Автор Тема: Інсталяція лож  (Прочитано 5385 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

MisterI

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • MisterI has no influence.
Інсталяція лож
« : Вересень 19, 2017, 04:44:49 pm »
Наразі у яких містах України і взагалі колишніх країн СНГ плануються інсталяції лож? На скільки відомо то ложа може інсталюватись якщо у місті знаходиться 3 майстра.

- Достойна Ложа «Броніслав Тарашкевич» №15 на Сході міста Киэва (для пошукувачів з Білорусі)
- Достойна Ложа «HAQ» (Істина) №16 на Сході міста Астана (Казахстан)
- Достойна Ложа «Паломники до країни Сходу» №17 на Сході міста Запоріжжя 
- Достойна Ложа «Безсмертя» №8 (працює англійською мовою) на Сході міста Києва

І інших лож в яких здається що є невеликої чисельності. Чи брати спеціально їздять із інших лож та міст щоб допомагати малочисельним ложам із ритуалами та роботами? Як часто таке відбувається?

Яка тенденція зростання членів лож за останні 5 років? 

Lucem

• Lodge «Langeron» No.9
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 3
  • Lucem has no influence.
Re: Інсталяція лож
« Reply #1 : Вересень 19, 2017, 06:15:19 pm »
Наразі у яких містах України і взагалі колишніх країн СНГ плануються інсталяції лож? На скільки відомо то ложа може інсталюватись якщо у місті знаходиться 3 майстра.

- Достойна Ложа «Броніслав Тарашкевич» №15 на Сході міста Киэва (для пошукувачів з Білорусі)
- Достойна Ложа «HAQ» (Істина) №16 на Сході міста Астана (Казахстан)
- Достойна Ложа «Паломники до країни Сходу» №17 на Сході міста Запоріжжя 
- Достойна Ложа «Безсмертя» №8 (працює англійською мовою) на Сході міста Києва

І інших лож в яких здається що є невеликої чисельності. Чи брати спеціально їздять із інших лож та міст щоб допомагати малочисельним ложам із ритуалами та роботами? Як часто таке відбувається?

Яка тенденція зростання членів лож за останні 5 років?
Доволі часто доводиться братам з інших лож допомагати братам з працями бо на то ми  брати. Та ще є певні тонкощі бо нова ложа формується з братів вже існуючої ложі.

Тенденція зрстання є.

Назар

• Допитливий
  • **
  • Назар has no influence.
« Reply #2 : Жовтень 19, 2017, 04:53:41 pm »
Доброго дня. Цікавить ще декілька запитань що до інстаняції (створення) нових лож. От припустимо що потрібно щоб заснувати Ложу у Тернополі. Хто на це має дати дозвіл?Де це обговорюється, та які так звані тонкощі маються на увазі?  У цьому питанні готовий проявити активність, та допомогти усім чим можу. Та чи у Тернополі є майстри?

Ще одне :-Чи може політична діяльність закрити доступ до вступу у Ложу? Перечитав велику кількість інформації, та із деяких джерел голоситься що політика несумісна із Масонством. Але ж інші джерела свідчать про те що багато політиків є масонами. То як це зрозуміти? Особисто замішаний у політиці, але лише з доброго наміру, є надія що можна щось змінити на краще.

Дякую вам за увагу, та ваші відповіді.  З повагою Назар.

« Останнє редагування: Жовтень 19, 2017, 05:05:35 pm від Назар »

Lucem

• Lodge «Langeron» No.9
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 3
  • Lucem has no influence.
« Reply #3 : Жовтень 19, 2017, 10:56:11 pm »
Доброго дня. Цікавить ще декілька запитань що до інстаняції (створення) нових лож. От припустимо що потрібно щоб заснувати Ложу у Тернополі. Хто на це має дати дозвіл?Де це обговорюється, та які так звані тонкощі маються на увазі?  У цьому питанні готовий проявити активність, та допомогти усім чим можу. Та чи у Тернополі є майстри?
Якщо в Тернополі потрібно відкрити ложу, то ініціатива повинна бути від братів, які там проживають, але для початку їм прийдеться стати майстрами у іншій ложі, бо тільки майстри можуть заснувати ложу. Якщо бажаєте допомогти створити ложу, то будь ласка ставайте мулярем майстром. Чи є брати в Тернополі сказати не можу.

Забороняється підіймати політичні або релегійні тематики, які можуть внести розлад поміж братами але не забороняється вести політичну діяльність. Потрібно навчитись відокремлювати бджіл від меду ))) профанське життя та діяльність від масонского життя та діяльності.

Назар

• Допитливий
  • **
  • Назар has no influence.
« Reply #4 : Жовтень 20, 2017, 11:20:10 am »
На данний момент є велике бажання стати "Вільним мулярем". Зараз активно займаюсь вивченням  історії масонства, оскільки розумію щоб подати заявку на членство я мушу знати основи, бо без того я просто приречений на невдачу. Бо як то так іти у ложу, нічого незнаючи про історію. Незнаю впринципі як оприділити ступінь моєї готовності, але одного бажання до саморозвитку мало.

Що до політики, то пересікатись із масонством, нівякому разі небуде. Я  незбираюсь когось переконувати у правильності чиїхось дій, я просто хочу спробувати щось змінити на краще.Бо як бачу політична діяльність більшості політиків, це є амлральною діяльністю, від якої страждає простий народ.

Я вельми вдячний за відповіді, мені вельми приємно та цікаво поділитись думками із лояльними до "допитливих")
« Останнє редагування: Жовтень 20, 2017, 11:22:28 am від Назар »