, тоді я розповім, дякую.

Если бы Вас еще сущности склоняли принять посвящение, то вполне было бы похоже на шаманскую болезнь... Может колдуны у Вас в роду были?

Gr

• Допитливий
  • **
  • Gr has no influence.
« Reply #5 : Лютий 01, 2018, 06:11:57 pm »

Если бы Вас еще сущности склоняли принять посвящение, то вполне было бы похоже на шаманскую болезнь... Может колдуны у Вас в роду были?
[/quote]

Думаю, якщо це шаманська хвороба, то він би не мав боятись сутностей, а навпаки тягнутись до керування ними або ж розуміння їх..... 

Denor

• Допитливий
  • **
« Reply #6 : Лютий 02, 2018, 12:15:18 am »
Половину свідомого свого життя я сподівався, що це самонавіювання, але як я казав звуки можуть бути , навіть тарілка стукнути , яка на столі непорушна ( Ньютон підвів?:) ) та і контекст дуже виділяється. Насправді, в повсякденному житті(тепер) мене це не лякає, хіба що коли прокидаюсь вночі трохи, але контрольовано. Я просто усвідомлюю, що я ітак не знаю, хто я, що я і чого я боюсь , і навіть якшо смерті, то і про неї я нічого не знаю і ці усвідомлення відпускають оце замкнене коло самонавіювання.

Фільми жахів не дивлюсь, тому що вони просувають точку зору, що все що невідоме і незрозуміле - обов'язково хоче тобі нашкодити, але по факту чому саме такий ж розвиток подій має дотикатись до реальності? Тому щоб не засмічувати свідомість уникаю таке кіно.

Здається, прабабуся якось містикою займалась, як я чув.

Песик тоді гарчучи йшов заднім ходом і при цьому весь вспушився, аж поки не вперся в мене. В той ж самий період було, що я сидів за два метри від своєї мами і вона бавилась з песиком і потім підняла голову і спиталась чи це щойно я її стукнув чи в нас якийсь привид живе (жартуючи).

В дитинстві я не раз бачив і відчував фізично щось, але це було в мої 4-5 років і навіювати чи уявляти такі речі в реальності не було змісту та і я не лякався тоді взагалі.

Не знаю, до речі, як це стосується якихось сутностей, але за життя мені снився один сон разів так 20, що взагалі не мав ніякого логічного підґрунття. Це просто стан блаженства в тілі і візуально незрозумілі форми і все це як потік , але кожен раз він перемикається і стає все дуже мрачним і по відчуття ніби моє твло розриває , я від цього нестерпного болю прокидаюсь , а сон залишається типу як наяву , оця вся біль. Вона не фізична, але я її відчуваю я міг йти вмиватись , говорити до мами просити про допомогу, а він далі був зі мною цей сон. Нічого гірше я ніколи не відчував. За хвилин 7-10 після пробудження мене відпускало, але звуки просто неначе якусь симфонію починали грати по всій кімнаті навколо.
Останній раз я переміг цей стан і мені з того часу не снився цей сон.

Є ще одна найбільш моторошна історія, але я напишу її вдень, якшо вам цікаво.

Що я очікую від Вільних Кам'єнярів? -Розуміння та не предвзятого мислення, як і від всіх читачів формума. Це єдина спільнота не мильна бульбашка людей, що , можливо , також бачать незрозумілість всього, що відбувається навколо.

Дякую вам.

SVK

• Брати мулярі
  • Старійшина
  • SVK has no influence.
« Reply #7 : Лютий 02, 2018, 08:16:26 am »

Думаю, якщо це шаманська хвороба, то він би не мав боятись сутностей, а навпаки тягнутись до керування ними або ж розуміння їх.....
[/quote]

наша культура не позволяет нам отличить психические расстройства от действительно ценной "болезни"

Denor

• Допитливий
  • **
« Reply #8 : Лютий 02, 2018, 10:24:50 am »

наша культура не позволяет нам отличить психические расстройства от действительно ценной "болезни"
[/quote]

Ну та, Менлі Холл щось подібне і про шизофренію казав )
А , до речі, про якого роду посвяту йде мова?

Gr

• Допитливий
  • **
  • Gr has no influence.
« Reply #9 : Лютий 02, 2018, 05:05:23 pm »
Тепер стає все цікавіше???? Для мене з наукової точки зору ми не можемо це обяснити, в теорії те що ми не можемо побачити зовсім не означає, що цього не існує. Взагалі якщо не зраджує память то Сер Вільям Крукс цікавився такими дослідами з наукової точки зору, за що мало не лишився місця в Англійському Королівському науковому товаристві, про те точки зору не змінив, він стверджував що сутності існують. Вам мені здається потрібно вчитись володіти собою і володіти ситуацією, з часом може стати нормою житя для вас, бачити це все. Головне не падати духом, адже тут правильно сказали:- наша культура не позволяє нам бачити щось подібне, тому мої вам побажання успіхів, адже шлях до розуміння буде не простим)))

SVK

• Брати мулярі
  • Старійшина
  • SVK has no influence.
« Reply #10 : Лютий 03, 2018, 06:58:03 pm »
Ну, о посвящении говорить не приходится, т.к. не все условия выполнены...
Про шизофрению хорошо подмечено... а Вы знаете, что у шизофреников концентрация ДМТ в крови значительно выше, чем у "обычного" человека? Плюс ко всему, многие материалисты склонны считать экстрасенсов (колдунов, магов, шаманов, медиумов,...) шизофрениками.

Последний тезис - все происходящее с человеком, так или иначе, вызвано его внутренним состоянием (химическим или психологическим), т.е. все у него в голове.

Denor

• Допитливий
  • **
« Reply #11 : Лютий 03, 2018, 11:23:07 pm »
Тепер стає все цікавіше???? Для мене з наукової точки зору ми не можемо це обяснити, в теорії те що ми не можемо побачити зовсім не означає, що цього не існує. Взагалі якщо не зраджує память то Сер Вільям Крукс цікавився такими дослідами з наукової точки зору, за що мало не лишився місця в Англійському Королівському науковому товаристві, про те точки зору не змінив, він стверджував що сутності існують. Вам мені здається потрібно вчитись володіти собою і володіти ситуацією, з часом може стати нормою житя для вас, бачити це все. Головне не падати духом, адже тут правильно сказали:- наша культура не позволяє нам бачити щось подібне, тому мої вам побажання успіхів, адже шлях до розуміння буде не простим)))

Це ітак допомагає часом не ставати дуже обмеженим *людським* клопотом)
Дякую, бажаю нам всім дійти)

Denor

• Допитливий
  • **
« Reply #12 : Лютий 03, 2018, 11:27:00 pm »
Ну, о посвящении говорить не приходится, т.к. не все условия выполнены...
Про шизофрению хорошо подмечено... а Вы знаете, что у шизофреников концентрация ДМТ в крови значительно выше, чем у "обычного" человека? Плюс ко всему, многие материалисты склонны считать экстрасенсов (колдунов, магов, шаманов, медиумов,...) шизофрениками.

Последний тезис - все происходящее с человеком, так или иначе, вызвано его внутренним состоянием (химическим или психологическим), т.е. все у него в голове.

Цікавий інсайд :read:

Оо це без сумніву) Можливо, в цьому і наша супер сила)

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #13 : Лютий 07, 2018, 10:57:18 pm »
В тему. Минулого року була видана дуже цікава гра hellblade senua's sacrifice. Дуже рекомендую зіграти в неї. Надзвичайно цікавий і корисний досвід в плані психіки.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Denor

• Допитливий
  • **
« Reply #14 : Лютий 10, 2018, 10:36:37 pm »
В тему. Минулого року була видана дуже цікава гра hellblade senua's sacrifice. Дуже рекомендую зіграти в неї. Надзвичайно цікавий і корисний досвід в плані психіки.

Відпишусь, як пройду)