Автор Тема: Масонский запон (фартук)  (Прочитано 344 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Light

• Писар
  • Reputation Power: 2
  • Light has no influence.
Масонский запон (фартук)
« : Січень 23, 2017, 08:41:46 am »
Масонский запон (фартук) — один из самых главных символов в масонстве, а также ритуальный предмет и атрибут масонских регалий. Изначально это фартук строителя (вольного каменщика) — крайне незатейливый и лишенный всяческих украшений[1]. Позже был заменён на белую овечью шкуру (белый кожаный фартук), каковым и является в наше время. Каждый посвященный в масоны получает белый фартук, который он должен носить в ложе[2].

З вікі матеріал.

Так от стосовно моїх думок.

Мав розмову з однією людиною, людина просто посміялась із моєї теорії.

Ось в чому теорія.

Масонський фартук чомусь мене натикнув на таку думку, що він знаходиться на рівні приблизно умовної 2 чакри Свадхістани.

Так от сексуальна чакра, тобто енергія - це являється будівнича та творча енергія. (сексуальна не в плані потрахушок) А в плані дуже сильна енергія яка керує багатьма сферами діяльності нашого життя як і для побудування сім*ї та продовження роду. Чи є якийсь зв*язок символізму фартука і цієї енергії насправді? Тобто перенаправлення можливо цієї творчої енергії в інше русло. У кого яка думка стосовно моєї гіпотези. Масони це будівничі і я бачу логіку в своїх висновках.

Lucem

• Lodge “Three Columns” No.1
  • Administrator
  • Старійшина
  • Lucem has no influence.
Re: Масонский запон (фартук)
« Reply #1 : Січень 23, 2017, 10:06:42 am »
Масонский запон (фартук) — один из самых главных символов в масонстве, а также ритуальный предмет и атрибут масонских регалий. Изначально это фартук строителя (вольного каменщика) — крайне незатейливый и лишенный всяческих украшений[1]. Позже был заменён на белую овечью шкуру (белый кожаный фартук), каковым и является в наше время. Каждый посвященный в масоны получает белый фартук, который он должен носить в ложе[2].

З вікі матеріал.

Так от стосовно моїх думок.

Мав розмову з однією людиною, людина просто посміялась із моєї теорії.

Ось в чому теорія.

Масонський фартук чомусь мене натикнув на таку думку, що він знаходиться на рівні приблизно умовної 2 чакри Свадхістани.

Так от сексуальна чакра, тобто енергія - це являється будівнича та творча енергія. (сексуальна не в плані потрахушок) А в плані дуже сильна енергія яка керує багатьма сферами діяльності нашого життя як і для побудування сім*ї та продовження роду. Чи є якийсь зв*язок символізму фартука і цієї енергії насправді? Тобто перенаправлення можливо цієї творчої енергії в інше русло. У кого яка думка стосовно моєї гіпотези. Масони це будівничі і я бачу логіку в своїх висновках.

Интересно... Я к своему сожалению не знаю что есть "2 чакра Свадхістани" но суть вашей мысли мне ясна. В этом что-то есть... Только вот мне интересен ваш алгоритм хода мыслей от фартука до сексуальной энергии? С радостью выслушаю.

Light

• Писар
« Reply #2 : Січень 23, 2017, 10:39:36 am »
Усе в масонстві несе якийсь свій смисл,
усі символи щось значать,
я просто запропонував свою гіпотезу як символ фартука.
Тобто фартук це направлення цієї будівничої енергії скажемо на кут.
Як зображено на цьому фото.

Вираження будівничої енергії в точці перетину двох прямих енергій, чоловічої та жіночої
наприклад що в воз*єднанні значить те що люди називають Бог (Інь Янь) Тобто дві сторони Кута ми розглянемо
як дві енергії, чорне та біле (Інь Янь) і Вивільнимо в Бога, так і фартук вивільняє символічну божественну
сексуальну енергію, за допомогою високої майстерності масон вміє направляти цю божественну енергію в правильне
русло, перенаправляти, будувати. (Люди зазвичай сприймають сексуальну енергію лише як половий акт) я маю на увазі
більше широкий спектр застосування. Ну символізм на фартуках є різний, але я привів один приклад.

Вибачте за настільки ірраціональне пояснення, але виражаюсь і оперую тим що відчуваю.

Lucem

• Lodge “Three Columns” No.1
  • Administrator
  • Старійшина
  • Lucem has no influence.
« Reply #3 : Січень 23, 2017, 12:22:14 pm »
Все, нормально, вполне логическое мышление. Я просто тоже как-то очень давно размышлял на эту тему, только я подходил с другой, так сказать, стороны. И вот к чему я тогда пришел, помимо того, что фартук символ труда (думаю не трудно было бы догадаться  ;) ) он еще является сдерживающим грубую, необузданную (профанскую) силу и преобразующим элементов той силы, о которой вы говорите, в творческую, созидающую. Так что мы с вами очень близки в наших размышлениях.

Light

• Писар
« Reply #4 : Січень 23, 2017, 12:38:50 pm »
Так, я Вас розумію, Ви описали це по масонськи, а я з точки зору профана, але суть в загальному плані однакова. Цікаво.

W. Ulf

• ДЛ "Юрій Котермак"
  • Administrator
  • Старійшина
  • Reputation Power: 0
  • W. Ulf has no influence.
« Reply #5 : Березень 08, 2017, 08:57:42 am »
А в особливо поважних і старих майстрів, цей кут, ще й догори загинається.
Crescit sub pondere virtus!
Б-г мій, душа, котру Ти мені дарував -- чиста.
Ти сотворив її, Ти сформував її, Ти вдихнув її в мене і Ти бережеш її в мені.
І Ти, в майбутньому, забереш її в мене.
А потім повернеш мені її в  Прийдешньму Світі!

Cognosce

• Старійшина
  • Reputation Power: 3
  • Cognosce has no influence.
« Reply #6 : Березень 08, 2017, 09:31:37 am »
А в особливо поважних і старих майстрів, цей кут, ще й догори загинається.