Автор Тема: Місце під сонцем, або як знайти себе та свій шлях.  (Прочитано 2475 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

benedict16

• Старійшина
  • Reputation Power: 2
  • benedict16 has no influence.
Назар, Вы наверное перечитались книг Роберта Киосаки... Нет ничего плохого в том что бы быть наемным работником, важно быть на своем месте.
Запомните на "рынке" два дурака, один продает второй покупает, работодатели всегда ищут хороших работников и платят им за работу достаточно хорошие деньги. Риски одинаковые как у работника так и у претпринимателя, кроме того бизнес зачастую начинается в свободное от работы (обучения) время.
Не "травите" себя будьте счастливы, работайте, пробуйте делать шаги в своем деле, в политике, в общественных движениях и организациях, наслаждайтесь жизнью, возможно другой у Вас уже не будет.
"Гнаться" за миллионами это пустое дело. Делайте свою работу и удача (достаток) всегда будет Вам сопутствовать.
Боже дай мені сил, щоб прийняти те, чого я не можу змінити;
волі, щоб змінити те, що можу;
мудрості, щоб відрізнити одне від другого.
Жити нинішнім днем,
Радіти кожній миті,
Вважати негоди дорогою до миру,
Приймати, цей грішний світ, яким той є,
А не яким хочу бачити його я.

flying lotus

• Старійшина
  • Reputation Power: 5
  • flying lotus has no influence.
К последнему посту и добавить нечего  :vo:

Євген zv

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • Євген zv has no influence.
Приєднуюсь  :vo:
Нема для мене більшого прагнення, ніж пізнання того, як всє є насправді

Назар

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Назар has no influence.
    • Facebook
Ну працювати на когось не є чимось незвичним для мене. Просто якраз у цей.період.я неможу оприділитись що мені подобається щоб потім іти працювати по цій галузі на когось. Щоб небуло того трауру зранку коли пригадуєш що ти маєш іти на ненависну тобі роботу. Це ключовий момент. А щодо Киосакі і бізнесу скажу наступне: так читав цього автора, суть є. Але щоб сприйняти це фанатично і хотіти мільйонів тут і вже- такого немає. При занятті улюбленою справою, можна і вже на перспективу думати по цій справі як рухатись далі.
Що стосується фінансів, та казкового багатства, то скоріш ні аніж так. Цілей та планів немає. Мене цікавить зараз лише заняття та напрямок для руху)))
« Останнє редагування: Листопад 07, 2016, 07:43:16 pm від Назар »

Cognosce

• Старійшина
  • Reputation Power: 3
  • Cognosce has no influence.
Деньги могут сильно нравится. Успех. Власть. Это я понимаю. Про какое "любимое дело" Вы говорите? Что Вы имеете ввиду? Например?

Ps: не согласен, что у наемного и предпринимателя одинаковые риски. Ну его нафиг это предпринимательство ))) такие нервы мне кажется. Тем более частенько под соусом предпринимательства впихивают выведенного за штат торгового агента, или рекламного :)

Главное не дрейфовать! Все будет хорошо! В крайнем случае не будет ))))

Євген zv

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 0
  • Євген zv has no influence.
Назаре, Ви в дитинстві любили чимось гратися, згадайте, може це воно. Ми всі діти, навіть у 100 років. Напишіть список що вам подобається робити, і пройдіться по ньому, як кожен пункт можна реалізувати. Або почніть з того що ви вмієте. Якщо нічого не вмієте, то навчіться чому небуть.
Нема для мене більшого прагнення, ніж пізнання того, як всє є насправді

Назар

• Допитливий
  • **
  • Reputation Power: 1
  • Назар has no influence.
    • Facebook
Поступило море інформації та думок. Я дуже вдячний вам за те що поділились своїми думками та порадами, це дуже важливо для мене. Пишу це вже як майже рік після підняття теми, деякі зміни відбулися, стараюся працювати над собою. ;) За цей рік вдалось знайти своє хоббі, зараз починаю працювати над його розвитком. Ще раз хочу подякувати усім за підтримку. :)