Автор Тема: ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА  (Прочитано 5682 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

maxximm

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • maxximm is looked down upon.
Re: ГИГОРІЙ СКОВОРОДА
« Reply #15 : Листопад 09, 2010, 07:57:38 am »
так скоро всі розумні люди пройдуть через політику

Ioabert

• Старійшина
  • Ioabert has no influence.
  • Surge et age!
« Reply #16 : Листопад 09, 2010, 08:49:47 pm »
Ще б там хтось залишився розумний)
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

Антуан Мари Жан-Батист Роже де Сент-Экзюпери

"В масонстве Вы узнаете то, что найдёте в нём сами..."   Освальд Вирт. 1937

maxximm

• Допитливий
  • **
« Reply #17 : Листопад 10, 2010, 09:21:58 am »

ага!!!! :D

Ioabert

• Старійшина
  • Surge et age!
« Reply #18 : Листопад 28, 2010, 03:05:40 pm »

ага!!!! :D

Пройти можна через багато речей. Важливо зрозуміти, що твоє по душі. "Сродна праця",-як писав Григорій Савич. Обрати це і свідомо жити з цим...
"Гpyдa камней перестает быть просто камнем, когда кто-то смотрит на нее, держа в голове идею Собора"

hanter

• Гість
« Reply #19 : Січень 23, 2011, 03:53:34 pm »
Недавно был в Киеве, стою в 8 утра, морозным утром, недалеко от памятника Григорию Сковороде, что напротив старого здания Киево-Могилянской академии. Рядом, через дорогу, открывает свой ларёк торговец цветами. У меня возникло желание возложить цветы в благодарность поэту. Взял розы, подхожу ближе к памятнику, и смотрю, у ног его лежат цветки -- и свежие, и уже увявшие. И стало приятно на душе -- значит, ходят сюда люди в разные дни, мы помним и гордимся, и не всё у нас так плохо с культурой, если у памятника Сковороде лежат цветы, просто так, не по праздникам.

maxximm

• Допитливий
  • **
« Reply #20 : Січень 24, 2011, 12:39:27 pm »
Недавно был в Киеве, стою в 8 утра, морозным утром, недалеко от памятника Григорию Сковороде, что напротив старого здания Киево-Могилянской академии. Рядом, через дорогу, открывает свой ларёк торговец цветами. У меня возникло желание возложить цветы в благодарность поэту. Взял розы, подхожу ближе к памятнику, и смотрю, у ног его лежат цветки -- и свежие, и уже увявшие. И стало приятно на душе -- значит, ходят сюда люди в разные дни, мы помним и гордимся, и не всё у нас так плохо с культурой, если у памятника Сковороде лежат цветы, просто так, не по праздникам.
гарно таке читати))) в нас, українців, культурний дух на високому рівні. ми памятаємо творців нашої історії, культури, науки.... але чомсь влада перетворює це все на фарс.... інколи бридко дивитись, коли люди із ЕЛКАМИ в голові або з кровоСісами, не тямлячі що роблять, покладають квіти до памятників "невідомих" для них людей. (тіки піару ради)

Ordo

• Старійшина
  • Ordo has no influence.
Re: ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА
« Reply #21 : Січень 24, 2011, 12:47:42 pm »
И проводят выставки бредового современного "искусства". А кто их организует и проводит в Украине? Пинчук? А не масон ли он часом?  ;)
Я спешу посмеяться над всем, иначе мне пришлось бы заплакать.

maxximm

• Допитливий
  • **
« Reply #22 : Січень 24, 2011, 12:58:38 pm »
И проводят выставки бредового современного "искусства".
ніколи не розумів, як можна коровячі  какашки(вибачте за слова, але це факт) вважати за мистецво

hanter

• Гість
« Reply #23 : Січень 24, 2011, 01:04:34 pm »
інколи бридко дивитись, коли люди ... не тямлячі що роблять, покладають квіти до памятників "невідомих" для них людей. (тіки піару ради)
Ну, есть требования протокола, они их выполняют -- работа у них такая. Думаю, это лучше, чем ничего. Хотя, конечно, власть у нас это что-то одно, а культура что-то другое, во всех смыслах...

maxximm

• Допитливий
  • **
« Reply #24 : Січень 24, 2011, 01:18:38 pm »
Хотя, конечно, власть у нас это что-то одно, а культура что-то другое, во всех смыслах...
гарно сказано

Ioabert

• Старійшина
  • Surge et age!
« Reply #25 : Січень 24, 2011, 04:30:13 pm »

С этим памятником не все так  красиво. Когда у меня еще был офис в районе Контрактовой,-как часто приходилось видеть наркоманов, представителей молодежных субкультур, которые ДАЖЕ при милиции просто гадили на него...
Радует, что культура не столь однозначна... И все зависит от человека...

Степан

• Старійшина
  • Степан has no influence.
  • Вперед,не знаючи перешкод.
    • Мій блог
« Reply #26 : Січень 25, 2011, 04:33:49 am »
И проводят выставки бредового современного "искусства". А кто их организует и проводит в Украине? Пинчук? А не масон ли он часом?  ;)
ніколи не розумів, як можна коровячі  какашки(вибачте за слова, але це факт) вважати за мистецво
Підтримую на 100%
Мені одна дівчина сказала була, що ось я не вмію малювати, а друга відповіла: " А мені це цілком не заважає творити в стилі абстракціонозму".
Я був збитий з нігцією фразою - як ти бездарь можеш щось творити, як ти уявлення ніякого про мистецтво класичне не маєш.
Як хтось може малювати чи грати " нестандартно", якщо він не знає, що таке " стандартно" ? Як можна творити музику, не маючи слуху, ні загальних уявлень музичної граматики?
Це мене виводить із себе. Вибачайте.
Нехай буде існувати рай ,навіть ,якщо нам призначене пекло...
Хорхе Луїс Борхес
Мій блог http://www.ufc.cc.ua/blog/

Ioabert

• Старійшина
  • Surge et age!
« Reply #27 : Січень 25, 2011, 03:55:02 pm »
Підтримую на 100%
Мені одна дівчина сказала була, що ось я не вмію малювати, а друга відповіла: " А мені це цілком не заважає творити в стилі абстракціонозму".
Я був збитий з нігцією фразою - як ти бездарь можеш щось творити, як ти уявлення ніякого про мистецтво класичне не маєш.
Як хтось може малювати чи грати " нестандартно", якщо він не знає, що таке " стандартно" ? Як можна творити музику, не маючи слуху, ні загальних уявлень музичної граматики?
Це мене виводить із себе. Вибачайте.

Відсутність смаку, естетичного відчуття, таланту нині ставиться як приклад мистецтва. Огидно, коли масова культура ставить на конвеєр такі речі...